Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6C7 LIM BLACK EDITION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra robota ,lampy od razu odmlodzily auto :thumbup1:

Teraz jest agresor :oklasky:

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, Leszczonka napisał:

Polift ładniejszy wiadomo :) ale nie wiem czy po prostu wcześniej bym lamp nie wrzucił full led i tyle :D szacun za modzenie !

Z perspektywy już dłuższego modzenia jestem zdania ze lepiej od razu robić tak jak się chce żeby auto wyglądało niż stosować półśrodki , wiadomo trochę dłużej to zajęło ale teraz jest super .

Opublikowano
20 minut temu, marcinch001 napisał:

Z perspektywy już dłuższego modzenia jestem zdania ze lepiej od razu robić tak jak się chce żeby auto wyglądało niż stosować półśrodki , wiadomo trochę dłużej to zajęło ale teraz jest super .

Zgadzam sie:thumbup1:

Opublikowano

Bardzo dobra decyzja ;)

Nie ma się co zastanawiać nad modami :decayed:  Autko zdecydowanie wygląda agresywniej i bardziej premium.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadł czarny emblemat .

 

 

 

Chyba lepiej . :whistling:

 

 

IMG_7581 2.jpg

IMG_7592 2.jpg

 

IMG_7590.jpg

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano

Lepij:ok2:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

.

 

IMG_7966.jpg

Edytowane przez marcinch001

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Długo się zastanawiałem aż w tym sezonie zrobiłem prawko na kat A . Na początku miał być jakieś enduro , ale jak już zdałem prawko to zacząłem szukać coś innego - do miasta trochę na krótkie odcinki nic mi się nie podobało poza jedną marką ducati .Związku z tym ze rocznik 2023 podrożał już o 5 tyś zł , padła decyzja ze kupuję jeszcze w tym roku . Po dwóch tygodniach odebrałem moto z Krakowa  , więc już się nie mogę doczekać przyszłego sezonu . 

Ducati street fighter V2 w jedynym słusznym kolorze .

 

 

 

IMG_9470.jpg

IMG_9476.jpg

0.jpg

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano

no fajny moto, tylko żeby nie było zdałem prawko i szybko tracę prawko :whistling::D

Opublikowano
22 godziny temu, marcinch001 napisał(a):

Długo się zastanawiałem aż w tym sezonie zrobiłem prawko na kat A . Na początku miał być jakieś enduro , ale jak już zdałem prawko to zacząłem szukać coś innego - do miasta trochę na krótkie odcinki nic mi się nie podobało poza jedną marką ducati .Związku z tym ze rocznik 2023 podrożał już o 5 tyś zł , padła decyzja ze kupuję jeszcze w tym roku . Po dwóch tygodniach odebrałem moto z Krakowa  , więc już się nie mogę doczekać przyszłego sezonu . 

Ducati street fighter V2 w jedynym słusznym kolorze .

 

 

 

IMG_9470.jpg

IMG_9476.jpg

0.jpg

IMG_9474.mov

Cudny sprzęcik gratuluje. Ja już ze dwa lata się zabieram za prawko na motor ale jakoś nie mogę się zmobilizować... 

Opublikowano
W dniu 10.11.2022 o 20:48, kamelus_ napisał(a):

Cudny sprzęcik gratuluje. Ja już ze dwa lata się zabieram za prawko na motor ale jakoś nie mogę się zmobilizować... 

Mam podobnie:glupek2:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Panowie czy ktoś jest mi w stanie podać  momentów dokręcania śrub/nakrętek mocujących kolektor do bloku, chłodnicy recylkulacji spalin do kolektora, turbiny do kolektora ?  Najbardziej mi zależy na momencie z jakim się dokręca rurkę od chłodniczki recyrkulacji spalin do kolektora wydechowego . Na zdjęciu zaznaczyłem o jakie śruby mi chodzi .

 

C6D17262-6BD7-49DF-BA08-F0C8F28DFBA1.jpeg.1a846f650270b743c5bf66db5a84fd40.jpeg

Opublikowano
1 minutę temu, marcinch001 napisał(a):

Panowie czy ktoś jest mi w stanie podać  momentów dokręcania śrub/nakrętek mocujących kolektor do bloku, chłodnicy recylkulacji spalin do kolektora, turbiny do kolektora ?  Najbardziej mi zależy na momencie z jakim się dokręca rurkę od chłodniczki recyrkulacji spalin do kolektora wydechowego . Na zdjęciu zaznaczyłem o jakie śruby mi chodzi .

 

C6D17262-6BD7-49DF-BA08-F0C8F28DFBA1.jpeg.1a846f650270b743c5bf66db5a84fd40.jpeg

WWW.KOLHOSNIKI.RU

Wersja online oprogramowania Elsa lub elsawin dla Audi, Skoda, Volkswagen, Seat. Wszystkie stare i świeże bazy w...

 

 

 

 

Opublikowano
  • Autor
32 minuty temu, Langista napisał(a):
WWW.KOLHOSNIKI.RU

Wersja online oprogramowania Elsa lub elsawin dla Audi, Skoda, Volkswagen, Seat. Wszystkie stare i świeże bazy w...

 

 

 

 

Dzięki kolego . :hi:

Opublikowano

Ja z tego korzystam i jest dużo wygodniejsze jak odpalanie specjalnie kompa, włączenie VM z Elsa i dopiero szukanie ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 1.01.2023 o 18:50, Langista napisał(a):

Ja z tego korzystam i jest dużo wygodniejsze jak odpalanie specjalnie kompa, włączenie VM z Elsa i dopiero szukanie ?

Jeszcze raz dzięki , wszystko czego potrzebowałem to tam znalazłem .

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Korekta licznika ? 

 

IMG_3821.jpeg

IMG_3824.jpeg

Opublikowano

Wyszło petarda?

Opublikowano

No super jak by były prosto z fabryki 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.