Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmiana, ładowanie i kodowanie akumulatora w A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wielkie dzięki! 🙏 

Opublikowano

28.012026 to data wymiany:wink:

Opublikowano

A date wymiany też trzeba wpisać czy nie

Opublikowano

Ok czyli pierwszy człon mówi o pojemności aku a ostatni to nr seryjny który może być zmyślony, dobrze interpretuje? 
A gdzie w VCDS sprawdzić parametry aku, pojemność, stopień naładowania?

Opublikowano
Teraz, pakito25 napisał(a):

A date wymiany też trzeba wpisać czy nie

Data wymiany zawarta jest w numerze… popatrz na nr jaki zaproponował Muskel na poprzedniej stronie 

Opublikowano

Daty nie trzeba wpisywać. Ją ją często wpisuje aby mieć zapisane dla siebie (lub następcy) kiedy aku zostało wymienione. 

Datę wpisuję zamiast numeru seryjnego aku, gdyż to jakie znaki są tam wpisyne, jest dla sterownika nieważne.

Liczy się dla niego tylko to, aby po wymianie numer ten różnił się od już tam zapisanego.

Na podstawie tej zmiany sterownik otrzymuje informację, że aku zostało wymienione.

Opublikowano

@Muskel1 czy poprawnie zakodowałem zmieniając jedną cyfrę?

Była OE Varta 92Ah 850A, kupiłem Grom 95Ah 850A.

Auto to A4 B8

 

20260202_185526.jpg

Edytowane przez krzysiek_f
poprawki

Opublikowano

Jeżeli ten nowy aku jest także AGM, to tak. Może tak być.

Opublikowano
4 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Jeżeli ten nowy aku jest także AGM, to tak. Może tak być.

Oczywiście AGM. Dziękuję 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Pytanie do Muskela,

Cześć, podpowiedz proszę . Allroad C6 2007. Zmieniam aku. Był zwykły kwasiak ( 95 Ah) i tak auto wyjechało z fabryki, ale ETKA podaje, że można założyć AGM od określonego numeru VIN i mój się łapie w ten numery VIN. Kodowanie nowego aku jest przez podanie numeru części z ETKI, Kwasiak ma numer 000915105DK, AGM fabryczny to 000915105CE.

Szkoda mi kasy na AGM, ale ponieważ to jest allroad i on pracuje ciagle z zawieszeniem pneumatycznym( kompresor), ma elektryczną klapę bagaznika, a poza tym A6 ciagle narzekają na niedoładowanie, to stwierdziłem, że załaduję tam coś pośredniego, czyli EFB od Molla 94Ah/860A EN. Cena jest pośrednia między zwykłym a AGM i auto nie ma start/stop, więc wydaje się to bronić ekonomicznie itd.

Pytanie, jak zakodować tego EFB. Jak zwykłego, czy jak AGM?? Skłaniałbym się ku AGM, bo EFB ma charakterystykę bardziej zbliżoną do AGM, przyjmuje większy prąd ładowania i jest odporniejszy na częste i cykliczne rozładowywania...

Jak sugerujesz?

Pozdrawiam

Bartek(Madbar)

Opublikowano

EFB nie są przewidziane do tego modelu.

Opublikowano
Teraz, Muskel1 napisał(a):

EFB nie są przewidziane do tego modelu.

Ale AGM tak ☹️. Ciekawe, nie?

image.png

Edytowane przez Madbar

Opublikowano

Powinieneś dobrać aku po VINie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.