Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6C6 3.0 TDI V6 Quattro S-line Sedan Lift.....


grzes283

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem fanem jasnych foteli, ale te u Ciebie robią robotę we wnętrzu :thumbup1: czerwone pasy fajnie pasowały, no cóż kwestia gustu ;)

Kiedy dokładki montujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Michu1996 napisał:

Nie jestem fanem jasnych foteli, ale te u Ciebie robią robotę we wnętrzu :thumbup1: czerwone pasy fajnie pasowały, no cóż kwestia gustu ;)

Kiedy dokładki montujesz ?

Dokładki leżą w piwnicy i nie mogę się zabrać za montaż. Przyhamowały mnie progi, niestety dokładki zasłonią miejsca pod lewarek lub żabkę. Muszę to ogarnąć. Nie chcę przez dokładki uniemożliwić podnoszenie auta. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, grzes283 napisał:

Dokładki leżą w piwnicy i nie mogę się zabrać za montaż. Przyhamowały mnie progi, niestety dokładki zasłonią miejsca pod lewarek lub żabkę. Muszę to ogarnąć. Nie chcę przez dokładki uniemożliwić podnoszenie auta. ;-)

Wjeżdżasz wtedy żaba pod tuleje wachacza i na niej dźwigasz :) Ew z tyłu pod dyfer od strony dyfuzora i potem dwa koła w gorze :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Leszczonka napisał:

Wjeżdżasz wtedy żaba pod tuleje wachacza i na niej dźwigasz :) Ew z tyłu pod dyfer od strony dyfuzora i potem dwa koła w gorze :D 

Zgadza się, ale oddam auto na warsztat i będzie kibel. Muszę spróbować wyciąć w dokładce fragmet na próg i łapać żabą. Jedyne rozsądne rozwiązanie. Jeśli nie da rady, to maxton pójdzie na sale ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.03.2021 o 11:06, grzes283 napisał:

Zgadza się, ale oddam auto na warsztat i będzie kibel. Muszę spróbować wyciąć w dokładce fragmet na próg i łapać żabą. Jedyne rozsądne rozwiązanie. Jeśli nie da rady, to maxton pójdzie na sale ;-)

 

Trochę słabo że nie uwzględnili tego że ktoś będzie chciał ori lewarkiem podnieść auto;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Wandej napisał:

Trochę słabo że nie uwzględnili tego że ktoś będzie chciał ori lewarkiem podnieść auto;)

Słabo, słabo. Szczerze mówiąc, gdybym wiedział o tym wcześniej, to raczej bym nie kupł. Sprawa wyszła w momencie próby montażu - i tak dobrze, że przed, niż po. Wydaje mi się, że wystarczyłoby w odpowiednich punktach wyciąć fabrycznie miejsca zasłaniające uchwyty pod lewarek i progi pod żabę. A tak poszło z  automatu i kibel. Będę próbował to jakoś ogarnąć. Wystawiłem na sprzedaż, ale zero zainteresowania ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, marcin_o23 napisał:

może i dobrze bo te wszystkie dokładki maxtona to padaka

Dlaczego tak uważasz? Już któraś osoba negatywnie się wypowiada w temacie Maxtona....szczerze mówiąc nie miałem z nim wcześniej do czynienia, kupiłem bo podobał mi się i nie jest przesadzony jak japońskie spojlery ;-)  Padaka, bo brzydki, czy może słaba jakość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam maxtona i jestem zadowolony chociaż przednia dokładka jest strasznie twarda mało elastyczna. A tak to produkt fajny i wykonany bardzo dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś myślałem nawet o dokładce do moje a3 bo na zdjęciach jeszcze jako tako to wyglądało ale miałem okazję widzieć a3 zrobioną do około i na żywo czar prysł, do tego ten plastik jest jakiś taki tandetny i nie wiele trzeba żeby go uszkodzić, na tej a3 wyglądał już średnio, pełno spękanych miejsc, jak miałbym namęczyć się z montażem i zaraz zamawiać następną to by mnie trafiło, do tego te dokładki pod progi jakoś takie na żywo nie specjalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, marcin_o23 napisał:

kiedyś myślałem nawet o dokładce do moje a3 bo na zdjęciach jeszcze jako tako to wyglądało ale miałem okazję widzieć a3 zrobioną do około i na żywo czar prysł, do tego ten plastik jest jakiś taki tandetny i nie wiele trzeba żeby go uszkodzić, na tej a3 wyglądał już średnio, pełno spękanych miejsc, jak miałbym namęczyć się z montażem i zaraz zamawiać następną to by mnie trafiło, do tego te dokładki pod progi jakoś takie na żywo nie specjalne

Rozumiem. Rzeczywiście te plastiki są sztywne i twarde. Zobaczymy. Dzięki za opinie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, serek92 napisał:

Mam maxtona i jestem zadowolony chociaż przednia dokładka jest strasznie twarda mało elastyczna. A tak to produkt fajny i wykonany bardzo dokładnie.

Znajomy miał w a6c5, ale typowo zlotowy samochód, więc ciężko o obiektywną opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzednie fotele sprzedałeś? a powiedz jak z montażem grzania dupki tył ? kanapę mam z matami, zamontowany panel też w tunelu - co bym potrzebował żeby to podpiąć ? Fura robi mega robotę ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł i czas na mnie. Czy chcę, czy nie, muszę rozstać się z moją ulubioną "skarbonką". Wszystko w linku poniżej. Odpowiem na każde pytanie, najlepiej telefonicznie ;-) 

 

WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Audi A6 - Nie Pierwszy właściciel, Czarny, Nie Metalik, Nie Perłowy, Diesel, 239 KM, 2 967 cm3

 

Edytowane przez grzes283
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpocząłeś budowę chałupy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grzes283 napisał:

Przyszedł i czas na mnie. Czy chcę, czy nie, muszę rozstać się z moją ulubioną "skarbonką". Wszystko w linku poniżej. Odpowiem na każde pytanie, najlepiej telefonicznie ;-) 

 

WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Audi A6 - Nie Pierwszy właściciel, Czarny, Nie Metalik, Nie Perłowy, Diesel, 239 KM, 2 967 cm3

 

Jakaś zniżka dla mnie?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Dev napisał:

Rozpocząłeś budowę chałupy ?

Coś w tym kierunku ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Wandej napisał:

Jakaś zniżka dla mnie?:whistling:

Pomyślimy, po starej znajomości  :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...