Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Oświetlenie Ambiente w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 1.06.2022 o 11:25, wuPiotrek napisał:

 

Na kostkach też są numery

image.png.b5a26a073ac00a10aec0d24156ed6eda.png

image.png.c0bb83c456f1021269a4b9230cfac15c.png

Nie wiem skąd ten screen ale opis jest nieprawidłowy 

Prawidłowo to

Złącze 54 pin to Connector  C

Złącze 72 pin                         A

Złącze 72 pin                         BScreenshot_20220921-113446_Allegro.thumb.jpg.8b85321fd6f7f8bf9a904629dc9510d3.jpg

Opublikowano

Screenshot_20220921-114425_Opera.jpg

Opublikowano

Screen jest prawidłowy i jest on z oficjalnej instrukcji napraw tylko że jest pokrętny trochę. Te opisy A B C pod rysunkami konektorów są tylko pomocnicze, tam na górze masz rozpisane że A to Connector "C"

nawet tego nie zauważyłem wcześniej

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

uchwyt na kubek ( 8W0862533D )

czy to nie jest przypadkiem do oświetlenia QQ1?

Opublikowano

Z tego co widzę to ma on białe moduły led - one są QQ1

 

Jeśli potrzebujesz to chyba mam uchwyt na kubek QQ2 gdzieś.

Opublikowano
W dniu 28.05.2023 o 09:03, thenaturat2 napisał(a):

czy to nie jest przypadkiem do oświetlenia QQ1?

Tak QQ1.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Cześć,

który bezpiecznik odpowiada za oświetlenie nóg kierowcy i pasażera oraz podświetlenie tunelu środkowego ( ambiente po bokach oraz cup holder) ? 

Przejrzałem schematy ale nic mi się nie rzuciło w oczy.

Pytam bo chciałem dokładać to oświetlenie jak koledzy powyżej ale jak zerknałem to mam lampki w nogach kierowcy i pasażera oraz wokół cup holdera ale nie świecą. 

Czy jeśli nie ma tego oświetlenia fabrycznie to jest tam pusto lub zaślepka i dokładacie to wszystko plus wiązka i kodowanie czy po prostu u mnie jest ale padło z jakiegoś powodu?
Z góry dzięki za wszystkie wskazówki 

Opublikowano

włączone masz w ustawieniach? tam się oddzielnie reguluje jasność tych sekcji, może masz wyłączone podświetlenie nóg

 

jak masz te lampki to znaczy że były fabrycznie albo ktoś dokładał. w wersji bez podświetlenia jest cupholder bez miejsca na led i nie ma tych lampek nad nogami

Edytowane przez wuPiotrek

Opublikowano
3 godziny temu, wuPiotrek napisał(a):

włączone masz w ustawieniach? tam się oddzielnie reguluje jasność tych sekcji, może masz wyłączone podświetlenie nóg

 

jak masz te lampki to znaczy że były fabrycznie albo ktoś dokładał. w wersji bez podświetlenia jest cupholder bez miejsca na led i nie ma tych lampek nad nogami

Tak mam włączoną jasność sekcji na nogi i innych też. 

Więc aktualnie sytuacja wygląda tak, że nie działa mi podświetlenie nóg, cup holdera i wydaje mi się że tego bocznego oświetlenia wzdłuż tunelu środkowego - sprawdze dokładnie dzisiaj wieczorem jeszcze.

Czy kojarzysz bezpiecznik który może odpowiadać za te sekcje? Dodam, że przyciski przy skrzyni, od ręcznego, i gniazdo zapalniczki działa normalnie. 

 

Opublikowano

Nie ma bezpiecznika do tego. Steruje tym BCM1.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Witam.Audi a4 b9 avant

Chce podłączyć  kubek i tunel białe oświetlenie.

Może posiada ktoś schemat do wpięcia w bcm.Które piny i kostki.

Pozdrawiam i dziękuje.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Udało się podłączyć ? Też chciał bym u siebie dołożyć białe oświetlenie kubek i tunel. W który pin trzeba się podpiąć ?

Opublikowano

najłatwiej podłączyć pod podświetlenie gniazda zapalniczki. sprawdzone, działa. a jak chcecie tak jak oryginalnie to trzeba ciągnąć kable do bcm i zmienić kodowania sterowników - wszystko jest na forum wystarczy poszukac

Opublikowano

Wiem że pod bcm, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji pod które gniazdo i który pin. Kodowania też nie ma.

Może ktoś usunął ?

I pewnie dlatego ludzie wciąż o to dopytują ?

Co z gwarancją jeśli podepnę pod gniazdo zapalniczki? 

Orientujesz się może jak podpiąć ładowarkę indukcyjną? 

Opublikowano

W końcu znalazłem ?.

 

Kolega WuPiotrek podawał rzeczywiście w innym wątku.

https://a4-klub.pl/topic/481653-oświetlenie-przestrzeni-na-nogi/

 

Cupholder i tunel: T73a/36

Opublikowano

W końcu znalazłem ?.

 

Kolega WuPiotrek podawał rzeczywiście w innym wątku.

https://a4-klub.pl/topic/481653-oświetlenie-przestrzeni-na-nogi/

 

Cupholder i tunel: T73a/36

 

Jaki konector trzeba użyć aby zarobić przewód który wpina się w kostkę od bcm ?

Macie może namiary na poprawny typ/rozmiar ?

Opublikowano

MQS odpowiedni do zastosowanego przekroju przewodu.

Ten tutaj jest od 0,2 - 0,5 mm²

ALLEGRO.PL

Grubszego nie musisz stosować do tego celu.

 

Opublikowano

kup zestawy naprawcze (przewody z konektorami zarobionymi). ciężko to zarobić dobrze takie małe jest. 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć.

Może ktoś się orientuje... w swoim aucie posiadam wielokolorowy ambiente. Przymierzam się jednak do wymiany wnętrza.. fotele + boczki. Nowe boczki również mają ambiente ale nie mam informacji czy jest jednokolorowe czy wielo.

Czy ma ktoś wiedzę jak to sprawdzić, jak rozróżnić?

Ew. czy idzie zdemontować fabryczne ledy i zamienić je między boczkami?

Edytowane przez Wojtas_K

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.