Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1


boniu

Rekomendowane odpowiedzi

Respekt za swap na 1,8 T , Zderzaki, pracę jaką włożyłeś :oklaski:

Ogólnie jeszcze nie przesadziłeś i wygląda za***iście :evil: gratki :good:

co do lamp to wygląda fajnie bo całość się ładnie komponuję :good: . Widziałem seryjnego paska na takich lampach :sick3: ktoś go skrzywdził :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi sie podoba :) jest nietuzinkowa, zapewne na żywo wygląda jeszcze lepiej :good: te lampki z przodu mają plastikową szybke czy szklaną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko bardzo fajne no i faktycznie ogrom pracy, jedyne co mi nie podchodzi to światła, ale moje zdanie nie ważne, ważne by Ciebie uszczęśliwiało :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wiem, wyrażam tylko swoją opinie o aucie a akurat takowe lampy póki co się na nim znajdują :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, wielki szacuneczek, auto jak na moj gust super wyglada. mam pytanie jak ogarniasz jazde po polskich drogach na takim niskim zawieszeniu? czesto cos przychaczy czy raczej bezproblemow? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sieman o co Ci znowu b???? Masz pecha bo ja w dresie nawet po domu nie chodze a co dopiero na codzien,jazda nie jest taka zla,trzeba umiejetnie jezdzic,na progi trzeba troche pod katem wjechac i sie niczym nie zachaczy :)... nie wjezdzac na krawezniki :)...

Yelo co miales na mysli ??

:blink::no::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam sie bardzo podoba, pomysł z usunięciem tylnej listwy na klapie genialny :good: Jedyne co byś mógł zmienić to kierunki z białych na przyciemniane noi znaczek audi na grilu w chrom :wink4:

Z felgami nie kombinuj pod kolor auta średnio to wygląda wtedy :gwizdanie: Zrób jakieś fotki z bliska tych lampek jak świecą w dzień i w nocy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sieman o co Ci znowu b???? Masz pecha bo ja w dresie nawet po domu nie chodze a co dopiero na codzien,jazda nie jest taka zla,trzeba umiejetnie jezdzic,na progi trzeba troche pod katem wjechac i sie niczym nie zachaczy :)... nie wjezdzac na krawezniki :)...

Yelo co miales na mysli ??

:blink::no::rolleyes:

Przecież to Boniu nie było do Ciebie :)

Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...