Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon


gagat3k

Rekomendowane odpowiedzi

daj znać jak to będzie się zachowywać w praktyce :D sam jeżdzę kilka lat na sportline ale na zestawie 255/35/19 8,5j et 43

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2020 o 09:33, Hubertus01 napisał:

daj znać jak to będzie się zachowywać w praktyce :D sam jeżdzę kilka lat na sportline ale na zestawie 255/35/19 8,5j et 43

Nic nie trze :)

20200514_200234.jpg

20200514_151330.jpg

20200519_194103.jpg

20200516_200702.jpg

20200516_200710.jpg

Edytowane przez gagat3k
.
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ robi robote :) niestety 'ubrać' zderzak  w kratki itd. to droga sprawa. hebel 356 ? 

btw. robiłeś już soft ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, michu10 napisał:

C+ robi robote :) niestety 'ubrać' zderzak  w kratki itd. to droga sprawa. hebel 356 ? 

btw. robiłeś już soft ? 

Zderzak kupiłem już z dolną listwą i wzmocnieniem za 950zł. Kratki kupiłem w UK w cenie około 250zł za 2, a adaptery to okolo 30zł za dwa. Zderzak musiał być lekko poprawiony, ale obecnie wygląda dobrze. 

Hebel 356mm jest już od roku, ale teraz muszę wymienić, bo tarcze zaczęły bić. Zobaczymy jak się sprawdzi zestaw sportz + yellow stuff

Softu nie robiłem, bo jutro jadę robić wydech z klapami i myślę nad swapem, bo chcę mocy 330+ a w tym silniku na tyle trzeba sporo kasy włożyć w chociażby turbo i układ paliwowy. Jeśli K04 to nówka okolo 4700, do tego montaż, pompa paliwa ponad 3k, program blisko 3k, możliwe jeszcze wtryski. 

3.0tfsi z osprzętem wchodzi bez problemu nawet pod ZF8HP jak chociażby w A8 D4 jest to zrobione i silnik kosztuje 10/15k. Kwestia przemyślenia, bo w przyszłym roku finanse będą potrzebne na ważniejsze rzeczy ?

Edytowane przez gagat3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dobry deal z competition , w PL myśle ze taniej niż 2,5 za zderzak byłoby ciężko :/

Plany masz konkretne, ale koncepcja swapu - jakos nie jestem zwolennikiem takich rozwiązań, ale wiadomo kwestia indywidualna, chyba już wolałbym odpuścić, dozbierać i ori S4 np. w B9 ?

Rozummiem, że jak wydech to i DP ? sam  szukam jakiegoś gotowca na DP ale ciężko, pochwal się efektami dźwiękowymi :)

  Duża różnica w heblach między serią, a 365 mm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, michu10 napisał:

no to dobry deal z competition , w PL myśle ze taniej niż 2,5 za zderzak byłoby ciężko :/

Plany masz konkretne, ale koncepcja swapu - jakos nie jestem zwolennikiem takich rozwiązań, ale wiadomo kwestia indywidualna, chyba już wolałbym odpuścić, dozbierać i ori S4 np. w B9 ?

Rozummiem, że jak wydech to i DP ? sam  szukam jakiegoś gotowca na DP ale ciężko, pochwal się efektami dźwiękowymi :)

  Duża różnica w heblach między serią, a 365 mm ?

Jeśli s4 to b8, bo kompresor :)

DP od BAQ siedzi od roku, potem wrzucony wydech od s4, a teraz będę zmieniał końcowe na kwasowe z klapami.

heble mam 356 przód i 330 tył.  Różnica kolosalna względem seri. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, gagat3k napisał:

Jeśli s4 to b8, bo kompresor :)

DP od BAQ siedzi od roku, potem wrzucony wydech od s4, a teraz będę zmieniał końcowe na kwasowe z klapami.

heble mam 356 przód i 330 tył.  Różnica kolosalna względem seri. 

Miałeś okazje jechać S4 z kompresorem ? na mnie jakoś zbyt dużego wrażenia to nie zrobiło ;)

DP - bez żadnych przeróbek ? wszystko pasowało ? (poza wyłączeniem sondy) chyba jest to jedyna opcja takiego gotowca ….

Czyli trzeba zbierać dalej na heble ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.07.2020 o 07:36, KonradA4troop napisał:

Czekam aż to wszystko zobaczę na aucie, zapowiada się fajnie. :D

Zostały duperele do ogarnięcia.  Spasować do końca zderzak z lewej strony, wymienić zaślepkę spryskiwacza i uporządkować przewody od pdc przód, bo przy zmianie zderzaka mod został dokończony. Felgi kiedyś też oddam do lakierowania, ale takie już kupiłem. ?

 

Wydech z klapami, na otwartym idzie 2 rurami przez tłumik i 2 omijając. Środkowy wciąż na miejscu i tak zostanie, bo robię dużo kilometrów, a już teraz dźwięk jest świetny ?

 

@michu10 Co do DP. Od BAQ pasuje p&p bez przeróbek. 

20200703_125616.jpg

20200703_125551.jpg

20200702_202316.jpg

20200703_171425.jpg

20200701_165506.jpg

Edytowane przez gagat3k
  • Pomoc techniczna 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, barca8585 napisał:

nie chcesz dekorów sprzedać

Zależy ile kto zaproponuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak siadł prawilnie, nie ma co gadać C+ robi robotę w B8 :brawo: 

Grill czarny, znaczek czarny , czyżby teraz kolej na ramki szyb :)

Ta felga jakoś mi tak nie leży, może kwestia zdjęć, opony :eusathink:

Polecam ramki Alti Giri :wink:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, michu10 napisał:

Zderzak siadł prawilnie, nie ma co gadać C+ robi robotę w B8 :brawo: 

Grill czarny, znaczek czarny , czyżby teraz kolej na ramki szyb :)

Ta felga jakoś mi tak nie leży, może kwestia zdjęć, opony :eusathink:

Polecam ramki Alti Giri :wink:

Grill jest tymczasowo, bo ten plaster miodu ciężko spasować, odpadły mocowania czujników  i byl lekko pęknięty, wiec założyłem grill, który dostałem ze zderzakiem. Niestety jak to chyba każdy w piano schodzi z niego lakier i albo kupie nowy plaster miodu albo grill od s4. 

Ramki kupilem takke niewidoczne z allegro, to się okazało, że polskiej tablicy nie mogłem włożyć.  :/ felga docelowo będzie ciemniejsza  z węższa oponą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trasie 1560km spalanie 8.4 nie była to jakaś emerycka jazda i momentami zdarzało się pobawić na trasie. :D

 

Dzięki @MaciekPL za fanty ?

 

received_608129236753770.jpeg

Edytowane przez gagat3k
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolot APR Carbonio na miejscu ?

received_2651263428494962.jpeg

20200730_203723.jpg

20200730_203432.jpg

20200731_093827.jpg

Edytowane przez gagat3k
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kamelus_ napisał:

Ten dolot tak serio coś daje?

Wygląd  ? z czasem będzie sztywny dolot z customową osłoną, teraz się trafiła okazja, więc jest. Wg badań jest lepszy od serii, ale szału nie robi, żeby 400+ robić

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...