Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Mi tam pali 6 w miescie na 50 km :decayed::polew:

mi też tyle paliła :> jak miałem 2,6 motor :cool1:

kbibi ja najnizej zszedlem do 8-8,5l :decayed:

w mieście to nie bardzo jestem zadowolony bo do 9 dochodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ceny paliw nie interesuja bo i tak zawsze za 100 tankuje :polew: :polew: :polew: tak jak w tym kawale :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam pali 6 w miescie na 50 km :decayed::polew:

mi też tyle paliła :> jak miałem 2,6 motor :cool1:

kbibi ja najnizej zszedlem do 8-8,5l :decayed:

w mieście to nie bardzo jestem zadowolony bo do 9 dochodzi

mi 9 za miastem :polew: miasto to ok 13 :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety 1.8T lubi wypic :decayed: Turbo zyje turbo pije :> :tongue4:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 22:23_________________________________________________Mnie sie zawsze sasiad pyta ile mi pali to zawsze odpowiadałem ze nieduzo :polew: ale dzis nie dawał mi spokoju to jak mu powiedziałem na serio ile pali to myslałem ze biedak zawału dostanie :naughty: az 2 fajki z tego stresu spalił :gwizdanie: i mowi do mnie " Kurcze ja mysłałem ze moj Golf 2 1.4 mi duzo pali " :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzedni furacz w mieście łykał 14 na sto bezołowiowej i nie chciał mniej :P. W swojej najlepszej formie potrafił wciągnąć 16-18, ale odkryłem wtedy że ma dziurawy przewód paliwowy który sikał paliwem na wybojach ;). A autko to był kadett GSI 2.0 ;). Co śmieszniejsze na trasie zadowalał się 7l bezołowiówki. Z powodu jego zamiłowania do picia raczyłem go ruską benzynką ;).

Dlatego teraz jak mi TDIk pali niewyobrażalne dla niektórych fanów ecodrivingu 7.5 na sto po mieście to i tak jestem baaardzo zadowolony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale milo sie smiga milo :decayed: tylko wg mnie 2,5tdi lepiej ciagnie :mysli:

Pewnie daltego ze jest inny Nm :decayed: ale Kopciuszka nie zakrecisz do 6k obrotow :naughty:

Ja mam czasem wrazanie jak Dieslowcy gadaja o spalaniu ze im to nic nie pali albo niedługo panstwo bedzie im dopłacac ze mało smrodza :) tylko bez obrazy Panowie co nie :tongue4: Bo tak ostatnio siedziałem z kumplami i co jeden to lepsze wyniki w spalaniu i coraz nizej schodzili jak by tak jeszcze 1 flaszke wypili to by wyszło ze im po 3-4 litry pala te dieselki :decayed:

I takie moje pytakno czy taki AWX lub AVF przy bucie na trasie 150-170 cały czas jest w stanie spalic 5,0-5,5 l na 100 km ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

I takie moje pytakno czy taki AWX lub AVF przy bucie na trasie 150-170 cały czas jest w stanie spalic 5,0-5,5 l na 100 km ??

no bez przesady ... łyknie jakies 6,8 litra/100 :decayed:

a twój? :evil:

Na poważnie to te spalanie to mi koło nosa w zasadzie lata ale to jak diesel ciągnie ... to dopiero sprawia przyjemność. No chyba że będe miał okazję przetestować 2.0 TFSI i się okaże że niczego sobie to jedzie wszak 200KM czy 211KM tam drzemie.

Ale gdzies tam w duszy ... chęci na V8 są to jest coś pięknego jak to napędza auto.[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 23:23_________________________________________________Powiedzcie czy trzymamy się w lipcu i sierpniu co dwutygodniowych spotów? Wiadomo wakacje i te sprawy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj to tak przy 160-170 to i z 15 pewnie łyknie :> no diesel ciagnie fajne ale szkoda ze nie mozna krecic do 6-7 tys obrotow i do odcinki do odcinki :decayed: :decayed: :decayed::confused4:

btw V8 ze stajni vaga nie jada* :naughty: :naughty: ale dzwiek v8 miazdzy cyce i gniecie wora :naughty:

