Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Radomszczańskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jednak udało mi się zorganizować weekend dla mnie i mojej kochanicy :) jedziemy do zakoca :P moze malo oryginalne ale sprawdzone :good: Paweł zrobiłeś mi smaka na kasprowy :P i nie przepuszcze mu teraz! Jak na razie jest ostro :P bo na zakopiance juz godzine siedzimy w korku, mi noga chce odpasc od wciskania sprzegła :P i prowadzi Paulina. :gwizdanie:

przesyłam pozdrowienia w moim imieniu jak i Misia z zzz.... 9 km korku :D:polew: :polew:

A jednak zakopower.. cholera też bym się wybrał :slina: ja z moją kochanicą jutro być może znajdziemy się w okolicach Jasła :cool1: co jak co, ale jakąś wycieczkę trzeba uskutecznić :wink4: w każdym bądź razie życzę wam miłego wjazdu na Kasprowy :good: i miłej zabawy :drinks::sex::D

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 110 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

szlachta sie bawi koszty sie nie licza :decayed:

Opublikowano

Koledzy nie wiecie gdzie w okolicach Radomska lub trochę dalej :naughty: Jest znak drogowy mówiący o zakazie używania sygnałów dźwiękowych? :szukaj:

Potrzebny mi jest tego typu znak do celów artystycznych :tongue4:[br]Dopisany: 03 Maj 2010, 12:17_________________________________________________Panowie taki pomysł przyszedł mi do mojego łba :doh1:

Może prócz tego alko-spota zrobić w któryś weekend jakiegoś grila? :naughty:

Miejscówka do ustalenia :chytry: Może nad Wartą lub na fryszerce? Co wy na to? :>

Opublikowano

:good: :good: takie pomysły się ceni ! :notworthy::kox: Jak najbardziej za, chętnie opitole kiełbaskę :naughty:

p.s

profil mi się zmienił dzisiaj na 23 lata :wink4::buhaha:

Opublikowano
  • Autor

Też jestem za :good:

A tymczasem trzeba by się zmówic na jakieś najbliższe spotkanko :cool1: ale to robimy alko-barowego spota + alko-grilla spota czy wybieramy to lub to :?: :mysli:

p.s

Krzysiu najlepszego :D w zakopcu pogoda wam dopisała :?:[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 08:51_________________________________________________Ludzie co tu taka cisza proszę rozpocząć żwawą dyskusję :kox:

Opublikowano

o sorry ale mialem maly nalot w pracy :decayed:

co do pogody to była ekstra pierwszego dnia :P gdyby nie to ze 6h jechaliśmy do zakopca bo za krakowem korek za korkiem to pewnie juz pierwszego dnia wybralibysmy sie na kasprowy, sloneczko ekstra swiecilo, okolo 18stopni ciepła. Drugiego dnia troszke sie spaprała pogoda chwilkę popadało, 3,5 godziny staliśmpy w kolejce na kasprowy, do pierwszej stacji elegancko wszystko było widać, super widoki, od drugiej mleko :polew: i niestety nie widziałem zakopca z góry :slina: Niestety zeszło nam bardzo długo i dzien zakonczyl sie kolacja na krupowkach. Przed wyjazdem pojechaliśmy standardowo na słowacje na spacer :good:. I o godzinie 12:30 zaczął się powrót do radomska który trwał do 19 :polew: :polew:. Ogólnie było super ekstra gites cool! Zapowiadali niewiadomo jakie deszcze, a pokropiło raptem 20 minut. :good:

Ogólnie Paweł cały czas masz minusa :P Za te forki z kasprowego :confused4::wallbash: Nie chciałem być gorszy i proszę oto widok Ze szczytu na Zakopane :D:polew: :polew: :polew:

obraz041qm.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Też jestem za :good:

A tymczasem trzeba by się zmówic na jakieś najbliższe spotkanko :cool1: ale to robimy alko-barowego spota + alko-grilla spota czy wybieramy to lub to :?: :mysli:

Zrobimy to i to :naughty:

Jednak najpierw proponuje grila :) Tylko trzeba zebrać jakąś porządną ekipe :rolleyes:

Tak więc ja od razu się pisze na grilowego spota :hi:

Zapisujta się, a następnie ustalimy konkretne miejsce i datę :)

Opublikowano

zwiras ja bylem w wakacje w zakopcu i w kolejce na kasprowy stalem ponad 7h takze nie narzekaj :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Krzysiu może nie uwierzysz, ale w zeszłym roku postanowiliśmy z moją kobietą zdobyć Kasprowy o własnych siłach... na dole piękne słoneczko a na górze takie mleko, że rękę na wyciągnięcie ledwo co było widać :polew: :polew: więc weszliśmy zmęczeni, prawie cali mokrzy i nieźle wkur*** i wtedy walę tekst po 2min na szczycie: "fajny widok.... zjeżdżajmy stąd" :polew: Także dopiero ostatnio pogoda nam dopisała :decayed:

Co do alko-grill spota to się piszę a więc utworzę listę bo musimy zebrać trochę ludu, a więc wpisywać się :!: :!: a tak swoją drogą to ja mieszkam jakieś 0,5km do Warty :cool1: tylko okolica nudna :confused4: ale da się przeżyć..

