Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, HOLMATRO napisał:

.... Myśle nad usunięciem blendy rejestracji, ale żeby to miało ręce i nogi muszę ściągnąć zderzak....
 

 

C4DA36F3-DE68-40F5-A61D-F2E0254D7F8D.jpeg

 

pozdrawiam,

STAY TUNED..

Grzesiu, jak już będziesz ściągał zderzak to jeśli miałbyś czas i chęci to znalazłem szczegół.

Ten wlot co masz na samym dole po środku, to może dałbyś radę tam dopasować (dorobić) jakiś plasterek miodku, żeby zgrało się z całością. Tak z tej perspektywy wydaje się pusto. :wink4:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, HOLMATRO napisał:

Finalny set lato 2021

AFF30472-FD3A-4023-9D73-7CDCFF78FA27.jpeg
674AF761-2647-4952-8214-65BDA9115FC4.jpeg

873E400B-DE31-4D79-93BB-1718CEBFC751.jpeg

C4DA36F3-DE68-40F5-A61D-F2E0254D7F8D.jpeg

852F42BF-47B4-4BBD-B410-B956F076EEE6.jpeg

8578923B-9560-4955-B5F2-5A432C26EEB3.jpeg

FC4560AF-C1E8-4C93-84DB-1D74BAEC61A9.jpeg

BC91FE4E-9F5F-4050-8865-CD66F56E8535.jpeg

B5CA43DD-4D94-4821-8209-F87CBD64F960.jpeg

386B49CC-2B26-4C6F-A9F7-6AAAD8FD4DC1.jpeg

0BB727B4-0C93-4DC4-8AE9-086301757DB7.jpeg

 

2 godziny temu, afroo. napisał:

Elegancko wyszło :thumbup1:

Te koło widzi mi się w trochę innym kolorze bo srebrne jakieś takie bez wyrazu na Twoim kolorze budy :eusathink:

Koło skończy raczej w graficie, ale znając moją żonę ( czasem mnie, nie wypieram się) lada moment będzie jakaś ocierka, wiec żeby nie płakać, przyzwyczaję siebie i ją do nowego rozstawu kół zanim je oddam do malowania. Ten sezon raczej napewno zostają w tym kolorze, nie mam czasu na rozbieranie, przekładanie felg itp..

2 godziny temu, Tkoczu_ napisał:

Bardzo fajnie wyszło !

Ale:grin: felgi w grafit, a blendę usuwaj bo za dużo na tym grillu jest..:kox:

Ja jeszcze bym większe fifki wrzucił :kox:

Felgi jak wyżej, wydech zostaje jak jest, to są 100 ale w dyfuzorze DTM wycięcia są dość spore dlatego wydają się mniejsze.

1 godzinę temu, FroS-t napisał:

Grill i lampy mega, bardzo mi się podoba,  koło,  ja bym ujął to tak, ani c**jowe ani super, moim zdaniem „poprawne”, może faktycznie kolor by coś dał, bo za grzecznie jest,  co do kierowcy moje zdanie znasz:rolleyes:

Grill i lampy cieszą, koła też, kolor jak wyżej pisałem się zmieni za rok, a kierownica wyszła tak jak chciałem - nie rzuca się w oczy, jest kameralna ale jak siedzę przed nią to cieszy, i alcantara robi robotę, kierownica sama się do ręki przyczepia jak rzep

1 godzinę temu, Adam87 napisał:

Grzesiu, jak już będziesz ściągał zderzak to jeśli miałbyś czas i chęci to znalazłem szczegół.

Ten wlot co masz na samym dole po środku, to może dałbyś radę tam dopasować (dorobić) jakiś plasterek miodku, żeby zgrało się z całością. Tak z tej perspektywy wydaje się pusto. :wink4:

Tak, to bolączka zderzaków DTM i S4 - tam jest chłodniczka też, paskudnie to wygląda. Będę nad tym pracował, obiecuje.

