Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6C7 LIM BLACK EDITION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
9 godzin temu, marcinch001 napisał:

Główną przyczyną było to żeby za grillem nie było za dużo widać - bardziej estetycznie jest . Te kratki w polifcie a zwłaszcza ten grill ma i tak duże otwory . Tam gdzie się znajduje chłodnica powietrza z turbo to prawie jest nie zakryta - na pewno więcej będzie wchodzić powietrza niż teraz . U siebie teraz tą ramkę w poszyciu zderzaka nad tablicą też mam oryginalnie zasłoniętą . A co do dokładki jeżeli się nie da okleić i musi być zamontowana to tak zrobię , chociaż firma która ma to zrobić powiedziała ze się da więc zobaczymy .

Może faktycznie na aucie nie będzie się to tak rzucać w oczy jak teraz, u mnie tego nie ma, może dlatego że jest kamera. 

Jeśli im się uda to nic tylko pogratulować. Niestety u mnie dwie firmy poległy. 

Opublikowano
4 minuty temu, H4mm3R napisał:

, u mnie tego nie ma, może dlatego że jest kamera. 

 

Eeee , tyyyyyy, eeeeeee, no, ten, ty, jest nowe auto ?:naughty:

Opublikowano
14 minut temu, FroS-t napisał:

Eeee , tyyyyyy, eeeeeee, no, ten, ty, jest nowe auto ?:naughty:

Ano jest :whistling:

Opublikowano

Pokazać ? :kox:

Opublikowano
W dniu 17.02.2022 o 18:03, H4mm3R napisał:

Może faktycznie na aucie nie będzie się to tak rzucać w oczy jak teraz, u mnie tego nie ma, może dlatego że jest kamera. 

Jeśli im się uda to nic tylko pogratulować. Niestety u mnie dwie firmy poległy. 

to już dwie fyrmy ? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 17.02.2022 o 18:25, H4mm3R napisał:

Ano jest :whistling:

Zakładaj temat , każdy jest ciekawy .

Opublikowano
33 minuty temu, marcinch001 napisał:

Zakładaj temat , każdy jest ciekawy .

Czekamy:kox:

Opublikowano
10 godzin temu, marcinch001 napisał:

Zakładaj temat , każdy jest ciekawy .

Wszystko w swoim czasie ;) 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nowe części  .  

4G0807648H BMT           4G0807647H BMT

oraz nowy intercooler 

 

 

 

IMG_7010D.jpg

IMG_7035.jpg

Edytowane przez marcinch001

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kupię BCM od polifta pod ledy    z potwierdzeniem legalności .

Edytowane przez marcinch001

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Na finiszu :whistling: , przy okazji wyczyściłem komorę silnikową , wymieniłem olej i filtry .

 

IMG_7335.JPG

Opublikowano
W dniu 19.03.2022 o 15:23, marcinch001 napisał:

Nowe części  .  

4G0807648H BMT           4G0807647H BMT

oraz nowy intercooler 

 

 

 

IMG_7010D.jpg

IMG_7035.jpg

Z tym IC`kiem to nie mogłeś czegoś większego dać niż oem? Robiąc pomiar przy strojeniu po 3 przejazdach dolot się już zagotował:facepalm: Będę wstawiał customa u siebie bo na prawdę czuć spadek mocy przy butowaniu:kwasny:

Opublikowano
10 godzin temu, Wandej napisał:

Z tym IC`kiem to nie mogłeś czegoś większego dać niż oem? Robiąc pomiar przy strojeniu po 3 przejazdach dolot się już zagotował:facepalm: Będę wstawiał customa u siebie bo na prawdę czuć spadek mocy przy butowaniu:kwasny:

Dokładnie , mogłeś wsadzić od 3.0 bitdi mocowania takie same tylko węże trzeba dopasować . Wkładałem taki do q5 ojca 2.0 tdi i jest dużo lepiej .

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, Wandej napisał:

Z tym IC`kiem to nie mogłeś czegoś większego dać niż oem? Robiąc pomiar przy strojeniu po 3 przejazdach dolot się już zagotował:facepalm: Będę wstawiał customa u siebie bo na prawdę czuć spadek mocy przy butowaniu:kwasny:

Jak bym miał 3 l to pewnie by wpadło coś większego a tutaj tylko 177 ps .

Opublikowano
  • Autor

Tak na szybko przed i po .

 

IMG_5397.jpg

 

 

IMG_7405.jpg

 

IMG_7407 2.jpg

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano

Jest kozak:kox:

Opublikowano

Ehh jeszcze deczko w dół i dystansiki .... :tonguemad:

Opublikowano
  • Autor
18 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Ehh jeszcze deczko w dół i dystansiki .... :tonguemad:

Dystans jest na przodzie 12mm na stronę a tył 15mm .

Opublikowano

Bez porówna ia, ryjek lepsiejszy :wub:

Opublikowano

Polift ładniejszy wiadomo :) ale nie wiem czy po prostu wcześniej bym lamp nie wrzucił full led i tyle :D szacun za modzenie !

Edytowane przez Leszczonka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.