Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6C7 LIM BLACK EDITION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, Dev napisał(a):

Albo kabel do anteny bo też się czesto psują.

ACC też mi nie działa .

Opublikowano
W dniu 4.09.2023 o 22:01, marcinch001 napisał(a):

Jutro wpadnie dystans 17 mm na stronę z tyłu bo trochę koło jest schowane - obecnie jest 12 mm .

 

 

 

IMG_5006.jpg

IMG_5001.jpg

Jakie et przy Twoim setupie? Zawiecha ori s-line, czy coś zmieniałeś?

Opublikowano

Matrixy mają z tego co pamiętam 8.5j et43

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, grzes283 napisał(a):

Jakie et przy Twoim setupie? Zawiecha ori s-line, czy coś zmieniałeś?

Zawias oryginalny s-line  , felga 20 cali , szerokość  8.5 cala et - 43 . Aktualnie dystans tył 17mm na stronę  , przód 15 mm . Siedzi to bardzo dobrze nic nie wystaje za obrys błotników .

 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Gremlin0209 napisał(a):

Matrixy mają z tego co pamiętam 8.5j et43

Dokładnie chociaż widziałem też z et 45 .

Opublikowano
52 minuty temu, marcinch001 napisał(a):

Zawias oryginalny s-line  , felga 20 cali , szerokość  8.5 cala et - 43 . Aktualnie dystans tył 17mm na stronę  , przód 15 mm . Siedzi to bardzo dobrze nic nie wystaje za obrys błotników .

 

OK, dzięki. Czyli kupując 8.5J ET 26 można być spokojnym ?

Opublikowano
16 godzin temu, grzes283 napisał(a):

OK, dzięki. Czyli kupując 8.5J ET 26 można być spokojnym ?

9x20et26 siada na równo z rantem, możesz sobie zobaczyć u mnie temacie, miałem kilka modeli w tym rozmiarze na aucie...

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Panowie czy ktoś jest w stanie napisać mi jaki nr anteny GPS mam kupić ? 
vin WAUZZZ4GXDN158733. 

Opublikowano

4G0 035 503 E

Opublikowano
  • Autor

Co polecacie aby mieć  CarPlay w przedlifcie , tanio i sprawdzone ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

W mercach zawsze instalowałem roadtopa (czarny box) - bezproblemowy, szybki i stabilny. To samo rozwiązanie jest dostępne dla Audi i BMW - różni się jedynie wiązką i ustawieniem dipswitchy (przykład). Pierwsze parowanie po kablu, później już z automatu po wifi. Carplay czy AA działa tak, że integruje się z lokalnym BT i oddaje kontrolę dźwięku po BT na czas rozmowy (używasz systemu OE do rozmów). Przełączasz przyciskiem "wstecz", integracja z klawiszami i pokrętłem... Jak kupowałem kiedyś do polskiego auta to byłem zaskoczony, że można mieć wysyłkę z EU (z czech - przyszło w 48h, więc takiego bym szukał).

 

Po romansach z androidem i innymi tego typu rozwiązaniami, które wymagają czasu i customizacji doszedłem do wniosku, że cały ten bałagan nie jest mi potrzebny i w zasadzie wystarcza mi carplay + spotify, więc po co inwestować w dotykowe ekrany i możliwość oglądania netflixa jak tego po prostu nie robię...

Opublikowano

Polecam Codemyaudi.pl jeżeli masz po drodze

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie co trzeba za moduł dokupić żeby to grało ?

 

 

IMG_7487.jpg

Opublikowano

Kosa! Jak jest z poduszką przy takich retrofitach? Ktoś coś wie albo zna kogoś kto miał wypadek po takiej operacji?

Opublikowano
  • Autor

Jak się od razu nie wrzuci dużych hebli to póżniej trzeba za ten błąd ponownie płacić . Nowe osłony i tarcza 390 mm . Jutro wrzucę fotki zacisków .

 

 

 

 

IMG_7576.jpg

 

IMG_7856-kopia.jpg

Edytowane przez marcinch001

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

IMG_7915.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj trochę posprzątałem w aucie i zabezpieczyłem skórę colourluck , został też usunięty znaczek audi z klapy oraz tablica przyklejona bez ramki bezpośrednio do klapy bagażnika .

 

 

IMG_8232.jpg

IMG_8250.jpg

IMG_8247.jpg

IMG_8245.jpg

IMG_8239.jpg

IMG_8238.jpg

IMG_8253.jpg

IMG_8255.jpg

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano

Jak zawsze :slina: minus za usuniecie znaczka Audi z klapy bagaznika

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, H4mm3R napisał(a):

Co to za miszmasz dekorów? 

Było black piano ale jak kupiłem auto to były bardzo styrane więc na szybko wleciały srebrne dekory - wiem słabo to wygląda ( biednie ) . Może w przyszłości wleci coś lepszego .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.