Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6C7 LIM BLACK EDITION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj wymieniłem szybę czołową - oryginalna miała odprysk i była już porysowana . Wpadł pilkington akustyczna i solar .

Dodatkowo wymieniłem na nową uszczelkę listwy szyby prawą i lewą .

 

 

 

fullsizeoutput_1c1d.jpeg

IMG_8075.JPG

Edytowane przez marcinch001

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

:whistling:

Opublikowano

Jakie plany na teraz ?:wink:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 13.12.2020 o 12:30, instruktor83 napisał:

Jakie plany na teraz ?:wink:

Jak na razie nic nie robię jak zmienię felgi na zimę to dam do malowania moje 20 i wymienię opony na nowe , które już zakupiłem .  Po zimie dam do malowania maskę i zderzak i zabezpieczę  to folią  ochronną .

 

IMG_9334 2.jpg

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano
W dniu 29.02.2020 o 20:03, marcinch001 napisał:

Chciałem taki motor , do komfortowego przemieszczania się jest w sam raz .

Fajna sztuka, kiera robi mega robote aż chce się jeździć bez celu :D

Powiedz mi jak wygląda spalanie w takim 2.0 i jak się spisuje jakieś awarie i bolączki ?

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, pajda napisał:

Fajna sztuka, kiera robi mega robote aż chce się jeździć bez celu :D

Powiedz mi jak wygląda spalanie w takim 2.0 i jak się spisuje jakieś awarie i bolączki ?

Mam auto juz ok roku , nic się nie popsuło - wymiana tylko rozrządu . W tych modelach ale też w po lifcie pękają klosze reflektorów - taka bolączka , ja u siebie wymieniłem na nowe  ( w dobrej cenie znalazłem ) . Jestem zadowolony ze skrzyni multitronic , zawsze miałem manuala i trochę obawiałem się automatu - ale nie słusznie ( trzeba tylko regularnie wymieniać olej w skrzyni co ok max 60 tyś ) Moje średnie spalanie , jeżdzę więcej po mieście to ok 8l , dodam tylko ze mam felgi 20 cali szerokość 255 więc musi to trochę palić jak zakładam 18 zimówki to spalanie jest o ok litr mniejsze - na trasie ok 7l . Zastanawiałem się przed kupnem  a6 nad A4 B9 ale nie żałuje ze kupiłem c7 - mega wygodne i duże w środku auto .jak będę zmieniał auto to to też to będzie A6 albo a7 .

Opublikowano
W dniu 6.09.2020 o 17:24, marcinch001 napisał:

Wczoraj wymieniłem szybę czołową - oryginalna miała odprysk i była już porysowana . Wpadł pilkington akustyczna i solar .

Dodatkowo wymieniłem na nową uszczelkę listwy szyby prawą i lewą .

 

 

 

fullsizeoutput_1c1d.jpeg

IMG_8075.JPG

Szybę wymieniałeś z AC ?

Robileś w ASO ?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, duzy616 napisał:

Szybę wymieniałeś z AC ?

Robileś w ASO ?

Aso nikomu nie polecam zwłaszcza w Szczecinie . Szybę wymieniłem w firmie pilkington - mega profesjonalna robota . Szyba została wymieniona z polisy oc - auto szyby .

Opublikowano
2 godziny temu, marcinch001 napisał:

Aso nikomu nie polecam zwłaszcza w Szczecinie . Szybę wymieniłem w firmie pilkington - mega profesjonalna robota . Szyba została wymieniona z polisy oc - auto szyby .

Można namiar na firmę ?

Opublikowano
Godzinę temu, duzy616 napisał:

Można namiar na firmę ?

Mogles mowic ze chcesz wymienic szybe, kolega ma zaklad do tego typu spraw

Opublikowano
9 godzin temu, Dev napisał:

Mogles mowic ze chcesz wymienic szybe, kolega ma zaklad do tego typu spraw

Ja planuje wymienić przed końcem ubezpieczenia AC (marzec)

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, duzy616 napisał:

Można namiar na firmę ?

AUTOSZYBYSZCZECIN.PL

Przy każdej wymianie szyby zamówionej on line wykonujemy ozonowanie auta gratis. Wystarczy wypełnić poniższy formularz.

 

Opublikowano
46 minut temu, marcinch001 napisał:
AUTOSZYBYSZCZECIN.PL

Przy każdej wymianie szyby zamówionej on line wykonujemy ozonowanie auta gratis...

 

Dzięki 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Mała zapowiedz :-) 

Dokładka dolna i atrapy wydechów bedą w czerni .

 

AUDI-A6-C7-SEDAN-S-LINE-LIFT-ZDERZAK-TYLNY-LS9R.jpeg

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano
  • Autor

Potrzebują numer wtyczek , kostek do których się podłącza lampy tylne z kierunkiem dynamicznym w sedanie poliftowym . Ktoś może pomóc ?

Opublikowano
  • Autor

Komplet nowych lamp dynamic led  4G5945095E , 4G5945096E , 4G5945093E , 4G5945094E

 

IMG_0857D.JPG

Opublikowano
2 godziny temu, marcinch001 napisał:

Komplet nowych lamp dynamic led  4G5945095E , 4G5945096E , 4G5945093E , 4G5945094E

 

IMG_0857D.JPG

Ciężko to skompletować:kwasny:

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, Wandej napisał:

Ciężko to skompletować:kwasny:

Juz mam cały komplet w sumie nie tak drogo wyszło jak na nowe lampy dynamic led .

Opublikowano
  • Autor

.

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano
  • Autor

Przyszły przejściówki do tylnych lamp dynamic led , w weekend montaż .

IMG_0923D.JPG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.