Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0 Tfsi Quattro Avant Competition Plus, Eibach Sportline + Koni SRT , Dekory Edelstahl 2h1, MGmotorsport, 1 of 333, Fotele RS4, Audi Exclusive


Leszczonka

Rekomendowane odpowiedzi

Czasu nie ma na wrzucenie ale zbroimy się dalej,jeszcze kilka rzeczy wpadnie i będę wrzucał stołki :) wyglądają kozacko jak dla mnie :) 

B24ADC10-37CC-4D81-BC99-51992A95C519.jpeg

F0C78ECC-C9B9-4D49-AB64-F2D79E9CAB0F.jpeg

5D17A6D4-F3CA-4FC1-A879-D00725B62232.jpeg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, karolek_ust napisał:

ile wyszy cie stolki

Tanie nie były...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w CJEB szarpie w przedziale 2-3 tys obr, na kazdym biegu. Miałeś taki objaw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kristof91 napisał:

Mi w CJEB szarpie w przedziale 2-3 tys obr, na kazdym biegu. Miałeś taki objaw?

Niee takich objawów nie było,u mnie typowo świrował start stop i buda dostawała drgań strasznych na postoju czasem,dodałem gazu znikało zjawisko,kilka razy zapłon mu wypadł,

U mnie był aktuator turbiny zle wyregulowany to był jeden błąd,drugi błąd czujnik walka rozrządu pokazało,czujnik jeden wymieniłem,dalej nic,odme również dalej nic,świece wcześniej wymieniłem wiec były igły,chodzily cewki po głowie sprawdziłem je i git sa,elektromagnes był u mnie strzelony,wymiana odrazu dwóch pomogła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, tomi790 napisał:

Co to za część?

Screenshot_20200525-173940_Gallery.jpg

Hahha to akurat wlepa informacyjna bo u mnie była obdarta brzydko i odstawała,nie lubię takich rzeczy jak tak wyglądają,byłem w Aso to przy okazji zakupiłem  żeby nie gryzło w oczy :)staram sie zeby te auto wyglądało przyzwoicie,ale raczej mnie czeka front do malowania bo jest dramat od kamieni wraz z szyba....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stołki nie wrzucone ale cos mi z przodu stukało w zawieszeniu,górny wahacz jeden był luźny na śrubie.. przy okazji leżały Alu łączniki stabilizatora z rs4 to wrzuciłem,mod zagapiony od @I2k2 ?

2B0C9E75-FC83-4410-9C5F-3975060795D1.jpeg

F334F552-9655-4C30-9534-D38D45CCFEF3.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucaj stołki i pokazuj jak wyglądają w środku, choć można się spodziewać że bardzo dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś różnice po zmianie tych łączników ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KoJ@K napisał:

Jakieś różnice po zmianie tych łączników ?

Czuje że przód sztywniejszy bardziej i odrazu testy typu łoś na drodze auto szybciej reaguje przy takich gwałtownych manewrach :) Pare groszy mod kosztuje ale przy quattro jeszcze lepiej to mi poprawiło zakręty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karolek_ust napisał:

No na pewno czuć różnice. Kiedy kolejny jakiś mod he

Fotele leżą czekają z oświetleniem,cos z banga wleci do środka,jutro powinny być boczne uchwyty od tapicera z czerwona nicią bo ori dostać to cieżko... No po tych modach zostanie lotka rs i hamulce z mocą :) mógłbym to już zrobić wszystko ale jednocześnie wydać kilka tysi mnie stopuje hehe ?

Tak szukam gratów i cieszy każdy kolejny modzik :) jak by ktoś miał klamki z a6/a7 c7 lub a8 d4 podświetlane czarne Ly9b z chromem to kupie na już bo chce raz wrzucić boczki z rsa i ich nie zdejmować :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek prawie skompletowany Max tak jak chciałem i wlatuja jeszcze do mnie Ori skórzane raczki z czerwona nitka :banan: cieżko dorwać je z czerwona nicią a jak sprzedają gdzies za granica to ceny ponad 1.2k z przesyłka do pl...

Bedzie trzeba wrzucać graty za niedługo i zaimpregnować wszystkie skory.

 

E7A1C64C-F63D-41B7-BCEA-C2AC5C576B43.jpeg

B800C74A-304D-479D-BA74-A46F561353E1.jpeg

76597A3A-FB27-4924-8518-15E2331BD68A.jpeg

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś zacząłem składać,klamki rs z foteli nie miały blokowania drzwi,a ze zakupiłem boczki i tam klamki były podświetlane i blokowanie na 4 drzwi było wiec przerzuciłem same raczki rs do klamki na blokowanie + wiązka z tej klamki i pytanie teraz,trzeba jakieś dodatkowe kable ciagnąć do blokowania każdych drzwi czy po prostu podpinana wiązkę boczka seryjna co miało blokowanie i wszystko bangla?

czy trzeba może coś kodować ?

 

 

BEE00F68-899A-412C-929B-8BB658027777.jpeg

6D67776F-51B6-4C73-8A66-B5924B15C1AB.jpeg

A6ED853A-233D-4639-ABCD-1732F6A171A8.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz wiązki do tylnych drzwi z ryglowaniem to wymieniasz swoje dotychczasowe i wszystko powinno chodzić.

Nic nie trzeba kodować.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...