Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 b7 Cabrio misano red 3.0 TDI quattro 2x s-line/345 brembo/330


kkam

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, karol1981 napisał:

Piękne widoki, zastanawiam się jedynie jak ty się do tego cabrio z tobołami zmieściłeś , ja mam problem do avanta nie raz ,chyba że masz tak zdolną żonę i skompresowała wszystko jak winrar :)

Cały sekret tkwi w tym aby powiedzieć kobiecie, że może zabrać ze sobą tylko torebki. Nie wiem jak to jest skonstruowane ale mała torebka zmieści wszystko!

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.07.2020 o 09:47, karol1981 napisał:

Piękne widoki, zastanawiam się jedynie jak ty się do tego cabrio z tobołami zmieściłeś , ja mam problem do avanta nie raz ,chyba że masz tak zdolną żonę i skompresowała wszystko jak winrar :)

2 pary kąpielówek, jakieś browarki i w drogę, wystarcz tyle;). A tak na serio bagażnik jest mały. Udało mi się kupić torby, które prawie idealnie pasują przy złożonym dachu. Warunek był taki, że sa 2 torby i bierzemy wszystko co sie do  nich zmieści. W tym roku na próbę kupiliśmy worki próżniowe do cichów, naprawde polecam. Wkłada się do worka ubrania, a następnie odkurzaczem odciąga powietrze. Kompresja 30-40%.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, kkam napisał:

W tym roku na próbę kupiliśmy worki próżniowe do cichów, naprawde polecam. Wkłada się do worka ubrania, a następnie odkurzaczem odciąga powietrze. Kompresja 30-40%.

Ooo to ciekawe, mi by się przydało takie cudo, faktycznie aż tyle idzie zaoszczędzić miejsca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, johnnythebest napisał:

Ooo to ciekawe, mi by się przydało takie cudo, faktycznie aż tyle idzie zaoszczędzić miejsca?

zerknij od około 1 min

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze lepsze,Jakieś noname z Tesco. Bardziej z ciekawości jak się sprawdzi. W markowych pewnie folia jest grubsza, bo co tam innego można ulepszać.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.08.2020 o 12:10, kkam napisał(a):

2 pary kąpielówek, jakieś browarki i w drogę, wystarcz tyle;). A tak na serio bagażnik jest mały. Udało mi się kupić torby, które prawie idealnie pasują przy złożonym dachu. Warunek był taki, że sa 2 torby i bierzemy wszystko co sie do  nich zmieści. W tym roku na próbę kupiliśmy worki próżniowe do cichów, naprawde polecam. Wkłada się do worka ubrania, a następnie odkurzaczem odciąga powietrze. Kompresja 30-40%.

Hej. Ja w drugą stronę. Jak wygląda np garnitur po takim zabiegu? Bo tam gdzieś mi na filmie śmignął? Po wyjęciu ogólnie ubrania wymagają ponownego prania i prasowania? O ile pościel do spania luz o tyle ciuchy? No bo powiem szczerze sztos te worki. Miejsca masę idzie zaoszczędzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2023 o 16:20, A4b6quattro napisał(a):

Dłubiesz  jeszcze coś w aucie😁

Widziałem wóz w listopadzie ubiegłego roku. Zacnie prezentuje się, choć Krzysztof uważa, że można jeszcze coś poprawić. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2023 o 22:52, george napisał(a):

Widziałem wóz w listopadzie ubiegłego roku. Zacnie prezentuje się, choć Krzysztof uważa, że można jeszcze coś poprawić. :wink:

Zawsze jest coś  do dodania😉🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

This is such a simply beautiful car  and i know with yours knowledge  to improve and fix things it could be just  much better and better , many happy kilometers with it .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2020 o 10:59, kkam napisał(a):

Przeróbka lamp na biled

Cześć. Przyjacielu dużo pracy jeśli chciałbym również u siebie ? Zakładając że kupuje gotowce  ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, neo82 napisał(a):

Cześć. Przyjacielu dużo pracy jeśli chciałbym również u siebie ? Zakładając że kupuje gotowce  ? 

Jak B7 to @KoJ@K.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, neo82 napisał(a):

Cześć. Przyjacielu dużo pracy jeśli chciałbym również u siebie ? Zakładając że kupuje gotowce  ? 

Jeżeli kupisz gotowca, czyli juz przerobione lampy to praktycznie nie ma dużo roboty i nic trudnego. Najbardziej czasochłonne jest zdjecie zderzaka do podmiany lamp. A jeżeli sam bedziesz przerabiać lampy to najważśniejsze zachowanie czystości przy pracy, aby nie ubrudzic wnętrza lampy i nie porysować kloszy od środka.

  • Pomoc techniczna 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć , właśnie ja u siebie też postanowiłem zmienić zaciski z s4 b7 na wv phaeton  bo są lżejsze , 

 

Ale mam  pytanie czy waż będzie pasować z s4 zacisku ?

 

A jeżeli nie to jaki trzeba kupić by pasowało ? 
 

pozdro Olo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...