Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody

• adadur

• GRazny

Top użytkownicy w tym temacie

3 auta to taki dosc kameralny spocik. Mam nadzieje ze sie uda spotkac w wiekszym gronie. Ja jestem na tygodniu w Elblagu dostepny prawie codziennie a z weekendami roznie tak wiec czekam na termin ;)

Siema, no ja nie dałem rady, jeden dzień w polszy to za mało by wszystko załatwić a jeszcze mieć czas na przyjemności :/ ale będę na dłużej w sierpniu więc wątek obserwuje i jak dam radę to będę ;)

A moze w tym tygodniu jakis spocik? ja teraz weekend stoje pod Łodzia czekam na rozladunek ale we wtorek wracam wiec chetnie bym wpadl. Adas a Ty juz po urlopie bo jest maly interes do Ciebie?

Ja od 1 do 15 ty sierpnia jestem raczej dostępny

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Ja odpadam. Siedzę planowo w pracy do 19, a wpadły jeszcze nadgodziny, bo jest megarozpierducha i będziemy siedzieli po nocach i naprawiali wszystko.

Gdzie pracujesz, jeśli można wiedzieć :D?

a tak P.S to bym się spotkał, ale problemy mam z hamulcami tył, już cała felga w rdzy bo tak trze o tarcze, że hohoho.. muszę nabyć nowe :(

Edytowane przez Janis

Zjede na opierunek... caly piatek mam wolny od soboty znow jade na tydzienJa plany urlopowe zmienilem w dwie godz. o 180º i zamiast podziwiać gradobicia nad pl morzem wyleguje sie na plazy i basenach przy 34 st.C w chorwacji.

Zjede na opierunek... caly piatek mam wolny od soboty znow jade na tydzien

No to widze ze bylismy w tym samym klimacie odpowiednim dla wygrzania kosci, ja z rodzinka wrocilem z cro Starigrad-paklenica w sobote. Wrocilem z peknieta szyba, kamyk na autostradzie w Niemczech a krecha poszla od temperatury w chorwacji. A propo gdzie w elblagu wymienia mi szybke przednia w normalnej cenie? Od 03 sierpnia bede u was w krzyzakowie. Edytowane przez voytek80

Tez polecam za elzamem - Grunwaldzka... i bierz securit

Sorry za OT ale mam szybkie pytanie i potrzebuje szybkiej odpowiedzi . czy wiecie gdzie w elblagu mozna kupic farbe do skór a dokładnie RENOSKÓR? to taki srodek w małych buteleczkach ktorym mozna naprawic skórzana kierownice w naszych autach . moja juz jest strasznie sucha a jak miałem passata to ten renoskór pomagał szybko i sprawnie . Kierownica wyglada po nim jak nowa .

na allegro mozna kupic ale ja chce na dzis :D

Panowie jakis spocik w poniedzialek wieczorkiem?

Jak dam rade i ktos bedzie to tez sie pisze ;)

Panowie jakis spocik w poniedzialek wieczorkiem?

Jak dam rade i ktos bedzie to tez sie pisze ;)
Wstępnie mogę się zadeklarować, ale nie wiem jak to wyjdzie (praca).

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Ja po urlopie. Na takim wypiz*owie byłem że zasięgu trza było szukać, a o necie nie wspomnę.