Opublikowano

gdyby nie żona :grin: (wiem o co chodzi) to lepiej siadłaby opona 225/35/19 no ale siła wyższa

Opublikowano

Kola fajne ale tak jak każdy pisze, musowo inny kolorz bo sie gubia, grill za***isty ale blenda out i ramka na czarno. Tak to auto robi za***ista robote. :thumbup1:

Opublikowano

Cholera moim zdaniem ta ramka z quattro w grillu absolutnie nie pasuje  :bag: 

Opublikowano
3 godziny temu, marcin_o23 napisał:

gdyby nie żona :grin: (wiem o co chodzi) to lepiej siadłaby opona 225/35/19 no ale siła wyższa

No 225 i trochę niżej, może nie tak jak tu,  ale do tego te listwy dolne w czarny połysk i jak dla mnie ogień jak smok:kox:

F350C41F-AD58-4CAE-A007-173382E1999F.jpeg

E34278AB-CDC6-49DA-8875-73DFC3BCF601.jpeg

40993856-CF3A-47DE-AAED-1352B32A1B09.jpeg
 

Opublikowano

Bleda z przodu out. Nie pasuje do tej małej tablicy. 

Opublikowano

ja sie zastanawiam gdzie jest taki tunel :eusathink:a blenda chyba out moim zdaniem z przodu 

Opublikowano

Kierownica przekombinowana na maxa.Idealnie pasowałaby ta ze zdjęcia kolegi FroS-t

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, franekv6 napisał:

Kierownica przekombinowana na maxa.Idealnie pasowałaby ta ze zdjęcia kolegi FroS-t

Wg mnie bardziej kameralna niż frost wrzucał. Musiał być Carbon bo cale wnętrze mam w karbonie - jest, ale nie rzuca się mocno w oczy, miała być alcantara bo zawsze chciałem i pod kolor dwukolorowego wnętrza - jest w oryginalnej proporcji jak kierownica S4 DTM, tylko grip zamiast gładkiej ma pikowana, bardziej znośną latem skórę. Ale o gustach się nie dyskutuje, nie podoba Ci się, przyjmuje słowo krytyki :thumbup1:

W dniu 12.04.2021 o 21:03, marky2552 napisał:

ja sie zastanawiam gdzie jest taki tunel :eusathink:a blenda chyba out moim zdaniem z przodu 

jedlina, ulica Dworcowa :wink:

 

W dniu 12.04.2021 o 20:05, Rob@k napisał:

Bleda z przodu out. Nie pasuje do tej małej tablicy. 

tak niebawem zrobię, ale teraz muszę trochę odpuścić z autem bo dom się stawia i żona mi nie odpusci jak znowu zacznę rozbierać auto zamiast się zająć czym trzeba... 

W dniu 12.04.2021 o 19:10, FroS-t napisał:

No 225 i trochę niżej, może nie tak jak tu,  ale do tego te listwy dolne w czarny połysk i jak dla mnie ogień jak smok:kox:

F350C41F-AD58-4CAE-A007-173382E1999F.jpeg

225 jest idealne do 9 cali, ale S4 jest bardzo ciężkie, lubię czerwone pole co jakiś czas i moje gorskie, nierówne drogi, do tego dwójka dzieci i żona która bierze te auto na które akurat ma ochotę, wiec wrzuciłem sprawdzony już set 235 na Conti. Listwy na czarno - sam carbonowy spillter przód kosztuje 2850 pln (wiem, kupowałem 2 tyg temu....) wiec malowanie prawdziwego, bezcennego carbonu lakierem to profanacja i pornografia. Nie ma takiej możliwości, a każdy kto widzi carbonowe dokładki na żywo pyta i się nimi podnieca, robią na żywo robotę.:jerk:

Opublikowano
7 minut temu, HOLMATRO napisał:

tak niebawem zrobię, ale teraz muszę trochę odpuścić z autem bo dom się stawia i żona mi nie odpusci jak znowu zacznę rozbierać auto zamiast się zająć czym trzeba... 

To samo u mnie:facepalm:

Opublikowano
2 godziny temu, HOLMATRO napisał:

sam carbonowy spillter przód kosztuje 2850 pln

Masakra skąd oni te ceny biorą. Ostatnio odbierałem dla szefa spojler na klapę AMG do SLC, kawałek plastiku 3600 netto :facepalm:

Opublikowano
3 godziny temu, HOLMATRO napisał:

 wiec malowanie prawdziwego, bezcennego carbonu lakierem to profanacja i pornografia. 

