Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
45 minut temu, Tkoczu_ napisał:

Jak nowe :wub: 

Fabrycznie nowe klosze OE, dlatego wyglądają lampy jak z fabryki. Po weekendzie wymieniam lampy, ciekawe jak to będzie świeciło.. :eusathink:

Opublikowano
19 minut temu, HOLMATRO napisał:

Fabrycznie nowe klosze OE, dlatego wyglądają lampy jak z fabryki. Po weekendzie wymieniam lampy, ciekawe jak to będzie świeciło.. :eusathink:

Koniecznie wrzuć zdjęcia jak to swieci :kox:

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, Tkoczu_ napisał:

Koniecznie wrzuć zdjęcia jak to swieci :kox:

Tak wyglada customowa przysłona:

D2695746-D68E-44D7-9252-108F85AF355A.jpeg

Opublikowano
13 godzin temu, HOLMATRO napisał:

Fabrycznie nowe klosze OE, dlatego wyglądają lampy jak z fabryki. Po weekendzie wymieniam lampy, ciekawe jak to będzie świeciło.. :eusathink:

Do B6 też jeszcze są? 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, george napisał:

Do B6 też jeszcze są? 

Pytaj @KoJ@K, on mi to wszystko ogarnął. 
821DC445-D9E1-423F-9EB3-CEE22B04CE49.jpeg

Opublikowano
2 godziny temu, george napisał:

Do B6 też jeszcze są? 

Są zamienniki na Ali, jako takich z Valeo nie ma... 

Lampy spod ręki Mateusza to zawsze konkret ?

Ja mam podobną linię na ori przesłonach z b8, tych najniższych... 

b8.jpg

Soczewki z B8 FL mają swoje zalety, także dobry wybór, może nie świecą najszerzej i najdalej, ale wypełnienie światła i dośwtelnie znaków to rekompensuje ?

Jaka barwa światła? Bo wydaje się dość biała? 

 

Opublikowano
  • Autor
29 minut temu, kamil-vag napisał:

?

Jaka barwa światła? Bo wydaje się dość biała? 

 

Nie sugeruj się tym co wrzuciłem - to było na próbę podpięte pod nawet nie pamietam co, cały wkład miałem kupiony z 2 lata temu jeszcze do poprzedniego samochodu, teraz sobie o nim przypomniałem i wysłałem wszystko do Mateusza na podmianę i regenerację lamp bo kupiłem drugi komplet bixow skrętnych. 
 

Osramy które kupiłem maja barwę chyba 4600 +/- 600 z tego co pamietam, ale podobno ta wersja wymiata i mało które się im równają. Kosztowały majątek, wiec mam nadzieje ze tak będzie... :whistling:

98308081-1DA3-4FCF-A6CA-CEBED0BC3769.jpeg

97D4C23A-225C-4F84-B8EC-7147838D71DD.jpeg
BE62F93B-2D9E-43B5-AD2D-F33E0A03F45D.jpeg

0EBFF51B-C159-4251-9C92-AEF789FEBCB6.jpeg

A03890AB-8B7C-4A83-9493-689B488AB5DC.jpeg

Edytowane przez HOLMATRO

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, kamil-vag napisał:

Ważne, że nie poszedłeś w jakieś 6000k ?

Byłem do tego zachęcany, mi nie pasuje fabryczne 4300 w B7, ale wsadzanie 6000 to już lekka pornografia. 4600 myśle ze nie będzie już żółtawe jak fabryczne ale i nie niebieskie jak 6000. Mam nadzieje, ze będzie to czego chciałem - mocny żywy biały neutralny. 

Opublikowano
  • Autor

Tutaj jeden ze składników kolejnego modu, który zawita w tym tyg.. 

1E222013-B00D-4AAE-892C-A900BDC33FE6.jpeg
 

Żadna okleina, prawdziwy carbon.. :rolleyes:

Opublikowano
1 godzinę temu, HOLMATRO napisał:

Tutaj jeden ze składników kolejnego modu, który zawita w tym tyg.. 

1E222013-B00D-4AAE-892C-A900BDC33FE6.jpeg
 

Żadna okleina, prawdziwy carbon.. :rolleyes:

Będzie jakieś fajne kółko, ta przysłona w soczewce fajnie wygląda ???

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, HOLMATRO napisał:

Tutaj jeden ze składników kolejnego modu, który zawita w tym tyg.. 

1E222013-B00D-4AAE-892C-A900BDC33FE6.jpeg
 

Żadna okleina, prawdziwy carbon.. :rolleyes:

 

 

 Takie coś jeszcze znalazłem... 

301CFC49-F6D1-415B-8E37-DB6F0D59DA04.jpeg

Opublikowano

Wyczuwam że coś ściętego wleci :kox:

Opublikowano
3 godziny temu, HOLMATRO napisał:

Byłem do tego zachęcany, mi nie pasuje fabryczne 4300 w B7, ale wsadzanie 6000 to już lekka pornografia. 4600 myśle ze nie będzie już żółtawe jak fabryczne ale i nie niebieskie jak 6000. Mam nadzieje, ze będzie to czego chciałem - mocny żywy biały neutralny. 

Mam te żarniki i jest fajny biały kolor + w połączeniu z soczewkami B8.5 daje dużo światła.

Opublikowano

W tych projektorach jest chyba też założona customowa soczewka?

Swoją drogą, czy masz numery kloszy? Szukałem i niestety nie mogę znaleźć. Mam w planie taką samą operację ale nie chcę kupować kloszy z aliexpress :/

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, gudi napisał:

W tych projektorach jest chyba też założona customowa soczewka?

Swoją drogą, czy masz numery kloszy? Szukałem i niestety nie mogę znaleźć. Mam w planie taką samą operację ale nie chcę kupować kloszy z aliexpress :/

Ciężko mi powiedzieć bo odebrałem gotowe lampy. 
 

Jezeli chodzi o soczewkę, nie znam się na tym kompletnie, kupiłem taki zestaw jak na zdjęciach i części składowe opisałem tak jak mi to tłumaczył sprzedający. Od kilku osób słyszałem ze będzie bardzo dobrze to świeciło, 

 

 

Tymczasem kolejny element układanki niebawem wskoczy na pokład:

 

C0EB7CD1-698E-4ED8-A284-3B8B5840080C.jpeg

68997650-45E1-4434-909C-7D39492126D7.jpeg

5ABB9BBA-B0E9-45FB-A835-A8886323FF33.jpeg

CBA07510-A537-46F9-B6A1-B265A5CF5D3F.jpeg

E4330607-3BE7-40E7-A8BD-B27F6A7A7E67.jpeg

39BC7631-14F6-4646-B1DB-B9C55629CFBD.jpeg

21809CA1-2216-4BA9-99CC-81FF49F67B0B.jpeg

Opublikowano

Piekne kolo :shock3:. Dałbym się pociąć za nie. :drool3:

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, monthrey12 napisał:

Piekne kolo :shock3:. Dałbym się pociąć za nie. :drool3:

Ale ostrym czy tępym narzędziem? 

Opublikowano

@HOLMATRO Pozwolę Ci wybrać:P

Opublikowano

Piękne koło, idealne ????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.