Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 2.0 klekot quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień dobry, cześć i czołem :siema:

Tak sobie przeglądam Wasze projekty i pomyślałem, że może bym się pochwalił tym co u mnie w trawie piszczy (jeszcze nie ma czym się chwalić ale cośtam się powolutku dzieje :decayed: ).

A więc tak:
A4 B8 lift daytona grey, CSUA, 2.0tdi quattro, z fabryki 150/320nm, fabrycznie competition.

Na chwilę obecną to tak:

  • wirus na 193/450nm (hamownia drogowa tyle pokazała, niestety nie miałem czasu podjechać na rolki ale zakładam, że więcej niż 430 nie ma bo sprzęgło jeszcze żyje :decayed:)
  • grill fake rs4
  • gwintownia AP
  • felga japan racing jr28 19x9,5 ET40

W planach na ten sezon:

  • męski hebel (zamówione akanebo 6tłoki z b9 pod tarczę 375mm, tył narazie zostaje seria ale finalnie wjedzie od s4)
  • dechrom
  • oklejenie dachu i lotki na czarny połysk

Na kolejny sezon bardzo bym chciał fotele z RS4 B8 ale zobaczymy co z tego wyjdzie :whistling:

Na początku prezentowało się to następująco:

IMG_0584.JPG

IMG_0583.JPG

IMG_0623.JPG

wjechał sam grill:

IMG_0630.JPG

...a potem to już jakoś poleciało i na dzień dzisiejszy wygląda to tak:

_MG_8643.jpg

asdf2.jpg

IMG_0992.JPG

asdf3.jpg

i na koniec trochę środka

_MG_8678.jpg

_MG_8695.jpg

I to by było na tyle...

W miarę możliwości będę aktualizował temat jeżeli będzie coś godnego pokazania, hebel wjedzie niestety dopiero w maju/czerwcu.

Piona!

Edytowane przez kabe

Opublikowano

Bardzo ładne auto :thumbup1: jesteś z Krakowa? 

Opublikowano
  • Autor

Dzięki! Wrocław, tylko blachy zostały kr ;) 

Edytowane przez kabe

Opublikowano

Fajna mycha , jak wykonanie tego grilla? Pasowanie itd. ? Wszystko bez problemu, mógłbyś zrobić fotkę z boku ? Kiedyś znajomemu z roboty kupiłem do przedlifta, ale był jakiś taki mega płaski z ori to nic wspólnego raczej nie miało.

Czarne lusterka bym tutaj widział, końcówki wydechu też czarne :decayed:. Te napisy na oponach to o co to chodzi? Zawsze mnie to zastanawiało.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki!

w ramach testów zrobiłem żeby zobaczyć czy to siądzie, jak dla mnie mieszane uczucia ale raczej na + na postoju jako tako ale jak jedzie to dla mnie kosa, wiadomo- gusta i guściki

co do grilla to pasowało wszystko ideolo, o ile się nie mylę właśnie ori rs miały delikatnie odstający ten emblemat, u mnie jest kichawa tak jak widać niżej. Generalnie jakość jak dla mnie 3,5/5 bo na tej właśnie kichawie od emblematu coś na kształt zacieków
71716182_2458509464198851_633861968012247040_o.jpg

EDIT: widzę, że poznań, może się wybierasz na wuchta wiary 28go? :D 

Edytowane przez kabe

Opublikowano

Dzieki , w tyg zobaczę ten z xenonz uk może będzie troszkę inny. Jak nie to chyba będzie trzeba nowke z s4ki brać . Tak z Poznania ,ale raczej na weekendy i jakieś urlopy bywam.

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, MaciekPL napisał:

Dzieki , w tyg zobaczę ten z xenonz uk może będzie troszkę inny. Jak nie to chyba będzie trzeba nowke z s4ki brać . Tak z Poznania ,ale raczej na weekendy i jakieś urlopy bywam.

no to akurat przy sobocie spocik na 2k+ samochodów :D 

Opublikowano

Mega fura!  Widać że dopieszczone auto. Fajnie modzisz. Kolor super .

Powodzenia ????

Opublikowano
  • Autor
35 minut temu, wielik napisał:

Mega fura!  Widać że dopieszczone auto. Fajnie modzisz. Kolor super .

Powodzenia ????

Dzięki, piona!

Opublikowano

Bardzo fajna i fakt - kolor super :thumbup1:

 

Opublikowano

Super konfiguracja,  Daytona,  fajne koło, gleba, pięknie się prezentuje  :thumbup1:tylko te napisy na oponach bym  wywalił...

Opublikowano

Fajna :kox: Eh człowiek się naogląda i później na swoją patrzeć nie umie :facepalm::grin:

Opublikowano
  • Autor
40 minut temu, szafa napisał:

Fajna :kox: Eh człowiek się naogląda i później na swoją patrzeć nie umie :facepalm::grin:

mam to samo :D 

Opublikowano

Fajne compe, wyszykowane z gustem :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie za miłe słowa!

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mały update:
Takie coś się wydarzyło :decayed:
6tłoki akebono z RS4 B9 z tarczą 375mm zimmermann
IMG_1114.JPG

IMG_1142.JPG

IMG_1149.JPG

jak ogarnę samochód to wrzucę jakieś fajniejsze zdjęcia :whistling:

Opublikowano

Zacnie to wygląda :kox:

Opublikowano

A co z tyłem? Co tam mocnego można wsadzić? Żeby to jakoś też wyglądało?

Opublikowano

Dev cos kiedys wspominal ze mozna 356mm zrobic ?

Opublikowano

NO hamulce konkret , 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.