Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6C7 LIM BLACK EDITION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Zamierzam zmienić hamulce z przodu i teraz pytanie czy będą pasować p&p zaciski od q5 brembo 345 ?

Ktoś zakładał taki zestaw , jak to się sprawuje ?

 

728068_x800.jpg

AUDI-A6-A7-Q5-ZACISKI-HAMULCOWE-PRZOD-TARCZE-345mm.jpeg

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano

Będą pasować p&p tylko to 345 mm a nie 245 jak pisales ?

Opublikowano
  • Autor
31 minut temu, kubaanizer napisał:

Będą pasować p&p tylko to 345 mm a nie 245 jak pisales ?

literówka już zmieniam . :thumbup1:

Opublikowano
Godzinę temu, marcinch001 napisał:

Zamierzam zmienić hamulce z przodu i teraz pytanie czy będą pasować p&p zaciski od q5 brembo 345 ?

Ktoś zakładał taki zestaw , jak to się sprawuje ?

 

728068_x800.jpg

AUDI-A6-A7-Q5-ZACISKI-HAMULCOWE-PRZOD-TARCZE-345mm.jpeg

Ile taki zestaw u ECS? Masz ogromne koła i chcesz brnąć w 345?:decayed: Mam 380mm na tarczy z alu dzwonem i Akebono z tarczą 390mm lub 375mm. Przemyśl co lepiej by wyglądało:whistling:

Opublikowano
4 godziny temu, marcinch001 napisał:

Zamierzam zmienić hamulce z przodu i teraz pytanie czy będą pasować p&p zaciski od q5 brembo 345 ?

Ktoś zakładał taki zestaw , jak to się sprawuje ?

 

728068_x800.jpg

AUDI-A6-A7-Q5-ZACISKI-HAMULCOWE-PRZOD-TARCZE-345mm.jpeg

do takiej krowy 345mm to bieda

pakuj 380 na przód i 330 na tył

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj wziąłem się za wymianę tylnych hamulców , nowe tarcze zimmermann , klocki ate oraz nowe osłony . Przód też będzie wymieniany ale dopiero jak kupię większe zaciski .

 

IMG_1859D.JPG

IMG_2013.JPG

IMG_2008.JPG

Opublikowano
  • Autor

.

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano
W dniu 17.05.2021 o 16:45, marcinch001 napisał:

Zamierzam zmienić hamulce z przodu i teraz pytanie czy będą pasować p&p zaciski od q5 brembo 345 ?

Ktoś zakładał taki zestaw , jak to się sprawuje ?

 

728068_x800.jpg

AUDI-A6-A7-Q5-ZACISKI-HAMULCOWE-PRZOD-TARCZE-345mm.jpeg

Użytkuję takie, hamują lepiej niż seryjne 320mm, ale d*py nie urywają

Opublikowano

130594498_225651352301489_2523887648632759741_n.jpg

130464525_689844718364498_4472161010158196137_n.jpg

Opublikowano

Wszystko P&P , osłony zostały stare, przewody również stare(lekko za długie się zrobiły, ale trochę inaczej poprowadziłem i jest git)

131612330_136003868281113_6337079699990470700_n.jpg

Opublikowano
  • Autor

Pany jaką nasadkę trzeba kupić żeby odkręcić tą śrubę i jej nie zniszczyć ?

 

 

IMG_20210611_114433.jpg.3fb60eb04c8e5afa837b91c70a2cef5f.jpg

Opublikowano
  • Autor

Już znalazłem .

 

be3e29b840bc9e8a419924101023.jpeg

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano
  • Autor

Wahałem się czy zmienić zaciski na brembo 4 tłoczkowe pod tarczę 345 czy coś większego , wpadnie docelowo akebono 6 tłoczków pod tarczę 356. Trochę je podszlifowałem usuwając ranty pozostałe po odlewie i teraz pytanie czym to lepiej malować w piecu czy u lakiernika farbą odporną na wysokie temp. , co lepiej będzie wyglądać ? Ktoś ma jakieś doświadczenie w tym temacie ?

 

 

IMG_2506.JPG

 

IMG_2511D.JPG

 

 

IMG_2512D.JPG

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano
  • Autor

fullsizeoutput_2653.jpeg

Opublikowano

Dobrze to wygląda :kox:

Opublikowano
On 6/12/2021 at 5:14 PM, marcinch001 said:

Wahałem się czy zmienić zaciski na brembo 4 tłoczkowe pod tarczę 345 czy coś większego , wpadnie docelowo akebono 6 tłoczków pod tarczę 356. Trochę je podszlifowałem usuwając ranty pozostałe po odlewie i teraz pytanie czym to lepiej malować w piecu czy u lakiernika farbą odporną na wysokie temp. , co lepiej będzie wyglądać ? Ktoś ma jakieś doświadczenie w tym temacie ?

 

 

IMG_2506.JPG

 

IMG_2511D.JPG

 

 

IMG_2512D.JPG

One mają gładką powierzchnię.

Zdecydowanie lakierowanie proszkowe.

Btw. Autko piękna sztuka ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Przymiarki , ogólnie zacisk pasuje - jarzmo nie trzeba szlifować wszystko pasuje p&p jedynie co trzeba zrobić to muszę wytoczyć podkładki o grubości 15mm żeby oddalić zacisk od jarzma .Tarcza 356 idealnie jest po środku zacisku . Zaciski będę rozbierał i leci to do malowania proszkowego .

 

 

IMG_2752.JPG

IMG_2770D.JPG

IMG_2765.JPG

IMG_2762.JPG

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano

Polift odwala kawał dobrej roboty:kox:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zaciski odebrane z malowania teraz poskładać wszystko do kupy .

 

 

 

fullsizeoutput_268a.jpeg

fullsizeoutput_268b.jpeg

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano

To najwiekszy i najcięższy banan świata. :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.