Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radomszczańskie


pawelp2208

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Krzysiu :notworthy: jestem pod wrażeniem :naughty::decayed: i wiesz co jeszcze tak napiszę.. :evil::polew: :polew: bo jest naprawdę zaje**** :decayed:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 01:22_________________________________________________Edit

Zwiru nie odzywam się.. :decayed: Dzien Dziecka.. No koment :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa :D ja ledwo żyje! ledwo się dobudziłm :kox:. Przed chwilą zaglądam do samochodu a tam harnaś jeszcze leży :polew: :polew: hahaha :good: Kurde... jak zwykle film mi się urwał jak Cie odwoziliśmy :embarrassed::polew:.

Nawet dziś rano nie wiedziałem czy audi mam pod blokiem czy Clin zabrał :polew:

:bag: dziękuję Pawełku ja już z Tobą nie piję :polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale takiego bicia to nie ma :) w przerwach miedzy piciem zaglądamy na forum :bicz3: i podpisujemy obecność :).

Wczoraj byłem w orange imax w łodzi na avatarze 3d, nie powiem ale zrobił na mnie wrażenie i nawet parę razy podskoczyłem takie efekty :kox:. Powrót do radomska o 4 rano :polew:, a dziś do pracy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w orange imax w łodzi na avatarze 3d, nie powiem ale zrobił na mnie wrażenie i nawet parę razy podskoczyłem takie efekty :kox:. Powrót do radomska o 4 rano :polew:, a dziś do pracy :).

Krzysiu widziałem Cię wczoraj koło 20 :kox: Skręcałeś z Piastowskiej na Jagiellońską - mijałem Cię na wysokości szpitala. Machałem, ale ludzi nie poznajesz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Kuba, strasznie mi się spieszyło bo sam jak mówisz była już 20 a na 21:15 był seans w IMAXIE więc wiecie co się działo na trasie :naughty:. I dotarliśmy na 10 minut przed seansm :polew: po drodze błądząc po Łodzi żeby trafić na manufakturę :polew:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::D Panowie spot musi byc :polew: i stawiam 0,5 z okazji takiej iż gdyż ponieważ moje kochanie znów jest ze mną. :good:

O żesz kur** Gratulację.... :) i żeby nie było o flaszce pamiętam :polew: :polew:

__________________________________________________________________________

Ale nie wiem Krzysiu czy mnie do jej wypicia przymusisz..... :decayed::polew::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie planujemy planujemy, odzywajcie się, pogoda znów nam sprzyja. :decayed:

Pogoda z tego co wiem będzie nam sprzyjać do końca przyszłego tygodnia :kox:

Dzisiejszy dzień spędziłem na upiększaniu mojej Alfy :)

Rano odebrałem z wymiany wahacza, następnie umyłem, odkurzyłem, pomalowałem zaciski i śruby oraz na sam koniec wymieniłem olej, filtr oleju, przeciwpyłkowy, powietrza i pasek klinowy :naughty:

Jestem z siebie dumny :cool1:

Można zazdrościć :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawełku Ciebie nie trzeba zmuszać, nie udawaj :polew::kox:.

Panowie planujemy planujemy, odzywajcie się, pogoda znów nam sprzyja. :decayed:

Dobra może z jednego kieliszka łyknę.. :tongue4::polew:

Panowie planujemy planujemy, odzywajcie się, pogoda znów nam sprzyja. :decayed:

Pogoda z tego co wiem będzie nam sprzyjać do końca przyszłego tygodnia :kox:

Dzisiejszy dzień spędziłem na upiększaniu mojej Alfy :)

Rano odebrałem z wymiany wahacza, następnie umyłem, odkurzyłem, pomalowałem zaciski i śruby oraz na sam koniec wymieniłem olej, filtr oleju, przeciwpyłkowy, powietrza i pasek klinowy :naughty:

Jestem z siebie dumny :cool1:

Można zazdrościć :polew: :polew:

Eeeee no Kuba nieźle poszalałeś... :cool1: ja dzisiaj moją niunie tylko odkurzyłem no i umyłem, ale za to błyszczy się jak cholera... :naughty:

Właśnie jak pogoda nadal będzie taka sprzyjająca to organizujemy tego grilla, może w piątek dałoby radę.. :wink4::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze da rade :) tak sie składa że przyszłą sobotę mam wolną więc możemy zachlać :decayed:

Paweł :notworthy:

Kuba zazdroszczę :) moje picowanie fury skończyło się tylko na umyciu alusów bo zawsze jak ramę umyję pada deszcz :polew: :polew:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba zazdroszczę :) moje picowanie fury skończyło się tylko na umyciu alusów bo zawsze jak ramę umyję pada deszcz :polew: :polew:.

I patrz... rama brudna i nie pada :mysli:

Ku**a moja głowa! :drunk:

Tzn. już przechodzi, ale koło 8 było tragicznie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj spojler urwałem pod mcdonaldem w częstochowie :polew: ale powiem Wam że jakiś taki dłuższy się teraz wydaje :naughty:. Troszke rdzy się nazbierało pod mocowaniami, zaprawie to i chyba zrezygnuje z tego kawałka plastiku jakiś taki poważniejszy się wydaje, nareszcie wygląda jak A4 :cool1:.

A jak tam panowie weekend? :) Co porabialiście w przerwach w piciu :polew:.

Ja wczoraj spędziłem dzień na skałkach w Olsztynie powylegiwałem się na skałach słonko tak fajnie dawało po mordzie :good:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...