Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Allroad

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Gibons napisał:

Panie. Czemu się nie przypomniałeś z tymi blaszkami.... Auto kozak :)

Nie chciałem Ci d*py juz truc, dało radę u mnie na wichurze w ASO wyrwać w dobrej kasie też:naughty:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno sie nic nie dzialo, jak pisalem wcześniej dużo już nie będzie modzone,  dzisiaj po około 3 tyg dotarły naklejki quattro na drzwi, wrzucę jakas fotkę po naklejeniu. Przed i Po.

20201102_112103.jpg

20201102_112141.jpg

Opublikowano
W dniu 12.08.2020 o 06:13, Malacz330 napisał:

Nie chciałem Ci d*py juz truc, dało radę u mnie na wichurze w ASO wyrwać w dobrej kasie też:naughty:

A ile dałeś za blaszki jeśli to nie tajemnica ? :)

Opublikowano
W dniu 2.11.2020 o 11:26, Malacz330 napisał:

Dawno sie nic nie dzialo, jak pisalem wcześniej dużo już nie będzie modzone,  dzisiaj po około 3 tyg dotarły naklejki quattro na drzwi, wrzucę jakas fotkę po naklejeniu. Przed i Po.

20201102_112103.jpg

20201102_112141.jpg

I jak ogarnąłeś te naklejki ? :eusathink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

 Naklejki jak widać na swoim miejscu, auto trochę brudne jak widać ale z czasem licho się stoi ?

Screenshot_20201128-065247_Photos.jpg

Screenshot_20201128-065341_Photos.jpg

Opublikowano

Te wlepki jak dla mnie wyglądają lepiej jak sa bardziej do tylu naklejone 

Opublikowano

Popieram na końcach drzwi powinny być

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, karolek_ust napisał:

Popieram na końcach drzwi powinny być

Też mi się tak wydawało, jednak dokładnie tak było w instrukcji która była z naklejkami:eusathink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ile kosztowało Cię malowanie dokładek i plastików ? 

Opublikowano

Ale ten allroad jest piękny :wub: zacznę żałować, że wziąłem sedana :D

Opublikowano
14 godzin temu, Alli90 napisał:

Ile kosztowało Cię malowanie dokładek i plastików ? 

Musisz zapytać jakiegoś lakiernika w okolicy kazdy ma inne stawki. A to trzeba pierw przygotować by był y gładkie a potem lakierowanie

Opublikowano
  • Autor

No i Panowie stało się dorwalem lotke rs4 ori:banan:

 

Jutro ma mi koleszka ja wysłać od helmuta bo tam siedzi i miał na uwadze poszukiwania jej dla mnie :banan:

 

Oddam do lakierowania i będzie leżała do końca zimy w garażu, założę dopiero na sezon, wtedy zrobię wkoncu jakas sesyjke z prawdziwego zdarzenia ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

I fotka w zimowych butach :decayed:

Photo_6553984_DJI_384_jpg_4757878_0_2021123144028_photo_original.jpg

Photo_6553986_DJI_386_jpg_4349216_0_2021123144050_photo_original.jpg

Opublikowano
W dniu ‎23‎.‎01‎.‎2021 o 19:55, Malacz330 napisał:

I fotka w zimowych butach :decayed:

Photo_6553984_DJI_384_jpg_4757878_0_2021123144028_photo_original.jpg

Photo_6553986_DJI_386_jpg_4349216_0_2021123144050_photo_original.jpg

LowRoad:thumbup1:

Opublikowano

Bardzo fajnie się prezentuje ale chromy dał bym w czarny połysk.  B)

Opublikowano
50 minut temu, dekiel 13 napisał:

Bardzo fajnie się prezentuje ale chromy dał bym w czarny połysk.  B)

Allroad musi mieć chromy, pasuje do dyfuzora:wink:

Opublikowano

Aaa tam , chodziło mi o wszystko w kolor grill , progi, dyfuzor lub czarny połysk ale nie to sreberko. B)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 25.01.2021 o 21:20, dekiel 13 napisał:

Bardzo fajnie się prezentuje ale chromy dał bym w czarny połysk.  B)

Myślałem nad tym, ale dałbym tylko te chromy dookoła okien, tym bardziej że w poniedziałek stawiam na przyciemnianie szyb, i chyba im powiem aby okleili te chromy okienne, progów nie będę oklejal czy lakierowal bo tworzą razem z felgami i dyfuzorami spojna całość, jedynie nie wiem co zrobić z relingami:eusathink:

Opublikowano

Relingi w czarny połysk , zagrają z grillem.  B)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 25.01.2021 o 21:20, dekiel 13 napisał:

.

W dniu 28.01.2021 o 22:33, dekiel 13 napisał:

Relingi w czarny połysk , zagrają z grillem.  B)

plan trochę inny?

 

Relingi RS4 satyna

Ciemne szyby

Chromy dookoła szyb Black piano

Lusterka pod Relingi satyna 

Dach Black piano

Lotka RS4 Black piano

 

Myślę że będzie miód malina :decayed:

 

Już działam w temacie:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.