Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

znowu się robi śliska dyskusja co wypada w B5 a co nie :polew:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ja się krytyki nie boję :)

Pogodziłem się, z tym że nie mam wiedzy a tylko nadkola poszerzać potrafię :polew::wink4:

Spoko, coś się pomyśli.

Jak wyjdzie kiepsko to zawsze folię można zerwać. Myślałem, też o tym carbonie na metry ale raczej szału nie ma.

Opublikowano

Myślałem, też o tym carbonie na metry

nie rób tego :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Myślałem, też o tym carbonie na metry

nie rób tego :thumbdown:

Też tak myślę, na lusterku wyszło .ujowo to i na dekorach pewnie też.

Opublikowano

teraz już wiesz jak nie robić więc może wyjdzie lepiej :P

Opublikowano

u mnie ta 3m wyszla o wiele lepiej niz zjechane drewno ktore mialem :)

29063057.th.jpg

Opublikowano

armi musisz opalarką przyatakować folię podczas oklejania.

Opublikowano
  • Autor

Chyba już się zdecydowałem na sticker bomb.

Rzeczywiście bez opalarki ani rusz :confused4:

Aaa kupiłem dziś słoneczka z podświetlanymi lusterkami, jutro oddaję je do malowania lakiernikowi wraz z innymi plastikami bo mi nie poszło i plastiki słabo wyglądają po malowaniu sprejem.

Opublikowano

Armi gdzie Ty chcesz te stickery walić ? Na dekory ?

Fuj :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Szukam zdjęć b5 ze stickerami na dekorach ale jeszcze nie znalazłem.

Mam kolegę, który w hondzie oklejał sporo elementów. Spytam czy coś mu zostało, zrobię przymiarki i ocenię.

Zobaczymy jak to wyjdzie.

Ewentualnie czerwona alkantara :mysli:

Opublikowano

że tak zapytam, to ile Ci poszło materiału na sufit i inne elementy? tak orientacyjnie bo nie pisałeś chyba.

Opublikowano

jak nie ma opalarki to pożycz suszarkę od kobietki :>

Opublikowano

Armi do Twojego auta idealnie pasuje carbon :naughty:

Opublikowano
  • Autor

że tak zapytam, to ile Ci poszło materiału na sufit i inne elementy? tak orientacyjnie bo nie pisałeś chyba.

Klej ~30zł uniwersalny polimerowy

Markery+ pędzelki ~10zł

Materiał ~ 75zł

Sprej czarny i bezbarwny~25zł (ale oddaję do malowania przez lakiernika)

140zł, mojego czasu i robocizny nie liczę :tongue4:

jak nie ma opalarki to pożycz suszarkę od kobietki :>

:>

Już jej jedną spaliłem :decayed:

Pożyczę opalarkę, tak jak pożyczałem do podgrzania lakieru przy poszerzaniu nadkoli.

Opublikowano

Armi a nie dowiadywałeś sie ile by kosztowało ogarniecie dekorów w ori carbonie, Ragga miał chyba jakiegoś ziomka od tego :mysli:

Opublikowano

Armi ja bym u ciebie na dekorach widział czerń fortepianową :gwizdanie:

Opublikowano

będzie za ciemno

Opublikowano

Armi ja bym u ciebie na dekorach widział czerń fortepianową :gwizdanie:

do czarnego wnętrza to biel fortepianowa by wyglądała :kox:

Opublikowano

będzie za ciemno

za ciemno nie będzie, a jak idzie w czarne to do końca :wink4:

Opublikowano

Chyba już się zdecydowałem na sticker bomb.

Rzeczywiście bez opalarki ani rusz :confused4:

Aaa kupiłem dziś słoneczka z podświetlanymi lusterkami, jutro oddaję je do malowania lakiernikowi wraz z innymi plastikami bo mi nie poszło i plastiki słabo wyglądają po malowaniu sprejem.

Tylko kup naklejki pojedyncze i sam wyklej bo te gotowce to zero radochy :wink4:

Co do malowania..było kupic spray strukturalny z Novola.. kolega malował tym porezane boczki w hondzie i wyszło klawo :naughty:

Armi a nie dowiadywałeś sie ile by kosztowało ogarniecie dekorów w ori carbonie, Ragga miał chyba jakiegoś ziomka od tego :mysli:

Tego pacjenta to pojebało z cenami.. pytałem się do mojej A6 to krzyknął mi taką cenę, że na ebayu bym dorwał oem :decayed:

Aju ma ziomka który ogarnia dobrze zabawy z węglem :good:

Zresztą Aju też ogarnia tylko sam siebie nie docenia :naughty: :naughty:

Armi ja bym u ciebie na dekorach widział czerń fortepianową :gwizdanie:

do czarnego wnętrza to biel fortepianowa by wyglądała :kox:

Po wuju wyglądają białe :thumbdown:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.