Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] S4 B5 by aw69 :)


aw69

Rekomendowane odpowiedzi

Prosta sprawa ale S4/RS4 seryjnie już ładnie wygląda :) ja bym tylko przyciemnił szyby mam z tym jakieś zboczenie pierwszego dnia w każdym aucie bym to robił :naughty: :naughty:

A Eska kolegi AW bardzo ładnie jeździ, mój tyłek osobiście odczuł przyspieszenia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P1100147.JPG

P1100148.JPG

P1100149.JPG

P1100150.JPG

P1100152.JPG

P1100153.JPG

A oto kilka fotek mojego nowego wydechu - 3 cale na dwóch tłumikach przelotowych końcówki wydechów zostaly seryjne na nowo przepolerowane :) .....a wlasciwie to tylko catbacków....downpipy mozna powiedziec ze są seryjne bez katalizatorów.....

Poprzednio jezdzilem na seri tylko na końcowym tlumiku i bylo mozna powiedziec dosc glosno i fajnie....Teraz zrobila sie cisza :/ narazie pojezdze tak jak mi sie znudzi to wytne ten srodkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dobrze że ma środkowy, wydech musi dobrze odprowadzać spaliny a nie być super głośny, od razu przyczepią się kundelki lub wszech wiedzący pan podczas przeglądu...

Osobiście też wole głośne wydechy ale patrząc z drugiej strony tej rozsądnej strony :wink4: to lepiej jak jest cichy poprostu mniej kłopotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dobrze że ma środkowy, wydech musi dobrze odprowadzać spaliny a nie być super głośny, od razu przyczepią się kundelki lub wszech wiedzący pan podczas przeglądu...

Osobiście też wole głośne wydechy ale patrząc z drugiej strony tej rozsądnej strony :wink4: to lepiej jak jest cichy poprostu mniej kłopotów.

Ja jeżdże z wyciętym środkowym i nie jest jakiś mega głośny,jeżdże na codzień autem i nigdy policja też się nie czepiła :) Dlatego polecam wycięcie bo kapke lepiej słychać wtedy biturbiny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne auto i niezłe mody.

Może by kolega zawitał na któregoś spota do Białegostoku. Więcej pod linkiem:

http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_bialystok-t24664.180.html

Zapraszam.

Wpadne jak ogarne auto na 400+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 19:25_________________________________________________na dniach zrobie jakis filmik jak to brzmi podczas jazdy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ładnie ryczy :naughty:

jak 1.6 na stożku + elektryczne turbo :polew: :polew: , nie no żart fajna rasówa :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis skonczony zostal progress K04 w koncu po tygodniu walki audi juz wyjechalo....bez zadnego strojenia jestem pod wrazeniem z osiagów raz podpialem g techa o to co wyszlo: 4.60 - 0-60 mph , 13.10 1/4 mili

a tu taki filmik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis skonczony zostal progress K04 w koncu po tygodniu walki audi juz wyjechalo....bez zadnego strojenia jestem pod wrazeniem z osiagów raz podpialem g techa o to co wyszlo: 4.60 - 0-60 mph , 13.10 1/4 mili

a tu taki filmik :)

Pieknie , :oklaski: gratki :notworthy: zapodaj jakis filmik jak to zapina chyba sprzedam klekota i kupie se ese :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...