Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4 b7 Cabrio misano red 3.0 TDI quattro 2x s-line/345 brembo/330

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej,

Chciałbym przedstawić auto które kupiłem dosyć spontanicznie w listopadzie 2019.

 

Od dłuższego czasu szukałem cabrio. Z wymagań było:

  • czerwony
  • quattro
  • benzyna

Niestety te wymagania spowodowały, że przez rok czasu trafiło sie tylko kilka ogłoszeń.

Przypadkowo na fb natrafiłem na:

cabrio.jpg

Po szybkim sprawdzeniu historii oraz zakresu prac jaki musiałbym wykonać zdecydował, że biorę, i tak to sie stałem właścicielem bezdasznika:

7a7e910b0b914b51.jpg

a13501bf39d54a01.jpg

ea4bbaffad5264cc.jpg

Z wyposażenia:

  • 3.0 TDI,quattro + tIp
  • s-line wew +zew
  • RNSE

A pozatym to bieda, bieda, bieda w wyposażeniu.

Z pierwszych modów jakie wykonałem:

  • mycie silnika, sprawdzenie dolotu, klap, wymianna świec żarowych + serwis olejowy
  • f6f2fd0f6dd0d6fagen.jpg
  • montaż składanych lusterek + fotochrom
  • Montaż czujnika deszczu
  • Przeróbka lamp na biled
  • 8be57b9bb82113fdgen.jpg9fb337d7dc077e92gen.jpg
  • Montaż bose
  • 585b15a59e5842a3gen.jpg
  • Montaż kamerki cofania
  • 96121f04a6f93c66gen.jpg
  • Montaż pakietu światło
  • postojówki i oświetlenie rejestracji led
  • e698807d9edf5458gen.jpg
  • Montaż blend z ledami do lusterek
  • 987f1a7661b8df57gen.jpg
  • wygłuszenie maski
  • b6ed34ca72c3f11egen.jpge9bc64da60d54debgen.jpg
  • dodatkowe osłony silnika
  • a2debbc03958b27egen.jpg
  • składanie dachu z pilota
  • składanie luster z pilota
  • moduł aux bluetooth
  • fbd660af9ede593agen.jpg

 

W najbliższych tygodniach planuje:

  • hamulce przód z q5 - brembo 345mm - czekaja na malowanie
  • ffc5edc643ce0198gen.jpg
  • hamulce tył 330mm - jarzma a6 C6 + zaciski phaeton - czekaja na malowanie
  • 9486f733862cd3abgen.jpg
  • wybór felgi na lato
  • polerka + ceramika

Edytowane przez kkam

Opublikowano

Witaj. 

Ledy w blendach od lusterek samorobki? 

Jesli tak, jakich ledow uzylles, skad je brales? 

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, Funkybela napisał:

Witaj. 

Ledy w blendach od lusterek samorobki? 

Jesli tak, jakich ledow uzylles, skad je brales? 

Pozdrawiam

611721_1.jpg?mark_url=_tme-wrk_%2Ftme_ne
WWW.TME.EU

LEDDEX LM-GEM6-W1 | Moduł: LED; Kolor: biały zimny; 0,6W; 7200(typ)K; 66(typ)lm; IP67 - Produkt dostępny w Transfer Multisort Elektronik. Sprawdź naszą szeroką ofertę.

Tak samoróbki. W drugim aucie mam blendy z a6 c6 i jak dla mnie to świecieły za słabo

Opublikowano

Krzysiu Super autko:oklasky:

Wiadomo, że u Ciebie jeden z pierwszych modów to składane lusterka:grin:

A ze składaniem dachu z pilota dużo było roboty????

Opublikowano

Ładne autko, czekam na dalsze zdjęcia :)

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, Adam87 napisał:

Krzysiu Super autko:oklasky:

Wiadomo, że u Ciebie jeden z pierwszych modów to składane lusterka:grin:

A ze składaniem dachu z pilota dużo było roboty????

Do składania dachu też jest potrzebny dodatkowy moduł, cos na styl tych modułów do lusterek. Miałem już go zbudowane kilka lat temu, bo kiedyś robiłem dla jednego kolegi.

Opublikowano

Siema dla siebie czy dla żony autko ?

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Robero321 napisał:

Siema dla siebie czy dla żony autko ?

Dla mnie, żona dostała moją b6.

Opublikowano

To już wiadomo dlaczego mody idą pełną parą :wink:

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Robero321 napisał:

To już wiadomo dlaczego mody idą pełną parą :wink:

Przy tym aucie stwierdziłem, że odrazu robię to co potrzebuję, a potem będzie tylko jazda. B6 modziłem systematycznie w przeciągu kilku lat i z perspektywy czasu było to męczące. Wiecej auto było rozebrane albo jeździło niekompletne

Opublikowano

Pewnie raz a dobrze.

 

Edytowane przez Robero321

Opublikowano

jest fajna :good: powodzenia w modach :)

Opublikowano

Fajna, kurna dla żony bym taka zgarną? powodzenia w modach, ??

Opublikowano

Fajna furka kkam :) Bliziutko ale nigdy nie widzialem w okolicy... Powiedz mi czy wygluszenie maski cos wyciszylo tak na ucho czy tak dla siebie zrobiles poprostu?

Opublikowano

Pięknie w tym kolorku się prezentuje. 

Trafiła w dobre ręce :gicior:

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, blade13 napisał:

Fajna furka kkam :) Bliziutko ale nigdy nie widzialem w okolicy... Powiedz mi czy wygluszenie maski cos wyciszylo tak na ucho czy tak dla siebie zrobiles poprostu?

Ja przez Kościerzyne średnio raz na tydzien przelatuje. Co do wygłuszenia to zrobiłem, bo miałem doświadczenie z wygłuszaniem w b6 1.9TDI. Tam róznica była duża. Przy 3.0Tdi coś tam słychać, ale szału nie ma. Więcej wyciszenia dała mi regulacja szyb. 

Opublikowano

Mógłbyś wrzucić foto jak w nocy świeci te podświetlenie w lusterkach :) ?

Opublikowano

Czesc kolego, masz jakis link do tych ledów do kierunków itp ? 
Bo widze ze jakies są pomaranczowe i zolte. 

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, porsche199611 napisał:

Czesc kolego, masz jakis link do tych ledów do kierunków itp ? 
Bo widze ze jakies są pomaranczowe i zolte. 

ledy kupiłem u Chińczyków 

Te z pomarańczową struktura led swiecą na czerwono, a z żółtą na biało w temp barwowej około 5000K

Jeżeli zależy Ci na czasie to polecam te ledy 

Zarowka-LED-W5W-COB-2W-FILAMENT-250lm-12
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 5,99 zł - Żarówka LED W5W COB 2W FILAMENT 250lm 12V 24V T10 (7915123384). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

mam je w postojówkach i świeca naprawę dobrze, 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.