1. _QBaAa_

2. pawelp2208

3. zwiras

.......

Opublikowano
Może nad Wartą lub na fryszerce? Co wy na to? cheesy

w sumie mi tez blizej i moze bym wpadł pierwszy raz do was na ersko

Opublikowano
  • Autor
Może nad Wartą lub na fryszerce? Co wy na to? cheesy

w sumie mi tez blizej i moze bym wpadł pierwszy raz do was na ersko

Spoko to wbijaj do nas Sebastian :good: :good: :good: zapraszamy :wink4: odnośnie terminu to jeszcze dogadamy, ważne żeby wreszcie zebrała się porządna ekipa :naughty:

Opublikowano

Co do alko-grill spota to się piszę a więc utworzę listę bo musimy zebrać trochę ludu, a więc wpisywać się :!: :!: a tak swoją drogą to ja mieszkam jakieś 0,5km do Warty :cool1: tylko okolica nudna :confused4: ale da się przeżyć..

1. _QBaAa_

2. pawelp2208

3. zwiras

.......

Dzisiaj wypadł mi niespodziewany wypad na fryszerke :naughty: Zostawiłem samochód na miejscu które nadawałoby się na grila :mysli:

Foto podglądowe :>

iVeQJ.jpg

3R_pJ.jpg

I jeżeli takowy spot by wypalił to można byłoby zrobić zbiórkę w jakimś miejscu gdzie każdy by bez problemu dojechał, a następnie kolumienką pojechać w docelowe miejsce :tongue4:

[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 00:13_________________________________________________Paweł, dlaczego kiedy zaczynam odpisywać na posta jesteś "online", a kiedy kończe "offline"? :polew:

Opublikowano

hm.. Może skoro kolega Sebastian też deklaruje się wpaść warto pomyśleć żeby jemu również było wygodniej i rozbić się nad wartą? :) Co do kolumny nie ma problemu w pierwszą stronę mogę prowadzić :kox::polew:. A w drugą raczej będę prowadzony :decayed:.

Opublikowano
  • Autor

Co do alko-grill spota to się piszę a więc utworzę listę bo musimy zebrać trochę ludu, a więc wpisywać się :!: :!: a tak swoją drogą to ja mieszkam jakieś 0,5km do Warty :cool1: tylko okolica nudna :confused4: ale da się przeżyć..

1. _QBaAa_

2. pawelp2208

3. zwiras

.......

Dzisiaj wypadł mi niespodziewany wypad na fryszerke :naughty: Zostawiłem samochód na miejscu które nadawałoby się na grila :mysli:

Foto podglądowe :>

I jeżeli takowy spot by wypalił to można byłoby zrobić zbiórkę w jakimś miejscu gdzie każdy by bez problemu dojechał, a następnie kolumienką pojechać w docelowe miejsce :tongue4:

[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 00:13_________________________________________________Paweł, dlaczego kiedy zaczynam odpisywać na posta jesteś "online", a kiedy kończe "offline"? :polew:

Miejscówka nawet fajna już sam nie wiem co lepiej wybrać :przebiegly: może zrobimy głosowanie :naughty::decayed:

Kuba sorry, ale ja mam zakładkę z forum praktycznie non stop otwartą, ale nieraz coś mnie najdzie kompa wyłączam i nie zdążę luknąć czy ktoś coś naszrajbał :wink4: :>

[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 08:46_________________________________________________Tylko żeby nam coś nie odwaliło..a różnie to jest :cool1: i żebyśmy z tego pomostu nie skakali widocznego na 2 zdjęciu :polew: :polew:

Opublikowano

Kuba sorry, ale ja mam zakładkę z forum praktycznie non stop otwartą, ale nieraz coś mnie najdzie kompa wyłączam i nie zdążę luknąć czy ktoś coś naszrajbał :wink4: :>

[br]

Spoko ja się nie gniewam :naughty:

Opublikowano
  • Autor

cos pogoda zawodzi :wallbash:

No dokładnie, chyba trzeba będzie najpierw zrobić alko bar-spota :cool1::mysli:

Opublikowano

to kiedy ? :) mam czas dzisiaj i jutro, w sobotę i niedzielę niestety kosmos w szkole i muszę trzymać gardę. :thumbdown: następny termin będzie dopiero w przyszłym tygodniu :(.

Opublikowano

co do fryszerki to chyba kazdy miejscowy wie gdzie to jest i jak wyglada :gwizdanie: ja sie pisze chopoki jak najbardziej tylko wszystko zalezy od terminu, pozatym jak widac na zewnątrz taki wypiz*ów ze d*py z domu sie nie chce ruszać, moze z tym grilem wstrzymamy sie jak bedzie piekło na dworze a puki co zwiedzimy lokale u nos na wsi tak jak tu gospodyni mówi :decayed:

no i bez obrazy ale jak mamy zrobic kolumne z samochodów a potem pic?? :wallbash::disgust:

podajcie jakąś konkretniejsza date i bedziemy rozmawiac, w sumie mozna sie spotkac na pare minut i wtedy cos ustalic, mam dzis czas i jutro a niestety weekend pracuje na nocki wiec nic nie wymyśle

Opublikowano
  • Autor

Zapodałem propozycję, jest na samej górze każdej strony :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.