Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6C7 LIM BLACK EDITION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Możesz zobaczyć jak u mnie wygląda czarny znaczek, jak dla mnie na plus ;) 

black.jpg

Opublikowano
  • Autor

Black piano super wygląda jak jest nie porysowane , mogłem to wypolerować ale postanowiłem środkowy panel zrobić w hydrografice - folia carbon mat , uważam ze żle to nie wyszło . 

 

fullsizeoutput_1b26.jpeg

fullsizeoutput_1b27.jpeg

fullsizeoutput_1b28.jpeg

Opublikowano

Też mam tak zrobione wszystkie dekory, tylko u mnie zostawione są srebrne ramki by miało co kontrastować :) ale przypuszczam ze za jakiś czas to zmienię :P

PS. Bardo ładnie wyszło :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

U mnie reszta dekorów pozostanie czarna , tylko to wypoleruję i okleję folią ochronną .

Opublikowano

całkiem ok ale brakuje połysku :wink:

Opublikowano
  • Autor
20 minut temu, marcin_o23 napisał:

całkiem ok ale brakuje połysku :wink:

Nie chciałem bo właśnie widać wtedy rysy :-)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć

Gdzie robiłeś hydrografikę? Ładnie to wygląda i sam się zastanawiam czy u siebie tak nie zrobić. Ogólnie duży to koszt takiej zabawy? U siebie okleiłem folią, ale nie wygląda to za estetycznie.

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, MarcinL napisał:

Cześć

Gdzie robiłeś hydrografikę? Ładnie to wygląda i sam się zastanawiam czy u siebie tak nie zrobić. Ogólnie duży to koszt takiej zabawy? U siebie okleiłem folią, ale nie wygląda to za estetycznie.

Tu masz link do strony firmy , wszystkie dekory z audi a6 c7 to koszt ok 700 zł ja robiłem tylko to co na zdjęciu - koszt 270 zł .

https://www.facebook.com/3dCover-Hydrografika-326718577469202/

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Ktoś wie jaką siłą Nm dokręca się kierownicę poza oczywiście klejem do śruby ?

Opublikowano

Wg. ELSY 50Nm

Bez tytułu.png

Opublikowano
  • Autor

:whistling:

Nowa kiera .

IMG_7359.JPG

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano

Ładnie, ścięta kiera robi zawsze robotę. Fajnie czysto masz tam widze , to mi się podoba :hi:

Opublikowano
  • Autor

Podziękowania dla kolegi siemian za airbag - polecam tego gościa , mega pozytyw !!!

Opublikowano

Ta kiera odwala kawał niezłej roboty we wnętrzu:thumbup1:też ją mam i jestem mega zadowolony :dance:

Opublikowano
W dniu 27.07.2020 o 21:33, marcinch001 napisał:

:whistling:

Nowa kiera .

IMG_7359.JPG

Kiera oczywiście super ale widzę automat więc szkoda że brak łopatek 

Opublikowano
  • Autor

W multitronic nie było łopatek .

Opublikowano
15 godzin temu, marcinch001 napisał:

W multitronic nie było łopatek .

były , miałem w a6 c6 2009 rok 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 4.08.2020 o 10:36, peter22 napisał:

były , miałem w a6 c6 2009 rok 

W c7 nie widziałem nigdzie łopatek :eusathink:w multitronic .

Opublikowano

Sczerze to w dieslu te łopatki nie są aż tak potrzebne, w benzynie juz bardziej np na tor lub do strzelania z wydechu.

Bardziej bajer, bo kto często jeździ tdi na tor ?

Opublikowano
10 godzin temu, kubaanizer napisał:

lub do strzelania z wydechu

Zgadza się. Odkąd zrobiłem wydech 90% śmigam na łopatkach :decayed:

P.S. Łopatki np z RS mega dobrze wyglądają i jest to fajny smaczek we wnętrzu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.