Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbo GT2871 do 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Logi.

Grupy 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_01xLc.html

Grupy 002, 032, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_032_gJ5uJ.html

Grupy 003, 020: http://vaglogi.pl/log-003_020_fs4C13f.html

 

A tak przyspiesza.

Screenshot_20220611-223053_dragy.thumb.jpg.b4efe97f50bec366c7d404029afafe52.jpgScreenshot_20220611-223036_dragy.thumb.jpg.328a4fe87cc351cc9f48008cd3effeda.jpg

Edytowane przez kakamber1

Opublikowano

:kox:

Opublikowano

Nie zmieniałeś tego czujnika ciśnienia?

Zmienna faza jest?

Ile dmuchasz? na tych logach?

Edytowane przez morelo

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, morelo napisał:

Nie zmieniałeś tego czujnika ciśnienia?

Zmienna faza jest?

Ile dmuchasz? na tych logach?

Czujnik oryginał BEX, zmiennej fazy nie ma. Doładowanie jak w logu 1.5 bara.

Opublikowano

Byłeś już hamować na tym 1.5? ile chcesz ogólnie wycisnąć z tego ?

 

Opublikowano
  • Autor

Byłem

1298869271_Audiwykres.thumb.jpg.64570fe7a6527c1a9386a0add5119afd.jpg

Proszę nie przejmować się dołkiem, auto ciągle jest w trakcie strojenia.

Interesowało mnie tylko czy jest sens go kręcić tak wysoko i już wiem że nie.

Mam takie marzenie żeby była 6 z przodu?

Opublikowano

Coś mi się nie chce wierzyć że tu jest 1.5 bara doładowania:) i 444km  masz jakiś wskaźnik wewnątrz? paliwo 98 czy 100? hm ze zmienna fazą turbo by wstało z 200rpm wczesniej.

Edytowane przez morelo

Opublikowano
  • Autor

Mam wskaźnik i pokazuje niecałe 1,5 bara.

Paliwo 98.

Naciągnąłem sztange w turbo i  teraz wstaje 200 obrotów szybciej?

448,9 konia

A tu log z dziś tylko tu już z podciągnętą sztangą przeładowuje momentami.

http://vaglogi.pl/log-115_118_TvhRdb.html

Czemu nie wierzysz w 1,5 bara? Za dużo mocy czy co?

Edytowane przez kakamber1

Opublikowano

duże turbo robi robotę 1.5 bara 450 km na tym turbo to normalna sprawa przypomnij ma EFR jakieś duże

Opublikowano
  • Autor

EFR 7670 - tytanowy wirnik, ceramiczne łożyska kulkowe, wydajność do 650 koni.

Głowica i wałki ADR po portingu, kolektor ssacy z szerokim kanałem.

No i pojemność około 2.1 robi różnicę.

Hopek03 a ty ile u siebie dmuhasz?

Edytowane przez kakamber1

Opublikowano

A tera doczytałem cały temat 2.1 l i porting no to może być :) wynik bdb, ja na 2.0 głowica seria tylko wałki adr J i k04-064 hybryda IHI i paliwo 100 i 1.9 bara to mam 400Km

Edytowane przez morelo

Opublikowano

ja dmucham 1.8

Opublikowano
  • Autor

Czyli jednak głowica z szerokim kanałem wymiata?

Opublikowano

zawsze

Opublikowano

na szerokim kanale jest mniejszy niut w niższych partiach obrotów no i wielkość turbo też robi robotę , ale coś za coś to co u ciebie przy 4000 rpm to u mnie jurz przy 3000 rpm

Edytowane przez hopek03

Opublikowano
W dniu 15.06.2022 o 22:12, Dev napisał:

zawsze

Do 400km nie ma sensu szerokiego bo tylko pogarsza, przy grubych 400+ 500, 600 i big turbo to ja najbardziej. 

Jak Adam miał strokera 2.0 tak jak ja teraz tylko miał jeszcze zmienną fazę a ja mam wywalone, to u niego Turbo identyczne wstało 200 obrotów szybciej,  jak byłem na hamowni jeszcze na silniku 1.8 na Stage 2 plus to robiliśmy pomiary z odpięta wtyczką i podpiętą. To kiedy zmienna faza działa to z dołu jest troszkę lepiej ale później góry brakuje tak wychodziło na wykresach jeśli było odpięta wtyczka to znowu było gorzej ale u góry lepiej.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

a jak z zużyciem oleju na takim pasowaniu tłoka ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 17.07.2022 o 13:13, hopek03 napisał:

a jak z zużyciem oleju na takim pasowaniu tłoka ?

Nie stwierdzono. Z wydechu olejem nie śmierdzi.

Olej wymieniam co  około 2000 kilometrów więc ciężko zaobserwwać ubytek. Zwłasza że do układu wchodzi około 6 litrów.

Edytowane przez kakamber1

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Poszukuję kogoś kto chciałby zrobić na nowo mój kolektor wydechowy.

Znacie może kogoś takiego?

Edytowane przez kakamber1

Opublikowano
W dniu 6.11.2022 o 13:23, kakamber1 napisał(a):

Poszukuję kogoś kto chciałby zrobić na nowo mój kolektor wydechowy.

Znacie może kogoś takiego?

Bizon Garage

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.