Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co ale z pogodą to się wstrzeliłem - woda w jeziorze jak zupa i przez ostnich parę lat chyba się tyle nie napływałem co ostatni tydzień - a zużycie piwa ... za głowę się można złapać ile schodziło

znalazłem ostatnio niewiarygodnie czyste jezioro. dno było widać na głębokości 3 metrów.

czyściutka plaża, fajny i dość spory pomost, wypożyczalnia sprzętu wodnego i bar z cenami jak w zwykłym sklepie ( piwo Żywiec puszka cena coś ok. 3,30 lub 3,50 ).

jezioro podobno ma 67 metrów głebokości i pływa w nim mnóstwo ryb ( jeśli kogoś to kręci ) sam kilka sztuk złapałem.

miejscowość nazywa się Mysłaki Małe trasa : Elbląg, Pasłęk, Godkowo, Miłakowo i Mysłaki. odległość ok. 65 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Mi to daje jakby z hamulcow i tak mysle ze to raczej cos z zaciskami bo jak naciskam hamulec to dopiero slychac, a jak hamuje silnikiem to nie

1. klocki ze sprężynkami? (takie kółko na z wystającym metalem na środku)

2. przesmaruj prowadnice... tylko smarem do tego przeznaczonym

i 2 rzeczy na razie wyeliminujesz

od kiedy to masz? od jakiejś zmiany części?[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 21:58_________________________________________________

Nie ma co ale z pogodą to się wstrzeliłem - woda w jeziorze jak zupa i przez ostnich parę lat chyba się tyle nie napływałem co ostatni tydzień - a zużycie piwa ... za głowę się można złapać ile schodziło

znalazłem ostatnio niewiarygodnie czyste jezioro. dno było widać na głębokości 3 metrów.

czyściutka plaża, fajny i dość spory pomost, wypożyczalnia sprzętu wodnego i bar z cenami jak w zwykłym sklepie ( piwo Żywiec puszka cena coś ok. 3,30 lub 3,50 ).

jezioro podobno ma 67 metrów głebokości i pływa w nim mnóstwo ryb ( jeśli kogoś to kręci ) sam kilka sztuk złapałem.

miejscowość nazywa się Mysłaki Małe trasa : Elbląg, Pasłęk, Godkowo, Miłakowo i Mysłaki. odległość ok. 65 km.

z pewnością się przyda :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRazny przed trasa byly wymieniane wszystkie pierdolki co trzeba wiem ze wahacz byl jakis wymieniony jeden, ale przez te tysiace km nic tutaj troche sie posmigalo i tak z nikad autko postalo na drugi dzien cos pyka po przejechaniu z 20km :mysli:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 08:34_________________________________________________Jak narazie okazalo sie ze kolo bylo kiepsko dokrecone i tarcza byla lozna i to chyba pukalo :shocked: dokrecilem wszystko i nic nie puka normaknie poracha bo kolo bylo tak dokrecone slabo ze reka odkrecalem :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam urlopujecie się czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam urlopujecie się czy jak?

ta wieczorem na balkonie z piwkiem , jak temp spadnie do normalnych wartości :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj odprowadzałem auto do garażu po 23 ... 26,5 - 27 st.C ;) ... po drodze kupiłem se piwko w nocnym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj odprowadzałem auto do garażu po 23 ... 26,5 - 27 st.C ;) ... po drodze kupiłem se piwko w nocnym ;)

Mogłeś zajechać to byśmy razem se spili :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka chopaki ja już po powrocie z wojaży urlopowych dzisiaj byla trasa Kudowa Zdrój - Świnoujście 657km czas 7h30m, trasa około 60 km przez czechy , Polska tylko do A4 koło Legnicy , A4 na Olszynę do Niemiec , minąłem Berlin z prawej mańki, do Kołbaskowa i dalej do świnoujścia , czas przejazdu z dwoma 30 min przystankami. [br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 19:03_________________________________________________dwa tygodnie wcześniej Świnoujście-Praga wyszło 605km pod sam hotel czas 7h z postojem 40 min, powiem krótko my takich dróg jak Niemcy nigdy nie będziemy mieli, człowiek jedzie po Polsce 450km a zrąbany jakby przejechał 800..., wineta na Autostrady i ekspresówki w czechach 10 dni 10euro

a jeśli chodzi o prędkość to nie szalałem Niemcy tam gdzie nie było ograniczenia to na blacie 140km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem że jak się pytałeś rozmyślałeś o drodze przez PL - no ja niebawem sprawdzę PL drogi :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem że jak się pytałeś rozmyślałeś o drodze przez PL - no ja niebawem sprawdzę PL drogi :shocked:

i po takiej wycieczce zawias do wymiany :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem że jak się pytałeś rozmyślałeś o drodze przez PL - no ja niebawem sprawdzę PL drogi :shocked:

i po takiej wycieczce zawias do wymiany :polew::decayed:

piep...e i jeżdże środkiem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się chce przetestować lokalnie zawiechę polecam dołem do Fromborka (Kamionek, Suchacz, Tolkmicko). Dziur jako takich nie ma przez co jedzie się około 100 km/h bo wolniej jakoś nie wypada, ale za to nawierzchnia powoduje darmowy masaż pleców i bezbłędną lokalizację wszystkich luźnych elementów w aucie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się chce przetestować lokalnie zawiechę polecam dołem do Fromborka (Kamionek, Suchacz, Tolkmicko). Dziur jako takich nie ma przez co jedzie się około 100 km/h bo wolniej jakoś nie wypada, ale za to nawierzchnia powoduje darmowy masaż pleców i bezbłędną lokalizację wszystkich luźnych elementów w aucie :decayed:

Zgadza sie Tolkmicko,kamionka.Mozna wypasc na dziurach.A zeby sie rozluźnic mozna wrocic z fromborka berlinka do elblaga :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem że jak się pytałeś rozmyślałeś o drodze przez PL - no ja niebawem sprawdzę PL drogi :shocked:

rozważałem ale jednak przemyślałem i nie męczyłem dziecka całodzienną drogą po Polsce , z Mikołajek wróciłem do Świnoujścia też coś ponad 600 km ale cały dzień w drodze, dzień odpoczynku mała przepierka ubrań i heja do Pragi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...