Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4 b7 Cabrio misano red 3.0 TDI quattro 2x s-line/345 brembo/330

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A macie jakieś sprawdzone ledy w DRL żeby błędem nie waliło i nie trzeba było oporników itp wstawiać? 

Opublikowano
37 minut temu, WojtasB7 napisał:

A macie jakieś sprawdzone ledy w DRL żeby błędem nie waliło i nie trzeba było oporników itp wstawiać? 

Napisz mi na fb @BestpartsPL , mam porządne kpl ;) 

Opublikowano

No Krzysiek, 

podziwiam jak poprzednie audi :D

dach z pilota - props :D

Opublikowano
  • Autor

Denerwowały mnie wypiaskowane lampy. Świeciły ok, klosze w miare czyste, ale na włączonych światłach bylo widać dużo kropek.  Korzystająć z chwili wolnego czasu postanowiełem coś z tym zrobić

Przed zabiegiem:

IMG_20200307_173533.jpg

Po zdarciu lakieru:

IMG_20200307_214842.jpg

Po lakierowaniu: (lakier wybrałem szybkoschnacy SILCO 9600 SFR UHS)

IMG_20200307_222448.jpg

 

Opublikowano

Jak nówki:oklasky:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Korzystając z tego, że siedzę teraz w domu zabrałem się trochę za lakier. Jak zrobi się pogoda to wyjade na dwór i porobie foty.

adf13c79c338e8dbb5383c2dd0e94850.jpg

 

Opublikowano
2 godziny temu, kkam napisał:

Korzystając z tego, że siedzę teraz w domu zabrałem się trochę za lakier. Jak zrobi się pogoda to wyjade na dwór i porobie foty.

adf13c79c338e8dbb5383c2dd0e94850.jpg

 

Dobry zestawik, u mnie niebawem wleci ten sam kolejny raz ;):D 

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, M@rcin napisał:

Dobry zestawik, u mnie niebawem wleci ten sam kolejny raz ;):D 

Ile u Ciebie wytrzymał? Rzeczywiście łatwiej utrzymać auto w czystości? To moja pierwsza ceramika

Opublikowano
5 minut temu, kkam napisał:

Ile u Ciebie wytrzymał? Rzeczywiście łatwiej utrzymać auto w czystości? To moja pierwsza ceramika

Zdecydowanie łatwiej. Co do trwałości to nadal siedzi (uk 3.0). Od aplikacji minął ciut ponad rok :) Planuję teraz trochę odświeżyć lakier i znów wrzucić  2x UK + tym razem dodatkowo Gliss

Opublikowano

Kkam,

Nietuzinkowy setup i fajne mody. 

Cabrio w misano unikat ??

Jak się 3.0 TDI sprawuje ?

Bezawaryjnej jazdy !

Pozdrawiam

Opublikowano

@kkam widzę, że i Ty się skusiłeś na cabrio, chyba gdzieś na fb widziałem jak wrzucałeś to zdj z ceramiką.

Kolorek mega ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 26.03.2020 o 15:11, krystianeos napisał:

@kkam widzę, że i Ty się skusiłeś na cabrio, chyba gdzieś na fb widziałem jak wrzucałeś to zdj z ceramiką.

Kolorek mega ?

Ja już do cabrio przymierzałem się ponad 10 lat temu. Wtedy to miała być 80'tka, ale zdecydwałem się wtedy na a4 b6 w sedanie. Sentyment do cabrio został i wiedziałem, że kiedyś będzie bezdasznik;)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 24.03.2020 o 20:07, black4 napisał:

Kkam,

Nietuzinkowy setup i fajne mody. 

Cabrio w misano unikat ??

Jak się 3.0 TDI sprawuje ?

Bezawaryjnej jazdy !

Pozdrawiam

Bałem się tego silnika, bo opinie krążą różne. Z prespektywy kilku misięcy jestem mega zadowolony, znosny dzwięk i dobra dynamika. Mam 1.9TDI zrobiony do podobnej mocy, ale 3.0 pomimo większej wagi jedzie porównywalnie i nie czuć, że się męczy. Poprzedni włąściciel w ASO wymienił kolektory z klapami i nastawnik turbo, rozrząd jeszcze sie nie odzywa. Z napraw miałm tylko świce żarowe do wymiany.

Opublikowano
Godzinę temu, kkam napisał:

Ja już do cabrio przymierzałem się ponad 10 lat temu. Wtedy to miała być 80'tka, ale zdecydwałem się wtedy na a4 b6 w sedanie. Sentyment do cabrio został i wiedziałem, że kiedyś będzie bezdasznik;)

No nareszcie poszedłeś po rozum do głowy i kupiłeś bezdasznika ??

Teraz się trzeba kiedyś spotkać ubogimi autami(bez dachu) 

Możesz odwiedzić mój profil jak Ci się nudzi i zobaczyć nowe koło ??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 10.03.2020 o 09:37, kkam napisał:

Denerwowały mnie wypiaskowane lampy. Świeciły ok, klosze w miare czyste, ale na włączonych światłach bylo widać dużo kropek.  Korzystająć z chwili wolnego czasu postanowiełem coś z tym zrobić

Przed zabiegiem:

IMG_20200307_173533.jpg

Po zdarciu lakieru:

IMG_20200307_214842.jpg

Po lakierowaniu: (lakier wybrałem szybkoschnacy SILCO 9600 SFR UHS)

IMG_20200307_222448.jpg

 

Powiedz mi po przejechaniu papierem ściernym polerowałeś a potem malowanie czy odrazu malowanie ??

Efekt świetny i sam się zastanawiam nad takim zabiegiem:)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 13.04.2020 o 10:15, Misieqq7 napisał:

Powiedz mi po przejechaniu papierem ściernym polerowałeś a potem malowanie czy odrazu malowanie ??

Efekt świetny i sam się zastanawiam nad takim zabiegiem:)

Bez polerowania, szlifowanie zakończyłem na papierze 1000, po tym tylko odtłuszczenie i lakier. Lakierowałem bez podkładu zwiększającego przyczepność do plastików.

Opublikowano

Ok dzięki za info:)

Ps. Ładny bezdasznik :) kolor mega!!!

Opublikowano
6 godzin temu, Misieqq7 napisał:

Ok dzięki za info:)

Ps. Ładny bezdasznik :) kolor mega!!!

Jeśli na klosze chcesz kłaść lakier, to nie polerujesz ich, bo lakier nie będzie się trzymał. 

Ja ogólnie jestem zwolennikiem polerowania i zabezpieczania ceramika bądź folią i tak też doradzam klientom którym robię lampy 

Opublikowano

Cabrio w tym kolorze marzenie :)

Napisz proszę jak z ta ceramika dokładnie robiłeś ? Wystarczyła glinka i oczyszczenie lakieru czy polerka ? ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 22.04.2020 o 19:09, Coldfire28 napisał:

Cabrio w tym kolorze marzenie :)

Napisz proszę jak z ta ceramika dokładnie robiłeś ? Wystarczyła glinka i oczyszczenie lakieru czy polerka ? ?

Robiłem w takiej kolejności: dokładne mycie->glinka->polerka->mycie-> odtłuszczenie -> cqartz -> po 24h gliss

Minęły ponad 2 miesiące i powłoka się trzyma. Przez ten czas wystarczało samo spłukanie na myjni bezdotykowej.

 

Ostatnio robiłem pierwsze poważniejsze mycie, bo sama woda juz nie dawła rady z myciem.

Tak się zachowywała powłoka przed myciem po około 2kkm

 

Edytowane przez kkam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.