Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 Avant 1.8T Quattro Lewego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Przyszedł czas na serwis olejowy

RPe5vP.jpg

Opublikowano

Fajny temat. Wymień wtryski na większe do tego IC centralny i atakuj ta turbinę ?

Mam pytanie w sprawie mierzenia ciśnienia paliwa. Mierzyłeś to na wyjściu na biegu jałowym? Czy jak to robiłeś. Jaki do tego manometr potrzebny?? 

Opublikowano
  • Autor

Kiedyś pewnie podejmę te kroki. Na razie kompletny brak czasu.

Ciśnienie paliwa mierzyłem podczas jazdy. Chyba nawet podlinkowałem film. Manometr taki, żeby skali wystarczyło.

Opublikowano
  • Autor

Od samego zakupu zbierałem się do wyprania tapicerki. Musiało minąć ponad 2 lata, żebym znalazł na to czas. Oto efekt części wykonanej pracy:
EpN4Ir.jpg
ZIegIP.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nie gotuje sie IC przy tych 200km?

 

Edytowane przez Kubon16

Opublikowano

Siema pamiętaj jak zacznie palić na trzy gary to wymień moduł sterujący cewkami zapłonowymi i będzie git. Mam 1.8 t guattro Avanti 96 r i wymieniłem w nim już prawie wszystko ale i tak lubię to auto bo zapierda.. jak rakieta pozdrawiam.wroc.

 

 

Opublikowano
W dniu 8.07.2020 o 08:19, lewmichal napisał:

Od samego zakupu zbierałem się do wyprania tapicerki. Musiało minąć ponad 2 lata, żebym znalazł na to czas. Oto efekt części wykonanej pracy:
EpN4Ir.jpg
ZIegIP.jpg

Czym prałeś?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 28.07.2020 o 15:31, Kubon16 napisał:

Nie gotuje sie IC przy tych 200km?

 

Po trzecim porządnym przyspieszeniu w gorący dzień robi się ciepło, ale przy moim trybie jazdy daje radę. Na IC przyjdzie czas pewnie dopiero w przyszłym roku.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 30.07.2020 o 10:07, Emejcz napisał:

Czym prałeś?

Mieszankę wody, APC i jakiegoś preparatu do czyszczenia dywanów w spryskiwaczu ciśnieniowym naniosłem na prany element, a potem szczotką ryżową dokładne szorowanie. Na koniec odessałem wszystko odkurzaczem wodnym. Polecam ten sposób.

Opublikowano
  • Autor

Coś tutaj niedobrego się wydarzyło i zaczęło mocno hałasować

e53wCB.jpg

Na szczęście poddał się element wymienny i obeszło się bez spawania
0Hun6a.jpg
im0JEL.jpg

Opublikowano
W dniu 8.07.2020 o 08:19, lewmichal napisał:

Od samego zakupu zbierałem się do wyprania tapicerki. Musiało minąć ponad 2 lata, żebym znalazł na to czas. Oto efekt części wykonanej pracy:
EpN4Ir.jpg
ZIegIP.jpg

Kolego które APC kupiłeś? Myślisz że ten sam patent podziała nie tylko na bagażnik ale także na fotele? 

Opublikowano
  • Autor

Używam APC Valet Pro, ale producent nie ma znaczenia. Jeśli masz na myśli siedzenia nie skórzane, to ten sposób jak najbardziej nadaje się do ich prania.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

W przyszłym roku będę musiał mieć możliwość pociągnięcia przyczepy. Poczyniłem pierwszy krok ku temu i zakupiłem hak holowniczy Brink. Trzeba mu poświęcić trochę pracy, odświeżyć go i zregenerować zniszczoną wiązkę, żeby służył przez długie lata.

7ncjEd.jpg

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Nareszcie udało się znaleźć przednie błotniki nie dość, że bez rdzy, to jeszcze w kolorze.

Szybko zabrałem się za zdjęcie starych błotników

QkqcXO.jpg[/IMG]
d5XN3x.jpg[/IMG]
6UOkXB.jpg[/IMG]

 

Przy okazji wywaliłem nieszczęsne pianki, od których zaczyna się rdza. Oczyściłem z nalotu odsłonięte elementy podszybia pod błotnikami oraz przednie części progów, zabezpieczyłem podkładem epoksydowym i zakonserwowałem.

Nowe błotniki od razu zapodkładowane i zakonserwowane od wewnątrz oraz wypolerowane od zewnątrz.

Porównanie:
fIuUNk.jpg[/IMG]
Ae8Fwk.jpg[/IMG]
5my3pA.jpg[/IMG]
kMXHZI.jpg[/IMG]
gtppmY.jpg[/IMG]
mOnwCd.jpg[/IMG]
5g8Ug6.jpg[/IMG]
ifMoUr.jpg[/IMG]
Buz9UD.jpg[/IMG]
n9vdtQ.jpg[/IMG]
4nSsrv.jpg[/IMG]
3ZToqi.jpg[/IMG]

Edytowane przez lewmichal

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Kontynuacja tematu haka. Odnowiony leży i czeka na montaż.

rBIiG9.jpg

Opublikowano
  • Autor

Belka i mocowania haka już są na swoim miejscu. Została jeszcze elektryka.

gSq7qK.jpg


i7MVSj.jpg


mt1mdY.jpg


ZGsasO.jpg

 

Edytowane przez lewmichal

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Temat haka zakończony. Wiązka przeprowadzona i podłączona. Gniazdo też na swoim miejscu oraz adnotacja w dowodzie.

Y9I8S9.jpg

3xgSNQ.jpg

KtlTPe.jpg

Edytowane przez lewmichal

Opublikowano
  • Autor

Wymianie podlegało też mocowanie bagnetu olejowego, które się ukruszyło:

Mp91tN.jpg

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno nie pisałem, no to coś dodam. Brakuje 2000 km do 300000. Po nakręconych 10000km od ostatniej wymiany oleju Valvoline VR1 5W50, ponownie zalałem to samo standardowo z zastosowaniem płukanki Liquy Moly i nowym filtrem. Do tego nowa śruba spustowa i uszczelka korka wlewu, bo już było tłusto wokół niego.

Opublikowano

Fanie, że autko się sprawuje. Przy takiej dbałości o silnik powinieneś przejechać drugie tyle ;)

Oby tylko blacharka dawała rady, błotniki już wymieniałeś, więc mam nadzieję, że wszystko ma się dobrze :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.