Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A6 AKN] Rozrząd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam panowie przymierzam się do wymiany rozrządu w swojej audi przy 210000km.

Jakiej firmy polecacie????

Opublikowano

oo kolego ja zapłaciłem 900 pare zł za rozrzą w moim AKN paski rolki ale mam znajomego mechanika paski mam GATES a rolki akurat nie pamiętam wpadni dziś o 17 pod stadion lecha będzie stała cała ekipa to sie dowiesz kto jakie ma ;)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki pre_pl mogłem też tam zajrzeć a co do zlotu to nie dam rady wpaść do jestem w robocie do 20.00 szlak by to trafił.

Jurto będe robił logi po regeneracji turbiny i będe was prosił o ocene bo chyba jeszcze mi nie chodzi tak jak powinien

Opublikowano

Radze od razu wym wałki i popychacze w tych silnikach to obowiązek jak tego nie zrobisz poleci cały rozrząd jak cos mam dostęp do nowych cześci w bardzo dobrej cenie

Opublikowano
Radze od razu wym
, że o pompie wody nie wspomnę.

O rozrzadzie nawet dla 2,5 AKN było sporo - szukaj.

kolego ja zapłaciłem 900 pare
:eek: ile??? to coś mało Ci wyszło. Ja się nie pochwalę ile ja dałem, bo do tej pory mnie kieszeń boli, ale było to znaaaaaaaacznie więcej (może dlatego, że na ori cześciach), zresztą inni też wiecej niż 900 dali.

No, ale ... nie chcę dyskutować tu o cenach. Powiem tylko. AKNy znane są z tego, ze trzeba o nie dbać, coby latały-więc nie waż się potraktować silnika badziewnymi częściami, czy robić u pana Henia w "garażu". Mamy już przykłady niedbale zrobionego rozrządu, to później doprowadzenie do stanu używalności kosztowało 30 czapek pieniędzy

Opublikowano

komplet wałków około 2600 i popychacze około 280 W serwisie jeden wałek koło 900 zł

Opublikowano

ja robei u mechanika u którego wszystkie firmowe auta robimy :D więc troszk epo szosztach mi robi :D zresztą jest mi winnien jeszcze troche kasy :a4fan:

[ Dodano: 26-03-2007, 12:39 ]

ale mi literówki wyszły

Mechanik dobry najlepszy w okolicy zresztą kolega z okolicy też u niego robi i jest zadowolony :a4fan:

Opublikowano
ja robei u mechanika u którego wszystkie firmowe auta robimy
A ty te 900 to za robocizne powiedziałeś??? Noooo to to akurat by się zgadzało :biggrin:

Ale coby się odnośnie cen nie przepychać, bo to sensu nie ma.

Jak nie zapomnę to jutro zeskanuję wydruk z Etki co zostało u mnie w ramach rozrządu wymienione - będzie można wymyślić ile mogło kosztować, chociaż nie chcę żadnych publicznych dyskusji na temat wydanej przeze mnie kasy - i bez tego d*pa mnie boli.

Opublikowano

chętnie zerkne zawsze moge skontrolować mojego mechanika :D :biggrin: kontrola musi być :bicz:

Opublikowano
Jak nie zapomnę to jutro zeskanuję wydruk z Etki co zostało u mnie w ramach rozrządu wymienione - będzie można wymyślić ile mogło kosztować, chociaż nie chcę żadnych publicznych dyskusji na temat wydanej przeze mnie kasy

jak zapomnisz, to ja pozwolę sobie przypomnieć Ci :smile:

Co do ceny, wielu uważa, że najlepszą metodą na rozrząd to oryginały, a to kosztuje sporo.

Opublikowano

dodaj że 900 Euro i gra :lol:

Opublikowano

pre_pl, fakt ori jest drogie były by tańsze to nikt nie szukał by zamieników :evil:

Opublikowano

Wit.s dałeś chałde kasy to fakt, ale możesz być na 100% pewny co do mechanika i użytych części. Mam nadzieje ze nie zalujesz bo to w koncu ja poleciłem Ci to miejsce, ale znam Andrzejka dobrze i wiem ze potrafi rozebrać motorownie poraz drugi jak mu sie cos chociazby przysni, ze jest w nie cos nie tak :biggrin:

Ja za regeneracje wałeczków do AKN-a u Świątka plus cała nowav hydraulikę płaciłem 1700 zeta. Po około 200-250 tys. km w AKN-ie trzeba sie liczyc z takim wydatkiem niestety :confused:

Opublikowano
Mam nadzieje ze nie zalujesz
W tym temacie żadnych dyskusji. Absolutnie nie żałuję.Cieszę się, ze spiknęliśmy się zanim musiałem zrobic rozrząd. I tyle coby bez sensu nie paplać.
Opublikowano

witam

Mam pytanko czy jest możliwość wymiany wyłącznie paska rozrządu czy wskazane jest jednak wymieniać od razu napinacze i rolki.

pytanie pokierowane jest oczywiście względami finansowymi :biggrin:

Opublikowano
  • Autor

jeśli chodzi o silnik 2.5 tdi to jak wymienisz sam pasek to musisz rozebrać cały przód zderzak chłodnice wszystkie. Roboty od groma.Jak wymienisz sam pasek i ci walnie napinacz co sie może zdarzyć to znowu musisz rozebrać cały przód i znowu roboty od groma. WYBÓR należy do Ciebie ja bym wymieniał wszystko na twoim miejscu.

panowie dziekuje za odpowiedź na moje pytanie i zakładam oryginał

pozdro

Opublikowano

Wszystkie rolki, napinacz i pompa wody to jest absolutne minimum :bicz:

Opublikowano
Mam pytanko czy jest możliwość wymiany wyłącznie paska rozrządu czy wskazane jest jednak wymieniać od razu napinacze i rolki.

pytanie pokierowane jest oczywiście względami finansowymi

chodzi Ci o te paręset złotych wydanych teraz ? Czy może kilka tysięcy wydanych ewentualnie później ?

Zastanów się...

Opublikowano

Zgodnie z obietnicą wklejam spis części, które wymieniłem w ramach wymiany rozrządu po 96 tys. Teraz (zgodnie z moim warunkiem) dyskutujemy wyłącznie o częściach, milczymy na temat kasy.Dzięki z góry.

Rozrzad1_forum.jpg Rozrzad2_forum.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.