Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Moja piękna A4 - Nowe foty!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi A4 1.8 ADR '97 przebieg 187000 km

Samochód został sprowadzony z Niemiec. Był serwisowany do samego końca w Niemczech co potwierdza książeczka serwisowa. Jest w 100% oryginalny, bezwypadkowy gdyż był sprawdzany w ASO. Co najważniejsze nie wie co to gaz...

Na wyposażeniu posiada:

- 2 x elektryczne szyby

- elektryczne lusterka

- domykanie szyb z pilota

- wspomaganie kierownicy z regulacją

- podgrzewane fotele

- elektryczna regulacja świateł

- podgrzewana przednia szyba i zamki

- skórzana tapicerka

- ABS

- 4 x Airbag

- tempomat

- climatronic

- centralny zamek + alarm seryjny

- immobilaizer

- nagłośnienie NOKIA Radio Audi Gamma

- hak fabryczny (odkręcany)

- bez gazu :wink4:

A oto kilka fotek mojej Audiczki:

66067648.jpg

w759.png

17933949.jpg

w759.png

78574067.jpg

w759.png

71942846.jpg

w757.png

93877567.jpg

w758.png

inside1p.jpg

w754.png

insid2.jpg

w753.png

kodi.jpg

10198801.jpg

w758.png

Proszę o opinie o mojej A4 :good:

Pozdrawiam wszystkich fanów Audi A4!!!

Opublikowano

Ladna ale prosi sie o grila poliftowego i lampy soczewkowe

Opublikowano

ładna seria ale co to jest podgrzewana przednia szyba :mysli:

ford ma taki patent ale Audi :shocked:

Opublikowano

ładna seria ale co to jest podgrzewana przednia szyba :mysli:

ford ma taki patent ale Audi :shocked:

Chyba koledze chodzi o dmuchawe która Ci naparza na przednia szybe jak wlaczysz przycisk, heh

Ale dołączam sie do przedmówców, nie najgorsza i fajna skórka w srodku..:-)

Opublikowano
  • Autor

No dokładnie o to mi chodziło :wink4:

Opublikowano

Fajna furka i ładna skórka :wink4:

Opublikowano

Fajna furka i ładna skórka :wink4:

Jak się zrymowało :tongue4::naughty::kox:. Ogólnie fajna furka i konkretny silnik może nie to co 2.7, ale i tak wystarczy :> :naughty::kox::decayed:. Tylko szkoda, że czarna skóra (wole jasną) i tylne szyby na korbki :confused4::no::disgust:.

Opublikowano
  • Autor

No właśnie przy tym wypsażeniu już Niemcy mogli dołożyć te 2 siłowniki więcej... :no:

Opublikowano
tylne szyby na korbki :confused4::no::disgust:.

z tyłu i tak nie siedzisz wiec może obejśc sie bez elektryki :gwizdanie: :tongue4:

Fajna furka :good: mody jakies planujesz przy niej :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No w sumie to racja z tymi szybkami :wink4:

Na dzień dzisiejszy Solarek4 to nic nie zamierzam zmieniać ale jak polepszy się finansowo to myślę że wezme się za nią i ją troszkę odmłodze.

Opublikowano

Na początku zmień sobie kierunki boczne na białe :wink4: mały mod i nie drogi a autko bedzie odrazu wyglądac inaczej :cool1: Nich niunia bacznie na drogach sie spisuje :oczko::gicior: :th:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jak narazie nie narzekam na nią i oby tak dalej, a kierunki to sobie chociaż wymienie jak narazie :wink4:[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 08:08_________________________________________________Ile palą wasze Audiczki 1.8 ADR? Chodzi mi głównie o benzyne...

Opublikowano

Ile by nie paliły to i tak za dużo :)

Na gazie o połowę taniej.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Co racja to racja ale na gazie to już nie to...

Opublikowano

Ładna A4, założysz jeszcze fajna felgę to będzie jeszcze lepiej :good:

Opublikowano

goły tyłek masz :gwizdanie: przydało by sie go ozdobic jakąś klubową naklejeczką albo ramkami pod tablice :wink4::kox:

Opublikowano
  • Autor

Już ma naklejeczkę klubową na tylniej bocznej szybce :cool1:

Opublikowano

Kolor jak u mnie, skórka jak u mnie :decayed:

Bardzo ładna seria - takie są najlepsze :P

Opublikowano
  • Autor

No bardzo podobna tylko że twoja troszkę lepsza wersja no i oczywiście silniczek z T :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.