Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Czy w papierniczym kupie taka folie ?

Nie w każdym, ale w większym bez problemu. W innych miejscach nie ma co szukać

Opublikowano
  • Autor
Czy w papierniczym kupie taka folie ?

Nie w każdym, ale w większym bez problemu. W innych miejscach nie ma co szukać

Czyli szukac foli mleczne lub kalki technicznej (jak to wygląda?)

Na allegro folii nie widze :|

[ Dodano: 10-04-2007, 00:55 ]

http://allegro.pl/item184008830_kalka_techniczna_samoprzylepna_25arka4_tylko_tu_.html

Coś w tym stylu?

Ito naprawde bedzie rozpraszać światło ?

Opublikowano
Zapoznałem się z regulaminem (zapewne chodzi o klauzulkę wyświetlaną podczas rejestracji, bo nigdzie nie znalazłem podstrony o nazwie "regulamin").

W każdym dziale na forum , na samej górze , drukowanymi , czerwonymi literami podwieszony jest regulamin forum :arrowr: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=5875

Opublikowano
  • Autor
Czyli szukac foli mleczne lub kalki technicznej (jak to wygląda?)

Na allegro folii nie widze :|

[ Dodano: 10-04-2007, 00:55 ]

http://allegro.pl/item184008830_kalka_techniczna_samoprzylepna_25arka4_tylko_tu_.html

Coś w tym stylu?

Ito naprawde bedzie rozpraszać światło ?

Na początek sprawdź folię mleczną - jest grubsza i bardziej mleczna :P

Ona też w papierniczym ?

Jak nie znajde folii to spróbuje z kalką..

Opublikowano

Ona też w papierniczym ?

Jak nie znajde folii to spróbuje z kalką..

Tak, ona jest w papierniczym.

Opublikowano
  • Autor

Kalka podówjna ze strony diody i z zewnatrz pojedyncza i niewiele to daje :(

Obraz5484.jpg

Trace wiare :(

Opublikowano

Zeby efekt jako tako wyszedł, diody musza być jedna przy drugiej, a nie w takich odległościach. Tak się nic nie uzyska. Poza tym raczej muszą byc te malutkie - jak w telefonach komorkowyc,h a nie takie duze.

Idac na latwizne powstanie wiejski tuning i nic wiecej.

Opublikowano

Hincó zrób zdjęcia z większej odległści tak ok, 1,5-2m

Opublikowano
  • Autor
Hincó zrób zdjęcia z większej odległści tak ok, 1,5-2m

Zrobie jak bedą diody mac blisko siebie bo te... te sie spaliły :lol:

znowu ;/

Czy ktoś mnie olśni ile spiąć w szereg z jakim oporniczkiem ewentualnie ?

To co baba mówiła w sklepie odnośnie natężenia i napięcia chyba wzięło w łeb i wyliczenia były zbędne.. ;/

Po weekendzie zrobie chociaz jedno kółka upchane maksymalnie diodami (jedna przy drugiej) tymi super jasnymi ;>

Ale wcześniej pogadam nad tym, żeby mi na laserze wycięli płytke pcb, może bym sobie poradził z diodami smd i ich lutowanie tak samo jak z wytrawianiem płytki.. ;>

Opublikowano

Jeszcze pytanko czym to zasilasz w domku? Z aku czy prostownika

Opublikowano

Liczysz opornik i ilość diod następująco:

:arrowr: Napięcie na prostowniku dzielisz przez spadek napięcia na pojedyncze diodzie

:arrowr: Odejmujesz nieco ponad jedną diodę (tak żeby była całkowita wartośc :wink: )

:arrowr: Odejmujesz spadki napięcia na diodach od napięcia zasilania

:arrowr: Z prawa Łohma R=U/I, w Twoim wypadku U masz wyliczone w pop. punkcie, a I powinno być 10mA dla zwykłych diod, a dla super jasnych nawet 50mA.

Łączysz i cieszysz się jasnym światłem przez tysiące godzin :biggrin:

Opublikowano
  • Autor

Zasilacz stabilizowany 12v (zmiana biegunów i regulacja vout) 1A, raz użyłem innego podobnego i mi spalił 15diód bo nie wiem skad wytrzasnał 17v na wyjsciu! :evil:

Ale czasami z kompa podpinam bo przynajmniej wiem że nic nie spale (zasługa dobrego zasilatora :) ) ale na podłodze ciezko się operuje i dlatego uzywam zasilacza stabilizowanego rozłożonego na stoliczku :smile:

Opublikowano
skad wytrzasnał 17v na wyjsciu!

Właśnie dlatego pytałem bo kilka dni temu sprawdzałem swój prostownik i było prawie 20V

Opublikowano
  • Autor

Na szybcika policzyłem, to trzba jakieś 90 diód jedna obok drugiej, choćby po 50 gr to same diody to 50 zł z zasilaniem, do tego cena wyninania pleksy.. ale wrażenia po założeniu.. "o kur.a :twisted: " ;)

Może światłowód ?Może coś innego ?

Jakieś inne diody ?

[ Dodano: 10-04-2007, 23:45 ]

spedyt, takie coś to zasługuje na lincz :bicz:

Gdyby podłączył coś bardzo wartościowego i by mi sie spaliło.. ? Byłbym naprawdewściekły.. ale usprawiedliwieniem jest to że leżał w szafie rok bez uruchamiania..

Opublikowano

spedyt, jeżeli to zasilacz niestabilizowany do aku samochodowego, to wszystko w normie. Pod obciążeniem zasilanie spadnie do 14-15V, tyle co trzeba do ładowania aku

Opublikowano
  • Autor

Jakies propozycje jak to podświetlić ? diod nasrać jedna koło drugiej ?

Co myślicie o światłowodzie z allegro ? W sumie to o neon chodzi taki klyk! . Wygląda tylko że świeci na różowo, a moze jakby taki różowy dać i jeszcze pomalowac lakierem do lamp to może uzyska się czerwony? Czy nie ? a może czerwona pleksa..?

A może płytke pcb wychlastac i lutować do niej ? :lol:

Ah, no i jakby kto chciiał, to poprawiony projekt tego znaczka co do mnie przyszedł możecie zamawiać, cena to coś koło 20zł za komplet.. plus na przesyłke poleconym coś koło 4-5 zł. Zamówimy kilka/nascie sztuk i kazdy w swoim zakresie bedzie sobie z tym kombinował i może na coś fajnego wpadnie, ja za bardzo czasu nie mam :(

Opublikowano

mysle ze to dobry pomysl zamowic i kazdy sobie sam bezie grzebal przy podswietleniu

Opublikowano
  • Autor
mysle ze to dobry pomysl zamowic i kazdy sobie sam bezie grzebal przy podswietleniu

Chce siebie odciążyć bo jakbym sam musiał wszystkiego spróbować to troche to by kosztowało :P

A jest sporo osób co to potrafi lepiej niż ja :]

Ja powaznie rozmyślam nad neonikiem z allegro, tylko nie wiem czy dać 2 po 2mm czy jeden 4 albo 3mm..

[ Dodano: 11-04-2007, 23:49 ]

Ah, no i te neoniki są raczej różowe.. i jak to rozwiazać.. :/

Opublikowano

ten neon to może i niegłupia sprawa... Ja ze swoim notorycznym brakiem czasu i "lewymi łapami" to raczej odpadnę, jeśli trzeba będzie samodzielnie znaczek składać... :frown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.