Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Akcja serwisowa 27H2 - Mild Hybrid po 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tak tylko troszke odkopujac - udalo sie wymienic :)

Opublikowano

Czy komuś udało się przejść tą akcję w Auto Special w Krakowie? Ja ostatnio dzwoniłem i podobno dalej nie mają części...

Opublikowano
  • Autor

Heh czesci schodza na bierzaco (samochody zastepcze, podobno nawet auta przed wydaniem mialy akcje serwisowe). Pozostaje albo czekac, albo liczyc troche na farta, albo cisnac Poznan zeby stricte pod Twoj VIN dostarczyli czesc.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

U mnie wymienili ale zamówione było Pod VIN,   pierwsze pismo dostalem w lipcu,  na początku tylko dzwoniłem i się pytałem ale mowili że niema części i będą dzwonić jak będzie dostępna, potem o tym zapomniałem, dopiero w listopadzie znowu zadzwoniłem i już poszło zamówienie na VIN,  2 tyg później miałem wymienione. 

Opublikowano
W dniu 5.11.2020 o 18:53, proarnes napisał:

Czy komuś udało się przejść tą akcję w Auto Special w Krakowie? Ja ostatnio dzwoniłem i podobno dalej nie mają części...

czekam od lipca :facepalm:

Opublikowano
W dniu 4.12.2020 o 12:44, D4NTE napisał:

czekam od lipca :facepalm:

Ja też chyba jakoś od lipca. Porażka

Opublikowano
17 minut temu, proarnes napisał:

Ja też chyba jakoś od lipca. Porażka

Co dzwonię to części brak a kolejka na 200 aut przedemna, to jest kpina z klienta :buahaha:

Opublikowano
14 godzin temu, D4NTE napisał:

Co dzwonię to części brak a kolejka na 200 aut przedemna, to jest kpina z klienta :buahaha:

Całkiem zrozumiałe, że jesteś daną sytuacją wkurzony i rozczarowany ale sytuacja jest o tyle skomplikowana, że to nie tylko w PL ale na całym świecie muszą przeprowadzić akcję. W skali globalnej jest to 530.000 pojazdów (A4 do A7, Q5) aktualna linia produkcyjna, która też musi być w pierwszej kolejności zaopatrzona w nowe poprawione części. Producent po prostu nie nadąża. Podobna sytuacja była z EGRami do silników 2.0 TDI po tym jak przeprowadzono przymusowy  update sterowników w silnikach EA189 i EGRy padały jak muchy. Nagle brakowało 35000 EGRów na rynku. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
23 godziny temu, Muskel1 napisał:

Całkiem zrozumiałe, że jesteś daną sytuacją wkurzony i rozczarowany ale sytuacja jest o tyle skomplikowana, że to nie tylko w PL ale na całym świecie muszą przeprowadzić akcję. W skali globalnej jest to 530.000 pojazdów (A4 do A7, Q5) aktualna linia produkcyjna, która też musi być w pierwszej kolejności zaopatrzona w nowe poprawione części. Producent po prostu nie nadąża. Podobna sytuacja była z EGRami do silników 2.0 TDI po tym jak przeprowadzono przymusowy  update sterowników w silnikach EA189 i EGRy padały jak muchy. Nagle brakowało 35000 EGRów na rynku. 

Ja to rozumiem ale sprzedając mi auto wiedzieli już że mam bubla pod maską. Co będzie gdyby auto mi spłonęło? Świadomie użytkuję auto z wadą...

Opublikowano

Miejmy nadzieję, że do tego nie dojdzie. W tym przypadku dostaniesz pieniądze z ubezpieczalni. Ubezpieczalnia może skierować swoje roszczenia do Audi AG. 

Opublikowano
W dniu 7.12.2020 o 10:01, Muskel1 napisał:

Miejmy nadzieję, że do tego nie dojdzie. W tym przypadku dostaniesz pieniądze z ubezpieczalni. Ubezpieczalnia może skierować swoje roszczenia do Audi AG. 

Chyba mnie ktoś usłyszał w Aso, gdyż wczoraj do mnie zadzwoniono:whistling:  we wtorek smerfa czeka zabieg :D

Opublikowano

Ciekawe czy u mnie było to zrobione przed wydaniem samochodu - połowa listopada...:eusathink:

Opublikowano

Zobacz w bagażniku obok wlepki powinna być naklejka jeżeli akcja była przeprowadzona. 

Opublikowano
21 godzin temu, Muskel1 napisał:

Zobacz w bagażniku obok wlepki powinna być naklejka jeżeli akcja była przeprowadzona. 

oprócz wlepki z kodami nic nie innego nie widzę...

Opublikowano

To pewnie nie wymienili. Dla 100% pewności zadzwoń do ASO i podaj im VIN niech sprawdzą. 

Alternatywnie tu mozesz wpisac VIN i sprawdzic

MICROSITES.AUDI.COM

 

 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
3 godziny temu, Muskel1 napisał:

To pewnie nie wymienili. Dla 100% pewności zadzwoń do ASO i podaj im VIN niech sprawdzą. 

Alternatywnie tu mozesz wpisac VIN i sprawdzic

MICROSITES.AUDI.COM

 

 

dzwoniłem do serwisu, powiedzieli że akcja została przeprowadzona w czerwcu - czyli salon to zrobił.

Opublikowano
W dniu 10.12.2020 o 15:21, lukiluk napisał:

dzwoniłem do serwisu, powiedzieli że akcja została przeprowadzona w czerwcu - czyli salon to zrobił.

To śpisz spokojnie:thumbup1:, mój już po zabiegu, więc kamień z serca. Nie odczuwam różnic w użytkowaniu auta po wymianie.:gicior:

Opublikowano
10 godzin temu, D4NTE napisał:

To śpisz spokojnie:thumbup1:, mój już po zabiegu, więc kamień z serca. Nie odczuwam różnic w użytkowaniu auta po wymianie.:gicior:

mam nadzieję, że takich akcji będzie jak najmniej...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

U mnie też po akcji serwisowej w lipcu dzwoniłem i zamówiłem według vinu części a w połowie października miałem wymieniona część. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.