Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Znam sam takie auto które śmiga i nic mu się nie dzieje, do tego ostatnio szwagier robił nowego Allroada i naprawiał wał (sam z dwóch i w dodatku jeden od automata, drugi od manuala robił jeden wał) i też nic się nie dzieje i nawet przy max prędkościach nie ma bicia i tego typu historii... :wink4:

Adaś... kupuj AVF'a i dawaj...

adadur :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Znam sam takie auto które śmiga i nic mu się nie dzieje, do tego ostatnio szwagier robił nowego Allroada i naprawiał wał (sam z dwóch i w dodatku jeden od automata, drugi od manuala robił jeden wał) i też nic się nie dzieje i nawet przy max prędkościach nie ma bicia i tego typu historii... :wink4:

Adaś... kupuj AVF'a i dawaj...

Takie rzeźby nie dla mnie - mając w perspektywie wywalenie dodatkowych 7 klocków wolę dłużej szukać i kupić fabrycznego gekona

Najprawdopodobniej będzie to AVF bo B7 niczym do mnie nie przemawia ... no jedynie TFSI ale drogie są skurczybyki, TDIki w B7 nie leżą mi - 1,9 za słaby (paździoch), 2.0 (BLB i inne tego typu nawet nie wspomne, może 170KM ale zobaczę co mi Łukasz o nim live naopowiada jaki to słuszny motor pewnie ;) ) 2.7 - fajny motorek i najbardziej ku temu się skłaniam ale ... jest 3.0 i ma Quattro bo w B7 2.7 tylko w ośce ( kurna to czemu A6 2.7 wychdziły w Q???), o 2.5 mimo wielu modyfikacji i poprawek ... nie dziękuję. I to .... koniec ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie każdy ma wprawę we wstawaniu o 5 rano

:polew:

nie no dziś chyba wolne mieli bo nic nie padało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny na dzień dwa dysk zewnętrzny 320 GB lub większy (z wolną przestrzenią) - ma ktoś do pożyczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę zrobić kopię posektorową dysku a z tego co piszą potrzeba minimum pojemności kopiowanego dysku - 320GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę zrobić kopię posektorową dysku a z tego co piszą potrzeba minimum pojemności kopiowanego dysku - 320GB

trochę durne tak bit po bicie - nawet te puste... nie lepiej jakiegoś Ghost'a... jeszcze się nie zawiodłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę zrobić kopię posektorową dysku a z tego co piszą potrzeba minimum pojemności kopiowanego dysku - 320GB

trochę durne tak bit po bicie - nawet te puste... nie lepiej jakiegoś Ghost'a... jeszcze się nie zawiodłem

Ghost odtworzy 4 partycje ;) w tym dwie ukryte - robi on backup alokacji partycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę zrobić kopię posektorową dysku a z tego co piszą potrzeba minimum pojemności kopiowanego dysku - 320GB

trochę durne tak bit po bicie - nawet te puste... nie lepiej jakiegoś Ghost'a... jeszcze się nie zawiodłem

Ghost odtworzy 4 partycje ;) w tym dwie ukryte - robi on backup alokacji partycji

Ghostem zwykle bawiłem się w backup partycji rozruchowej... ale jeśli masz serwisową ukrytą to warto zrobić Ghostem kopię dysku i jest wszystko zawarte... same dane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier.... o czym wy gadacie :kox:

Mów czy masz HDD większe niż 320GB ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier.... o czym wy gadacie :kox:

Mów czy masz HDD większe niż 320GB ...

Nie .Takie rzeczy to wiesz gdzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że wygląda ...rozepnij wtyczkę przedmuchaj przeczyść, sprawdź bezpieczniki, sprawdź przewody, zagadnij kogoś na fotum co ma ELSA by podał ci charakterystykę potrzebną do sprawdzenia tego czujnika

na dziś i jutro jestem "uziemiony" w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...