Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Oryginalny termometr w liczniku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja podpiąłem regulację podświetlenia termometru pod podświetlenie gniazda zapalniczki i działa

Opublikowano

odnośnie 1- nie możesz wykorzystać ( używany przy skrzyni automatycznej), 2- termistor chyba tak ale trzeba by było znać wartość a nie lepiej gotowy czujnik np. http://allegro.pl/czujnik-temperatury-zewnetrznej-a4-1j919379a-i1323282319.html

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Podepnę się pod temat.Jeśli mod uzna że nie w temacie to proszę o przeniesienie.

Czy można kalibrowac wskazania temperatury zew?Mi na komputerze pokazuje ze 3,4 stopnie wiecej niz jest naprawde.We wczesniejszym Audi nie zauwazałem takich różnic..czym to może być spowodowane?

Pozdr

Opublikowano

ma ktoś do opylenia termometr

Opublikowano

Parę postów wcześniej poruszaliśmy temat użytkownika allegro, który te termometry sprzedaje i przeważnie ma, więc jak nikt z tu obecnych by takowym nie dysponował proponuje się do niego zwrócić.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ech... wystarczy się cofnąć na 8 str porobione fotki z opisem

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No dobra ja tez chciałem zamontować sobie ten wyświetlacz termometra mam klime i ten czujnik. Czy to oznacza ze mam te kable poprowadzone do licznika i muszę tylko kupić wyświetlacz?? i go tam gdzieś podłączyć????

Opublikowano

niemasz poprowadzonych kabli,musisz sam podłaczyc termometr wedlu instrukcji z tego watku tylko poczytaj od poczatku,wszystko tu znajdziesz

Opublikowano

A ma może ktoś na sprzedaż wyświetlacz do temperatury licznika bo też chcę go zamontować???

Opublikowano

ponad 100zl?? pojeba...o kogos neizle.. z forum paput sprzedawal za 50zl!!

Opublikowano

Na allegro sprzedawał je jeszcze gość o nicku: copacabana55, trochę taniej bo jak pamiętam coś ok 70-80PLN, ale można było przynajmniej wybrać sobie rodzaj czcionki i dodatkowo miał oryginalne wtyki do tych wyświetlaczy. Możesz do niego napisać, może jeszcze nimi dysponuje.

Opublikowano

panowie-mam do sprzedania termometr do b5 i nowy komplet ringów na zegary-cena 120 plus kw

Opublikowano

A sprzedajesz sam termometr??

Ringi już mam.

Pozdrawiam

Opublikowano

Biorę :>

Opublikowano

może ktoś uaktualnić fotki z 1 postu

?

Opublikowano

Czy ma ktoś może czujnik z kablem na sprzedaż??

U mnie na szrocie audi jeszcze żadne nie dotarło więc nie mam gdzie tej części okazyjnie :naughty: nabyć

Znalazłem coś takiego na alledrogo.Czy to spasuję jak polutuje kable bezpośrednio do styków??

http://allegro.pl/czujnik-temperatury-zewnetrznej-vw-audi-i1486558204.html

lub

http://allegro.pl/nowy-czujnik-temperatury-zewnetrznej-audi-skoda-i1477230728.html

Z góry dzięki za pomoc :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.