Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Bukowina on line - czekamy na doniesienia z "frontu"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hornet bo my jak rodzina jeden sie wyłamie to reszta zostaje w domu :decayed:

Opublikowano
Spoko Lukas, nadrobimy ten zlot jakoś

ja już sie boje :naughty:

Cos widze ze zlotowcy ostro się integrują przy białej ciekawe kto jutro z rana bedzie w stanie prowadzic auto :gwizdanie:

Opublikowano

Pewnie teraz są na etapie włączony szwędacz :decayed:

a Poziek już pewnie dostał charakterystycznego dla siebie cherubinkowego kolorku na policzkach :decayed:

Opublikowano

to co po zlocie będą masowo poszukiwane quattro? :naughty:

Opublikowano

jeśli mogę prosić to niech ktoś pozamyka nowe wątki w newbi bo przecież zaraz tam będzie po 20 postów :polew:

Opublikowano

Z opisów widzę że ze starej brygady mało osób pojechalo :thumbdown:

tez tak spojarzalem i widze ze nie jestem jedyny .... :cool1:

Opublikowano

Wlasnie Macieju dlaczego sie nie wybrales?

Opublikowano

hornet bo my jak rodzina jeden sie wyłamie to reszta zostaje w domu :decayed:

Nadrobimy kolejny zlot :naughty:

Opublikowano

hornet bo my jak rodzina jeden sie wyłamie to reszta zostaje w domu :decayed:

Nadrobimy kolejny zlot :naughty:

dokładnie :decayed:
Opublikowano

Ogólnie jest tak

d9f7698c85834914med.jpg

Wczoraj było tak

0d179f779d8803d8med.jpg

Opublikowano

nieźle nieźle ... :)

Opublikowano

a to nasi , nikogo nie poznaję :decayed::tongue4::wink4:

Opublikowano

No i jeszcze mała niespodzianka

32e6117220b8e3b8m.jpg

Opublikowano

DZIZUS KU*WA JA PIE*DOLE...

Opublikowano

DZIZUS KU*WA JA PIE*DOLE...

:polew: :polew: :polew:

Tomciu nie wymiękaj ...

Opublikowano

Tomciu nie wymiękaj ...

Chciałbym się zwlec na dół, bo tam pewnie będzie jakiś soczek, ale jakoś nie mam siły...

Opublikowano

Gruuuubo musi byc :kox::good: :good:

Jak PO MO RZE??Grzeczni sa??

Opublikowano

Pozdrawiam serdecznie imbecyla który jest właścicliem numeru telefonu 504943941 który napier..... do mnie o 3 rano 3 razy.

Jak człowieku dzwoniłes to przynajmniej się trzeba było odezwać i poopowiadać

PS. MAm nadzieję że jak będziesz miał małe dziecko to też Ci je jakiś idiota w nocy obudzi[br]Dopisany: 21 Marzec 2009, 09:54_________________________________________________

No i jeszcze mała niespodzianka

32e6117220b8e3b8m.jpg

Ojjjjjjjjjjjjjejjjjku zarąbiście, strasznę radochę wszystkim sprawiłeś, No TAKAAAAAAAAAAA NIESPODZIANKA :naughty:

Brynia może wpadłaś mu w oko i nie wiedział jak rozpocząć znajomość :polew:

Opublikowano
  • Autor

(...)Jak człowieku dzwoniłes to przynajmniej się trzeba było odezwać i poopowiadać

(...)

Brynia. Zainteresowany pewnie przekonany, że bajerował na całego :D

Co do fotek:

- zimowy klimacik zarąbisty - tęsknię za takimi widoczkami ;(

- imprezka wygląda nieźle - nawet jakieś dziewczyny są (patrzcie, a myślałem, że to będzie gej-party :kox: )

- a z czego Czukundur taki zadowolony :przebiegly: ? I co to za biała końcówka u Boberka :mysli: ? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
I co to za biała końcówka u Boberka :mysli: ? :polew: :polew: :polew:

pewnie na widok czukundura :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.