Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Rok temu zapłaciłem 20k złotych, już z opłatami. Euro było po 3 z kawałkiem. Chodziło mi o to, że jak patrzyłem na allegro to kupiłem po cenie z allegro a przecież nie dawałem zarobić handlarzowi.

3500 euro to chyba troszkę mało jak chcesz pewne auto. Ale może jak poszukasz to się uda - byle nie u Turków :sick3:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 141,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja kupwałem w styczniu i zapłaciłem 16tys bez opłat + 2tys na opłaty akcyza, rejestracja, oc itp jako ze sprowadzany z niemiec był.

na umowie miałem 3700 euro co w urzedzie celnym wyliczyli mi wartośc 15 tys i dobrze bo niższą akcyze zapłaciełem armistead dobrze gada 3500 euro to to troche mało na ten rocznik od 4000 w góre możesz kombinować :wink4:

apropo autka to według mnie chromy najlepiej pasuja do czarnego bo najlepiej je widac i sie nie zlewają jak niektórzy w srebrnych robią mi wogóle nie podchadzą takie matowe grille najlepiej to chyba orginalny grill wygląda ja bynajmniej przy takim pozostane :wink4:

Opublikowano

a pomyśleć, że zamiast Audi miałem kupić Seata Ibizę 1,4.

<
Opublikowano

bo w chromie to ładnie wygląda bateria do umywalki :tongue4::wink4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

No to się narażę - chromy już są. Nawet mi się podoba. Chociaż i tak będę musiał poprawić dwie listwy bo się nie schodzą. Nigdy więcej gotowo przyciętych listw :rant:

Zdjęcie poglądowe:

mldsc00006_1.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ogólnie fajna Audiczka z ładnym kolorem i dobrym silnikiem :naughty::kox::decayed:.

Opublikowano

Ładna Audi Najlepsze 4 zdjecie :) swiatla po Lifcie :P heeh

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Bardzo ladna... wspominales o tych LEDach ktore zamowil. U Ciebie wygladalyby pierwsza klasa, o niebo lepiej od tych ktore masz teraz na samochodzie, chociaz tez sa ladne.

Tutaj masz na granacie te lampki:

logo_phpBB_right11.jpg

Opublikowano
  • Autor

To mi namieszałeś w głowie teraz :slina:

Opublikowano

Super furka ,planowane zmiay na plus czekam na glebe i sciemke szubek :good:

Opublikowano
  • Autor

Szukałem zdjęć jak wyglądają te LEDY w dzień na czarnym aucie ale znalazłem tylko jedno. Wiecie kto ma takie lampy zamontowane w swoim aucie? Chętnie obejrzę, na zdjęciu z allegro wyglądają :kox: ale na allegro to i lampy angel eyes wyglądają pięknie.

Ts17eIwi.jpg

Opublikowano

Dla mnie sa okropne.. :thumbdown:

Opublikowano

Bardzo ladna... wspominales o tych LEDach ktore zamowil. U Ciebie wygladalyby pierwsza klasa, o niebo lepiej od tych ktore masz teraz na samochodzie, chociaz tez sa ladne.

Tutaj masz na granacie te lampki:

logo_phpBB_right11.jpg

Wolał bym mieć te.

Opublikowano

albo montuj takie jak u mnie i ściemniaj :gwizdanie:

Opublikowano

Armistead zostaw te co masz :good: zaoszczedzisz kase na bardziej przydatne pierdoły, np. drugie tyle i masz programik :kox: albo chociaż ścieme szybek :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Spoko loko.

Byle do wiosny.

W końcu marca będzie gleba, później ciemne szyby i grill z polifta.

Opublikowano

co ledy to ledy :naughty:

Kowi nie powinieneś być gdzie indzie teraz? :cool1::decayed:

Opublikowano

Spoko loko.

Byle do wiosny.

W końcu marca będzie gleba, później ciemne szyby i grill z polifta.

Armistead musze Cie chyba na spocie ukierunkować :naughty: w kierunku moooocy :kox: :kox:

co ledy to ledy :naughty:

Kowi nie powinieneś być gdzie indzie teraz? :cool1::decayed:

Czy ja wiem :mysli: chybaa niee :polew:

Opublikowano
  • Autor

O wiem, pierwszy i ostatni zimowy mod.

Kołpak muszę kupić :polew: z Niemcowni samochód przyjechał na zimówkach z trzema kołpakami.

O taki:

Ts1DmfhA.jpg

Opublikowano

lepiej jak jest na czarnych stalówach niż jak mają być kołpaki :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.