Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6C7 LIM BLACK EDITION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wszystkie części skompletowane więc zaczynamy montaż .

image1.jpeg155790565_144816224162067_2640779622310197707_n.jpg

155373215_261066492282998_3512921715313232527_n.jpg

155559768_723486254997867_7215821660037594039_n.jpg

Kupiłem adaptery ale postanowiłem przerobić instalację tak jak się należy czyli adaptery posłużyły mi tylko do tego aby wiedzieć co jak pozmieniać w pinach żeby działał dynamic led , nawet nie trzeba było nic kodować - wszystko działało od razu po podłączeniu .

fullsizeoutput_2597.jpeg

 Jeszcze tylko zderzak poliftowy założyć i będzie skończone .

 

 

 

 

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano

No i teraz wyglada obłędnie?taką robotę to ja lubie

Opublikowano

Bardzo ładne auto, mody z gustem. Też szukałem sedana, ale nie udało się i znów jest autobus. Czy lampy z polifta pasują P&P do sedana? Mam avanta 190km silnik CNHA i myślałem o takim modzie ale w avancie lampy wchodzą głębiej i robi się taki dziwny wypust, średnio to wygląda. Mody które dokonałem u siebie: dynamiczne kierunki z ali w lusterka, hebel 4 tłok 345mm, dystanse 15mm przód i 17mm tył, program na 219km/ 479Nm. Bardzo mocno zastanawiam się na ekranem z anroidem.  Pozdrawiam

IMG_20200721_210751~3.jpg

Edytowane przez Maniusiek28

Opublikowano
W dniu 1.03.2021 o 15:16, marcinch001 napisał:

Wszystkie części skompletowane więc zaczynamy montaż dynamic led 

 

155790565_144816224162067_2640779622310197707_n.jpg

155373215_261066492282998_3512921715313232527_n.jpg

155559768_723486254997867_7215821660037594039_n.jpg

Kupiłem adaptery ale postanowiłem przerobić instalację tak jak się należy czyli adaptery posłużyły mi tylko do tego aby wiedzieć co jak pozmieniać w pinach żeby działał dynamic led , nawet nie trzeba było nic kodować - wszystko działało od razu po podłączeniu .

fullsizeoutput_2597.jpeg

 Jeszcze tylko zderzak poliftowy założyć i będzie skończone .

 

 

 

Bajka:kox:

Opublikowano
16 godzin temu, Maniusiek28 napisał:

Bardzo ładne auto, mody z gustem. Też szukałem sedana, ale nie udało się i znów jest autobus. Czy lampy z polifta pasują P&P do sedana? Mam avanta 190km silnik CNHA i myślałem o takim modzie ale w avancie lampy wchodzą głębiej i robi się taki dziwny wypust, średnio to wygląda. Mody które dokonałem u siebie: dynamiczne kierunki z ali w lusterka, hebel 4 tłok 345mm, dystanse 15mm przód i 17mm tył, program na 219km/ 479Nm. Bardzo mocno zastanawiam się na ekranem z anroidem.  Pozdrawiam

IMG_20200721_210751~3.jpg

Avant ma inne. Jakbyś chciał taki zestaw pod dynamic to mam nówki jak tutaj u Marcina Valeo czyli ori:)

Opublikowano
  • Autor

Wymiana oliwy po 10 tyś .

 

image0.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Pany jaką lepiej dokładkę dołożyć s-line z czarnymi osłonami wydechu czy s6 ?

 

fullsizeoutput_2593.jpeg

$_3.JPG

 

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano

S6 z czarnymi końcówkami wygląda sztos...

Opublikowano

A mi się widzi S-line z czarnymi osłonami, mega fura:kox:

Opublikowano

S6 ?

Opublikowano

Obie propozycje wygladaja obłędnie:thumbup1:co byś nie wybrał będzie konkret:kox:

Edytowane przez instruktor83

Opublikowano

Do s6 wypadało by założyć również grill ?

Opublikowano

Jak dla mnie S-line o niebo lepiej :thumbup1:

Ale lotka na klapę z S6 :decayed:

Edytowane przez kamelus_

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wiosna się zbliża więc  czas był na regeneracje felg , zostały poddane szkiełkowaniu i malowaniu proszkowo na szary pół mat . Zdjęcia przesłane od osoby która to mi robiła te felgi  , niedługo dodam jak siadło to na aucie .

tu po oczyszczeniu 

 

IMG_1215.JPG

A tutaj finalny kolor .

 

 

 

IMG_1224.JPG

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano
  • Autor

.

 

 

 

 

 

 

IMG_1307.JPG

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano

Dobra robota :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Doszły kolejne graty , w weekend montaż .

Nowy spojler czarny  4G0807521R3FZ    

 

IMG_1299D.JPG
 

Nowe prowadnice zderzaka poliftowe 

 

DFC4CC5F-1AE0-4C76-949D-439D535EA1BD.jpeg

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano

Genialna!!

 

 

 

Czornuch że cho cho! 

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj odebrałem wypiaskowane i pomalowane na czarny mat końcówki wydechu ,  będzie to dobrze się komponowało z czarnym dolnym spoilerem .

 

7AD2ACAC-33E8-4626-8B93-FC0E9B8AAAAC.jpeg

 

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano
  • Autor

Działamy dalej , prowadnice już zmienione na poliftowe czekam na pare śrubek z aso i będę zakładał nowy zderzak .

 

IMG_1385D.JPG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.