Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radomszczańskie


pawelp2208

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobry wieczór :hi:

W ostatnią sobotę stycznia robimy imprezkowego spota w jakimś klubie z muzyczką. Taki niby wojewódzki :wink4:

Jak coś - zapraszamy do Łodzi.

Wszelkie info na bieżąco tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22268.21120

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :hi:

W ostatnią sobotę stycznia robimy imprezkowego spota w jakimś klubie z muzyczką. Taki niby wojewódzki :wink4:

Jak coś - zapraszamy do Łodzi.

Wszelkie info na bieżąco tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22268.21120

:wink4:

Chłopy, koledzy nas zapraszają na spota... może warto byłoby zwiedzić okolice Łodzi :lol1: zebralibyśmy się w paru i podbili swoją obecnością co wy na to :?:, ja jestem ZA :banan3: [br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 21:50_________________________________________________Czarne COŚ na drodze w Niemczech

:audi: RULEZ :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :hi:

W ostatnią sobotę stycznia robimy imprezkowego spota w jakimś klubie z muzyczką. Taki niby wojewódzki :wink4:

Jak coś - zapraszamy do Łodzi.

Wszelkie info na bieżąco tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22268.21120

:wink4:

Chłopy, koledzy nas zapraszają na spota... może warto byłoby zwiedzić okolice Łodzi :lol1: zebralibyśmy się w paru i podbili swoją obecnością co wy na to :?:, ja jestem ZA :banan3:

Warto warto :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Nie zastanawiać się długo, tylko przyjeżdżać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo szczęścia, eee... to banalne.

Dużo seksu, aaa... to normalne.

Dużo kasy, yyy... nie wiem skąd.

Oj, po prostu Wesołych Świąt!

:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!!!!!!!

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 12:22_________________________________________________Ludzie nie wstydźcie się, możecie tu pisać o wszelakich pierdach a wy normalnie zamarliście jakby tu oskary za wypowiedź rozdawali... trochę luzu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowisz o wszystkim? :decayed: moj pies dzis wrocil z tygodniowej balangi :polew::decayed:

He he, też kiedyś miałem taką bokserkę, co lubiła się łajdaczyć 2, 3 dni, po czym wracała jakby nigdy nic. Dwa razy miała szczeniaki po takich eskapadach. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowisz o wszystkim? :decayed: moj pies dzis wrocil z tygodniowej balangi :polew::decayed:

He he, też kiedyś miałem taką bokserkę, co lubiła się łajdaczyć 2, 3 dni, po czym wracała jakby nigdy nic. Dwa razy miała szczeniaki po takich eskapadach. :D

moj to chyba zapił :polew: jak wrocił to rownowagi nie mogl utrzymac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierrrr :disgust: chyba ten wątek juz umarł

Chyba jedynie my go regularnie odwiedzamy.. :mysli::disgust: Każdy wchodzi na forum, ale żeby coś napisać to ni hu... ale jak to się mówi Wojciu najwytrwalsi tylko pozostają :good: więc gratuluję chociaż jeszcze osobiście nie poznaliśmy się :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierrrr :disgust: chyba ten wątek juz umarł

Chyba jedynie my go regularnie odwiedzamy.. :mysli::disgust: Każdy wchodzi na forum, ale żeby coś napisać to ni hu... ale jak to się mówi Wojciu najwytrwalsi tylko pozostają :good: więc gratuluję chociaż jeszcze osobiście nie poznaliśmy się :cool1:

jeszcze nic straconego :wink4: zawsze mozna gdzies zrobic jakiegos spota we dwóch tylko problem....(patrz w moj wiek :disgust:) za rok juz bede troche z wami bardziej obecny "ciałem" :polew: a nie duchem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o pomoc, jeśli jeszcze nie postanowiliście komu przekażecie swoje 1%, to proszę o pomoc. Jest to bliska mi rodzina wiec staram się również im pomóc.

Alex najbardziej lubi jeździć w :a4fan:

1dlaalexa.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...