Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] S4 B5 by aw69 :)


aw69

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wyglądają na zdecydowanie za małe :thumbdown: gdyby były chociaż o cal większe byłoby super :rolleyes:

Mi się wydaje czy widziałem to autko na 1/4 mili w tym roku w Ułęży? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogles widziec....bo bylem na 1 rundzie :)

ogolnie co do felg na 17 bardzo dobrze mi sie jeździ na takim rozmiarze i jeszcze do konca nie wiem czy chce mi sie przesiadac na 18"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm komfort na 18" nienzacznie zmaleje... a 17" przy body S4 strasznie znika:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to zebym się czepiał, ale na oryginalnych zdecydowanie bardziej mi się podobało..:-) Może jakby było 18 byłoby zupełnie inaczej ale te 17 średnio na jeża.

PS. czemu coolery sprzedajesz? Robisz FMICa czy jak? heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wkładam FMIC :) jestem glodny mocy [br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 00:06_________________________________________________http://www.vw.biaman.pl/2009/audiaw69/ taka tam mala aktualizacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felfi od porsche mi sie podobaja, wielkosc sluszna, nie zawsze musi byc ze im wieksza felga tym lepsza, przynajmniej ja tak uwazam, ale wracajac do tych felg to widzialbym je np. w czarnym kolorze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, znajomy człowiek, ładna maszynka, a na spotach w Białymstoku się pojawiasz??? Pozdro Adam

Ostatnio bardzo rzadko bywam w bialymstoku, duzo pracy i wogole....a na spotach Audi nigdy nie bywalem....moze na jesieni wpadne jak podmodze to co mam zrobić w planach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FMIC fajna sprawa, powiedz mi jak rozwiązałeś mocowanie zderzka? bo jakoś nie widze tego żebyś wepchnął śrubki do sztyc przez te rurki :gwizdanie: jak masz jakiś patent to zdradź :) to bym sobie moje lampki z S6 na stałe zamontował :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a kratki beda? bo te wystajace rury od fmica... to tak sobie wygladaja :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer właśnie że teraz widać że COŚ tam jest kopane...dla zwykłego szaraka i tak nie ma różnicy między A4 a S4 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec mocowanie zderzaka jest ori :) najpierw przykrecony zostal zderzak a potem wlozona zostala rura od dolotu....Co do mani do dzis nie wiem jakie mialem czasy przejazdu ET :/.....Kratki od maskownic zderzaka na poczatku chcialem je wlozyc i to bardzo, ale niestety niema szans tego dokonac - brzegi coolera za mocno wypychają na zewnątrz....ale tak tez jest ładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer właśnie że teraz widać że COŚ tam jest kopane...dla zwykłego szaraka jak TY i tak nie ma różnicy między A4 a S4 :decayed:

:decayed:

_________________________________________________

Te fele Porshe tez mi nie leża.. Ori podobały mi się dużo bardziej.

Poza tym osobiście uważam, że do srebrnych samochodów polerowane fele średnio pasują, ale to moja opinia.. Pryz ciemnzm lakierze kontrastują dużo zacniej.. :wink4:

Ps. Porządna robota z Fmicem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest kozak na tej feldze, jest orginalna bo ja pierwszy raz w PL spotkałem Eske na takiej feldze :wink4:

Poza tym auto ma jechać a nie wyglądać :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest kozak na tej feldze, jest orginalna bo ja pierwszy raz w PL spotkałem Eske na takiej feldze :wink4:

To świetnie :>

Ale oryginalność nie musi iść w parze z wyglądem.

Poza tym auto ma jechać a nie wyglądać :cool1:

Najlepiej jak auto jeździ i wygląda.. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...