Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6C7 LIM BLACK EDITION


marcinch001

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, instruktor83 napisał:

To się nazywa profesjonalne podejście do sprawy:thumbup1:

Na wiosnę będzie gotowy :-)

Edytowane przez marcinch001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być grill rs6 oryginalny ale trzeba było by trochę przerobić zderzak i sfrezować parę mocowań w samym grillu . W dodatku blenda która idzie z tyłu grilla też musiała by być jakoś przymocowana - oryginalne zaczepy nie pasują , a ja nie lubię takiej fuszerki więc wpadł oryginalny nowy grill competition , do tego jeszcze idzie blenda na tablice rejestracyjną którą teraz będę szukał . 

 

fullsizeoutput_27af.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.10.2021 o 13:06, marcinch001 napisał:

Miał być grill rs6 oryginalny ale trzeba było by trochę przerobić zderzak i sfrezować parę mocowań w samym grillu . W dodatku blenda która idzie z tyłu grilla też musiała by być jakoś przymocowana - oryginalne zaczepy nie pasują , a ja nie lubię takiej fuszerki więc wpadł oryginalny nowy grill competition , do tego jeszcze idzie blenda na tablice rejestracyjną którą teraz będę szukał . 

 

fullsizeoutput_27af.jpeg

To się wpakowałeś z tym grillem... jest nie kompletny a tej brakującej listwy nie kupisz w ASO :whistling:

Kolejna sprawa to zderzak masz S-line i nie pasuje górne wzmocnienie zderzaka do grilla z S6/Competition inne jest żeberkowanie i nie pokrywa się z tym grillem :whistling:

 

IMG-20210913-WA0022.jpg

IMG-20210929-WA0027.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2021 o 01:07, H4mm3R napisał:

To się wpakowałeś z tym grillem... jest nie kompletny a tej brakującej listwy nie kupisz w ASO :whistling:

Kolejna sprawa to zderzak masz S-line i nie pasuje górne wzmocnienie zderzaka do grilla z S6/Competition inne jest żeberkowanie i nie pokrywa się z tym grillem :whistling:

 

IMG-20210913-WA0022.jpg

IMG-20210929-WA0027.jpg

Jeśli chodzi ci o element zamykający to wiem ze pod zderzak s-line będzie słabo to wyglądało dlatego ten element będzie zmieniany na odpowiedni pod ten grill .Dodatkowo kupiłem zaślepki które montuje się w kratki tego elementu . 

fullsizeoutput_27b6.jpeg

 

 

Jeśli natomiast chodzi Ci o listwę która idzie nad blendą tablicy rejestracyjnej to ją mam , grill jest nowy i jeśli go zamawiasz to ona występuje w komplecie . :whistling:

 

IMG_5144D.JPG

IMG_5142D.JPG

 

 

Edytowane przez marcinch001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się w dobrych pieniądzach kupić nową dokładkę zderzaka więc coraz bliżej końca :-)

4G0807717B

IMG_5137D.JPG

IMG_5138D.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, marcinch001 napisał:

Jeśli chodzi ci o element zamykający to wiem ze pod zderzak s-line będzie słabo to wyglądało dlatego ten element będzie zmieniany na odpowiedni pod ten grill .Dodatkowo kupiłem zaślepki które montuje się w kratki tego elementu . 

fullsizeoutput_27b6.jpeg

 

 

Jeśli natomiast chodzi Ci o listwę która idzie nad blendą tablicy rejestracyjnej to ją mam , grill jest nowy i jeśli go zamawiasz to ona występuje w komplecie . :whistling:

 

IMG_5144D.JPG

IMG_5142D.JPG

 

 

Jak listwa jest w zestawie to spoko, bo na allegro też są nowe grille które są bez tej listwy. 

Wzmocnienie zderzaka skąd masz? Bo tego w ASO też nie kupisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, H4mm3R napisał:

Jak listwa jest w zestawie to spoko, bo na allegro też są nowe grille które są bez tej listwy. 

Wzmocnienie zderzaka skąd masz? Bo tego w ASO też nie kupisz ;)

Na allegro nie ma nowych grilli są lekko używane dlatego są bez listwy .Wzmocnienie będę dopiero szukał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gremlin0209 napisał:

Siemka ?

Będziesz sprzedawał zderzak sline po zmianie na lifta? 

Jeszcze nie wiem ale jak tak to dopiero po nowym roku , wcześniej nie przewiduje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, marcinch001 napisał:

Jeszcze nie wiem ale jak tak to dopiero po nowym roku , wcześniej nie przewiduje .

Spokojnie, mi też się nie spieszy ?

A powiedz mi tylko jaki masz kod lakieru? Też mam czarne autko, ale może inny numer. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gremlin0209 napisał:

Spokojnie, mi też się nie spieszy ?

A powiedz mi tylko jaki masz kod lakieru? Też mam czarne autko, ale może inny numer. ?

kod  LZ9Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill skompletowany , po nowym roku zderzak leci do lakiernika . 

Reflektory po polerowaniu i nałożeniu ppf .

 

 

 

IMG_5699D.jpg

IMG_6683D.jpg

Edytowane przez marcinch001
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, marcinch001 napisał:

Jak najlepiej ściągnąć znaczek audi z grilla , żeby nic nie połamać ?

Dwa cienkie wyjmak plastikowy podważ blisko siebie  i sam wyskoczy  zatrzasków...

Edytowane przez WojtekA6C7
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak i dolna dokładka polakierowana , gotowe wiązki do reflektorów zamówione - nie długo montaż .

Dolna dokładka idzie do oklejenia folią ppf .

IMG_6725D.jpg

IMG_6753.jpg

IMG_6750.jpg

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co te zaślepki na grill zamontowałeś? Diesel lubi chłodniej :whistling:

Dokładkę oklejaj na aucie, nie ma szans żeby zrobić to na stole. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, H4mm3R napisał:

Po co te zaślepki na grill zamontowałeś? Diesel lubi chłodniej :whistling:

Dokładkę oklejaj na aucie, nie ma szans żeby zrobić to na stole. 

Główną przyczyną było to żeby za grillem nie było za dużo widać - bardziej estetycznie jest . Te kratki w polifcie a zwłaszcza ten grill ma i tak duże otwory . Tam gdzie się znajduje chłodnica powietrza z turbo to prawie jest nie zakryta - na pewno więcej będzie wchodzić powietrza niż teraz . U siebie teraz tą ramkę w poszyciu zderzaka nad tablicą też mam oryginalnie zasłoniętą . A co do dokładki jeżeli się nie da okleić i musi być zamontowana to tak zrobię , chociaż firma która ma to zrobić powiedziała ze się da więc zobaczymy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, instruktor83 napisał:

Kiedy będzie na aucie:naughty:?

Jak przeciągnę nowe wiązki reflektorów i to wszystko podłącze , zakoduje . Przewody już zrobione , czeka to wszystko już na montaż .

 

IMG_6767D.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...