Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
26 minut temu, marcin_o23 napisał:

myślę że na tych rolkach będzie mega dobrze :slina:

Chyba jednak nie bo widzę że już do sprzedania są...

Opublikowano
  • Autor

Bo się trafił drugi komplet,  :grin:

Opublikowano

Wariat :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ram pam pam ... :whistling: 

20200417_215122.jpg

Opublikowano

Lecisz z modami jeden za drugim :decayed: Ciekaw jestem jak to siądzie. Kolor felg chyba podobny jak u mnie ;) 

Eibachy do sprzedania :kox:

Opublikowano

Skad udało cie sie wyrwać tego LOwteca?

Opublikowano
  • Autor

Z internetów. Eibachy póki co narazie niech sobie leżą :cool1:

Opublikowano
  • Autor

A czemu pytasz ?

Opublikowano

Pompeje w jaki kolor bedą ?

Ja bym złote zapodał , z czarnym mega kontrast. :guma:

Opublikowano
  • Autor

No przecież są grafitowe, po regeneracji :cool1:

Opublikowano
11 godzin temu, KoJ@K napisał:

A czemu pytasz ?

Bo ogólnie cieżko trafić używkę do B8 a lowtec to wogule rzadkość.

Opublikowano
W dniu 28.04.2020 o 10:17, kristof91 napisał:

Bo ogólnie cieżko trafić używkę do B8 a lowtec to wogule rzadkość.

Podpaliłeś go tym tekstem i już wystawił na sprzedaż zestawik.. :decayed:

Opublikowano

Może i wystawił ale cena jak najbardziej przystepna więc ktoś jak szuka to nic tylko brać :D

Opublikowano
  • Autor

Jedziemy na "małe spa" :kox:

Screenshot_20200505-113406_Gallery.jpg

Screenshot_20200505-113429_Gallery.jpg

Screenshot_20200505-113255_Gallery.jpg

Screenshot_20200505-113349_Gallery.jpg

Screenshot_20200505-113319_Gallery.jpg

Screenshot_20200505-113450_Gallery.jpg

Screenshot_20200505-113530_Gallery.jpg

Screenshot_20200505-113612_Gallery.jpg

Screenshot_20200505-113631_Gallery.jpg

20200505_113734.jpg

Opublikowano

To pompa padła, co szukałeś ? 

No widzę rozrząd, filtry, a wtryski do czyszczenia i podkładki? 

Byś napisał co było robione a nie trza się dopytywać ?

Opublikowano

Znaj

1 godzinę temu, kamil-vag napisał:

To pompa padła, co szukałeś ? 

No widzę rozrząd, filtry, a wtryski do czyszczenia i podkładki? 

Byś napisał co było robione a nie trza się dopytywać ?

Znając jego to było robione wszystko :D

Edytowane przez Mordeliuss

Opublikowano
  • Autor

Jebła pompa wysokiego ciśnienia i wióry były wszędzie wszędzie. Cały układ paliwowy rozebrany na części pierwsze, zbiornik wyjety, płukanko, nowa pompa, wtryski, podkładki,oringi, uszczelki nadekla na wtryskach, pompa w zbiorniku, filtry uje muje, rozrząd, rolki, paski - ogólnie grubsza strzelanina :doh: do tego solidne mycie całego motoru od spodu, boku itd, no i klima na nowo. Gwint naszykowany, też miał wpaść, lecz zabrakło czasu i wleci kiedy indziej. 

Taki "brokat" był w calutkim układzie ... 

20200430_142929.jpg

20200430_131951.jpg

Opublikowano

No teraz to ładnie opisałeś ;)

No to było roboty rzeczywiście. Ważne, że ogarnięte i jeździ.

Opublikowano
  • Autor

Oczywiście wielkie dzięki dla chłopaków z auditeile za fajne ogarnięcie gratów - @mariusz36 i @marcin_o23   :drinks:

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Jak zawsze pełna profeska:ok2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.