Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbo GT2871 do 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

też zbieram graty mam już tłoki wał ale wał mógł by być lepszy głowice na szerokim kanale blok i kilka innych gratów

budowa strokera na wale z diesla to nie taka prosta sprawa jak na wale z 2.0 TFSI

big_pistons18T_stroker.jpg?lm=1544817257
RE5PECT.PL

Kute tłoki do użycia z wałem od 1.9 TDI.

 

Edytowane przez hopek03

Opublikowano
  • Autor

Też nie mają, pytałem w re5pect.pl i w thompson też.

Też mam głowice z wałkami od adr, blok z bex.

Tylko nie zapomnij o kolektorze z szerokim kanałem bo różnica jest ogromna

 

20200526_183842.jpg

Edytowane przez kakamber1

Opublikowano

W razie czego to mam wałki z wolnossaka na handel ?

Opublikowano

jakie masz te wałki bo poszukuje Jotek

Opublikowano

dokładnie kolektor też jest większy w sensie kanały z aeb kupie , mówiąc szczerze nie jestem za bardzo przekonany co do szerokiego kanału ponoć słaby duł jest a mi właśnie chodzi o duł aby polepszyć obecnie na 2.0 stroker góra jest super od 3000 idzie jak rakieta ale poniżej jest średnio turbo przy 2900 ma 1 bar wiadomo więc dlaczego tak jest to samo turbo przy 2.1 powinno wstawać o 300 400 obrotów szybciej

jeżeli chodzi o projekt to trzeba przerobić impulsator na wale bo z TDI jest inny i kupe jeszcze pierd jak koło z paska rozrządu itp

masz jeszcze opcje kupić tłoki pod strokera 2.0 i trochę ztoczyć rant koło milimetra ale wtedy zapakować grubszą uszczelkę aby CR pasowało i będzie zasuwać

Opublikowano
Godzinę temu, hopek03 napisał:

jakie masz te wałki bo poszukuje Jotek

N(ssący) i K(wydech), Nka to praktycznie 1:1 charakterystyka Jtki, a co do K to nie wiem jak dużo od J się różni

Opublikowano

ile za to wołasz jaki stan możesz na PW

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Czas chyba ryszyć troche temat.

Powoli zaczynam kompletować graty, plany na turbo się troche zmieniły. Mam nadzieję że na lepsze?

 

20200725_094014.jpg

Opublikowano

co to efr

Opublikowano
  • Autor

Tak 7670

Opublikowano

oj będzie moc

Opublikowano
  • Autor

Taki jest plan tylko nie wiem czy silnik nie będzie zamały do tej turbiny.

Opublikowano

wyjdzie w praniu

Opublikowano

ale wstawać będzie dość wysoko a 2.1 nie można zbyt wysoko zakręcić

Opublikowano
  • Autor

Jak wstanie do 4000 to będzie git poniżej i tak nie jeżdże?

Opublikowano

na wykorbieniu z diesla przy szybkim wstawaniu turba jedzie jak diesel od dołu

Opublikowano
  • Autor

Sam jestem ciekaw jak to będzie jechać.

Opublikowano

no powiem ci też jestem ciekaw

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jak tam kolego idzie? Bo u mnie trochę zmian ?

Opublikowano
  • Autor

Czekam na tłoki, juz od miesiąca.

Za 3 dni mają być to spróbuję troche pchnąć temat.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.