* zaczerpniete z racingforum :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy gdzie... w Niemcowni mają coś namieszane z tym swoim asfaltem (płytami) i tam spokojnie zejdzie do ok. 6 może mniej przy 150km/h... tak mi się wydaje przynajmniej bo pamiętam że pół litra było mniej...

apropos... mój tegoroczny rekord to Ostróda-Elbląg 4,2L na FIS... nie muszę chyba opisywać stylu jazdy :naughty: dziwne bo do Ostródy jechałem podobnie i było 4,5L :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I takie moje pytakno czy taki AWX lub AVF przy bucie na trasie 150-170 cały czas jest w stanie spalic 5,0-5,5 l na 100 km ??

no way :polew:

jak droga będzie prosta to przy 150 na FIS pokaże chwilowe 6.2 może czasem z 6.0 no ale to trzeba gaz delikatnie trzymać a 5.0-5.5 to się zgodzę ale jak popuścisz gaz i samochód będzie powoli zwalniał :polew: (w taki sposób to można też osiągnąć 0.0 przy 200km/h - po prostu gaz puścić )

Kiedyś w Passacie AWX w Niemcowni przy 220km/h i bucie w podłodze FIS pokazywał chwilowe 12l/100km ale chyba minimalnie droga pochyła była.

mój tegoroczny rekord to Ostróda-Elbląg 4,2L na FIS... nie muszę chyba opisywać stylu jazdy :naughty: dziwne bo do Ostródy jechałem podobnie i było 4,5L :mysli

Bo Elbląg niżej i z górki jechałeś dlatego mniej :polew:

[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 07:58_________________________________________________

Chłopaki czy któryś będzie wiedział jak powinien być ustawiony kąt wtrysku w silniku na pompie 110km ? Nie wiem jaki typ dokładnie...Kolesiowi mechanior wciska że ma źle a auto sprawuje się dobrze. Się zastanawiamy czy nie chce naciągnąć na kasę go... Byśmy może sprawdzili na spocie w czwartek co?[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 10:23_________________________________________________

Powiedzcie czy trzymamy się w lipcu i sierpniu co dwutygodniowych spotów? Wiadomo wakacje i te sprawy....

Ja tam bym się trzymał normalnego planu, ewentualnie będzie się na bieżąco korygować jak nie będzie komu przyjechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście da radę sprawdzić VAGiem. Poszukaj /choćby u nas w diagnostyce w podczepionym temacie przez Lukaszr/ tabeli wartości mierzonych - 110KM to pewnie AFN lub bliźniaczy ale wartości w blokach te same.

Jak ma źle ustawiony kont auto powinno mu kopcić!

Jak coś to we czwartek sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście da radę sprawdzić VAGiem. Poszukaj /choćby u nas w diagnostyce w podczepionym temacie przez Lukaszr/ tabeli wartości mierzonych - 110KM to pewnie AFN lub bliźniaczy ale wartości w blokach te same.

Jak ma źle ustawiony kont auto powinno mu kopcić!

Jak coś to we czwartek sprawdzę.

Nie dokonca musi kopcic,twardsza praca gorsze palenie,jak ma dawke za duza moze kopcic.Jesli ma okolice 30 jednostek to nie bedzie kopcil.

Tak na marginesie kto dzisiaj postawil srebrne a4 po lifcie w sedanie klubowe ramki.Stala kolo dzialek niedaleko HONDY GREGOR jakis czas :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mi na obwodowej przy 190 pokazywał 12L. i pomalutku zaczynało spadać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście da radę sprawdzić VAGiem. Poszukaj /choćby u nas w diagnostyce w podczepionym temacie przez Lukaszr/ tabeli wartości mierzonych - 110KM to pewnie AFN lub bliźniaczy ale wartości w blokach te same.

Jak ma źle ustawiony kont auto powinno mu kopcić!

Jak coś to we czwartek sprawdzę.

Nie dokonca musi kopcic,twardsza praca gorsze palenie,jak ma dawke za duza moze kopcic.Jesli ma okolice 30 jednostek to nie bedzie kopcil.

Tak na marginesie kto dzisiaj postawil srebrne a4 po lifcie w sedanie klubowe ramki.Stala kolo dzialek niedaleko HONDY GREGOR jakis czas :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...