Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

FIS kłamie dlatego ja zawsze robie FIS OFF i jade :decayed::naughty: bo sie boje tych 2 cyfrowych liczb na fisie :decayed::naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

dziadekblack ja mam 80L. liczę śr. ok 6/100 i chyba się nie wyrobię

no mi wyszło spalanie 6.9 na całej trasie i nie ma mowy o powrocie na reszcie paliwa co zostało w baku no ale ja z kolei się właśnie ścierałem z tirami :decayed: jak była tylko malutka luka to pędzel i 4tys obrotów i hamowanie i wyszło takie spalanie no ale do Krakowa 6h50min :wink4: z przystankiem na śniadanie w MCdonalds w W-wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie :) Muszę się pochwalić bo wyrwałem dzisiaj ori 16 od a4 na alledrogo z oponkami za 500 zł komplecik w dobrym stanie (felgi bo oponki ponoć dwie słabawe już) :D. Jak przyjdą to na spocie się pochwalę :). Cena chyba spoko, przynajmniej nic taniej nie mogłem znaleźć :)

A no i wyrezałem w końcu głośnik 16 cm w drzwi w miejscu ori, z zostawieniem ori maskownicy. Weszło ale dosłownie milimetr luzu został do prowadnicy szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki mój brat wczoraj pożyczył ode mnie autko i wyruszył na polowanie no i udało się!!! upolował sarne więc potrzebne mi trochę części ( atrapa, zderzak przód, lampy + kierunki i chyba maska ). nie wiecie kto może mieć???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki mój brat wczoraj pożyczył ode mnie autko i wyruszył na polowanie no i udało się!!! upolował sarne więc potrzebne mi trochę części ( atrapa, zderzak przód, lampy + kierunki i chyba maska ). nie wiecie kto może mieć???

Widziałem go dziś - jechał do góry Robotniczą ... pech to pech.

Jak tam rozeznaliście sprawę czy można się ubiegać o odszkodowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki mój brat wczoraj pożyczył ode mnie autko i wyruszył na polowanie no i udało się!!! upolował sarne więc potrzebne mi trochę części ( atrapa, zderzak przód, lampy + kierunki i chyba maska ). nie wiecie kto może mieć???

niestety ale takich gratów nie mam :decayed:[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 22:03_________________________________________________CO ZA IDIOTA ROBI MAZDĘ Z AUDICY :angry: :angry: :angry:

yzab1361511133h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oponek nie prowadzą już gdyż nie opłacało się, z wulkanizacjami nie dało rady konkurować bo one miały wyważanie i przekładkę gratis dla swoich klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Knedlera niby odbiór mam na środę to jak co to będę dzwonił :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki mój brat wczoraj pożyczył ode mnie autko i wyruszył na polowanie no i udało się!!! upolował sarne więc potrzebne mi trochę części ( atrapa, zderzak przód, lampy + kierunki i chyba maska ). nie wiecie kto może mieć???

Widziałem go dziś - jechał do góry Robotniczą ... pech to pech.

Jak tam rozeznaliście sprawę czy można się ubiegać o odszkodowanie?

no właśnie pech to pech. całe szczęście że nie wpadła do środka albo na dach. karę poniosła bo trup na miejscu.

niestety odszkodowania nie da się wyrwać. jeżeli to byłby okres polowań to owszem można się zgłoić do okręgu myśliwskiego o kasę za szkody a akurat teraz polowań nie ma. :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ale nie uwierzycie gdzie ta cholera wyskoczyła!! na Mazurskiej przy jednostce wojskowej i to wybiegała tak jakby z terenu jednostki. co te głupawe zwierze tam robiło to nie mogę zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Knedlera niby odbiór mam na środę to jak co to będę dzwonił :wink4:

w tej branży zawsze ściemniają :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście o tym że będziemy mieli w końcu miejsce na zimowe spoty w E-gu? ten super hipermarket co budują ma mieć parking podziemny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście o tym że będziemy mieli w końcu miejsce na zimowe spoty w E-gu? ten super hipermarket co budują ma mieć parking podziemny :decayed:

Jak będzie to super narazie to nawet dziury w ziemi nie ma... ;)

Ja nie wiem czy oni w jeden sezon mają to wybudowac czy w dwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wróciło od Roberta z TUNE-UP. Zapierdacza jak szalone :evil::kox:

Przerywane kreska - przed chipsem

Ciągłe - po chipsie.

Do wymiany mam przepływomierz - Robert dał mu jeszcze max pół roku.

Przydało by się zainwestować w nową turbinę moja już dość zurzyta jest a po chipsie może długo nie pożyć. Prawdopodobnie poszukam czegoś od AWX albo BRD. Poza tym auto idealne :)

mocw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...