Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
15 minut temu, monthrey12 napisał:

Siema, gumy spowodują podniesienie zawiasu, Tkoczu natomiast musi obniżyć tył :D

 

no ja tez bo tyl siedzi wyzej i mysle co zrobic zeby to wyrownac, sprezyny eibachy-30 i amory sachsy od 1be ..

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, monthrey12 napisał:

Siema, gumy spowodują podniesienie zawiasu, Tkoczu natomiast musi obniżyć tył :D

 

Po weekendzie stwierdzam że przód też jeszcze musi iść w dół :grin:

Ale to musi poczekać ze względu na…11BB4185-6842-4035-A192-9DA19DCB4253.thumb.jpeg.61f3ae254a9439debf76cbfb3bcba281.jpeg

 

:kox:

Opublikowano
Teraz, Tkoczu_ napisał:

Po weekendzie stwierdzam że przód też jeszcze musi iść w dół :grin:

Ale to musi poczekać ze względu na…11BB4185-6842-4035-A192-9DA19DCB4253.thumb.jpeg.61f3ae254a9439debf76cbfb3bcba281.jpeg

 

:kox:

To roluj nadkola :). Nie ma innej opcji

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, Mukade93 napisał:

no ja tez bo tyl siedzi wyzej i mysle co zrobic zeby to wyrownac, sprezyny eibachy-30 i amory sachsy od 1be ..

Szkoda czasu, ładuj odrazu gwint :thumbup1:

Opublikowano
13 minut temu, Tkoczu_ napisał:

Szkoda czasu, ładuj odrazu gwint :thumbup1:

narazie to mnie czekaja wahacze do roboty bo chyba banany zdechly i srodek ddo zmiany bo dorwalem czarne boczki, zawiasu juz zmieniac nie bede a w planach cos siedzi wydech i fmic ale ceny kwasu wyrywaja z butow :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Finalnie wyszło tak, myśle że jest jak najbardziej ok, pod dom umiem wjechać na styk, gorzej z wjazdem do garażu :grin:

 

0E522A3E-FA37-40F9-B301-BA1B51F0636D.jpeg

85602127-4FA0-4375-96B9-D115A86239B4.jpeg

Opublikowano

Czyli z każdej strony jest ok:paker:

Opublikowano

Dobrze jest fajnie siedzi. Ja tylko za każdym razem przed wyjazdem na urlop muszę tył podnosić bo przyciera przy pełnym zaladowaniu. 

Opublikowano

@Tkoczu_ te splitter'ki przy tylnym zderzaku to samoróbka czy jakieś kupne?
 

Nisko siedzi :)

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, Rob@k napisał:

Dobrze jest fajnie siedzi. Ja tylko za każdym razem przed wyjazdem na urlop muszę tył podnosić bo przyciera przy pełnym zaladowaniu. 

Mi na szczęście póki co nic nie obciera, ale na zimę napewno będę podnosić

 

10 minut temu, staniek napisał:

@Tkoczu_ te splitter'ki przy tylnym zderzaku to samoróbka czy jakieś kupne?
 

Nisko siedzi :)

kupione na Allegro 

Opublikowano

Konkretnie pod B7 sprzedawane, czy jakieś uniwersalne?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, staniek napisał:

Konkretnie pod B7 sprzedawane, czy jakieś uniwersalne?

Uniwersalne 

Opublikowano

Dzięki :)

Opublikowano
  • Autor

Znalazłem w domu folie, to postanowiłem z kolega sprawdzić jak to siądzie..

Trochę za ciemne wyszły :facepalm:BD4C6874-DAA3-43F1-AEBC-89C26FD728E4.thumb.jpeg.9cd73c202fadc24a8fdae4c196d8f744.jpeg

Opublikowano

Dobre to mosz :wink:

Jeszcze znaczek czarny :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, raaf napisał:

Dobre to mosz :wink:

Jeszcze znaczek czarny :decayed:

I wycieraczkę może wywalę jeszcze :kox::eusathink:

Opublikowano

Dobrze jest:thumbup:

Opublikowano

Lampa w bleku siadła. :decayed:

Opublikowano

Znaczek czarny tak, lampy :no:

Opublikowano

Znaczek w czarny kolor :thumbup1: Jak postawisz koło mojego to ciężko będzie odróżnić :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.