Mówiłem o tych bocznych, jak przód carbon to wtedy one tez mogłyby być w carbonie ale wtedy koszta rosną i chodz one dobrze wyglądają ale przy mocniejszym obniżeniu .....

Opublikowano

problemem przy 235 jest fakt że oponę wybrałeś continental, ona jest strasznym kartoflem i się paskudnie układa robiąc takie wrażenie, 235 na 9 calach fajnie układa się np pirrelli pzero

Opublikowano

To samo jak miałem Vredestein Ultrac Vorti R 235 na 9 cali, opona mega ale straszny balon...1DC80D72-F66B-468F-8387-A60D10B25930.jpeg

0D1055EA-C630-4FE6-ADC5-04072BC32453.jpeg

7A6D5A0E-AEFF-445F-BF56-D79DEA7B7483.jpeg

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, marcin_o23 napisał:

problemem przy 235 jest fakt że oponę wybrałeś continental, ona jest strasznym kartoflem i się paskudnie układa robiąc takie wrażenie, 235 na 9 calach fajnie układa się np pirrelli pzero

To prawda, wygląda dość topornie, ale mam te gumę sprawdzoną, wchodzi w nadkole B7 i jeśli chodzi o trakcję trzyma dość dobrze przy naciągu. Jest z miękkimi bokami, ma wbrew pozorom pole do uginania się i poddawania w zakrętach i nie ucieka mi auto, jak to miałem na niższym profilu przy mocniejszym naciągu. Tam mogłem liczyć tylko na lepkość mieszanki, a to za mało żeby bezpiecznie pokonywać agresywnie szybko zakręty, opona trzyma 0-1-kowo, niespodziewanie potrafi zerwać przyczepność bez ostrzeżenia, szumu, pisku wczesniej. 235 przy 9 calach jest finalnym kompromisem wyglądu z przyczepnością, gdzie praca boków opon, ich poddawanie się jest niezbędne. Pisze to z doświadczenia, nie jestem znawcą ani ekspertem w tej dziedzinie. Tak jak 245/40 jakie miałem przy 18 calach Toyo Proxes C1S to najlepiej trzymające gumy i rozmiar jaki miałem do tej pory. I wiem, ze większość roboty robił gruby profil opony. 

8 minut temu, FroS-t napisał:

To samo jak miałem Vredestein Ultrac Vorti R 235 na 9 cali, opona mega ale straszny balon...1DC80D72-F66B-468F-8387-A60D10B25930.jpeg

0D1055EA-C630-4FE6-ADC5-04072BC32453.jpeg

7A6D5A0E-AEFF-445F-BF56-D79DEA7B7483.jpeg

Auto z TOP 3 na forum jeśli chodzi o mody. Dla mnie nie przesadzony, bardzo zadbany, zrobiony ze smakiem, dużo kwestii skopiowałem z tego samochodu jak konfigurowałem swoje poprzednie B7 @FroS-t

28740F18-67DE-44C4-BD89-F204A7B7F734.jpeg

 

Opublikowano

najgorzej jak auto ma wyglądać i jechać, trzeba iść na kompromis :kwasny:

Opublikowano
27 minut temu, HOLMATRO napisał:

 Auto z TOP 3 na forum jeśli chodzi o mody. Dla mnie nie przesadzony, bardzo zadbany, zrobiony ze smakiem, dużo kwestii skopiowałem z tego samochodu jak konfigurowałem swoje poprzednie B7 @FroS-t

Kurczę, dziękuje, miło mi:friends:

Opublikowano
7 godzin temu, marcin_o23 napisał:

najgorzej jak auto ma wyglądać i jechać, trzeba iść na kompromis :kwasny:

Dorzucić do tego zachowanie komfortu. :P

Opublikowano
W dniu 14.04.2021 o 10:55, HOLMATRO napisał:

To prawda, wygląda dość topornie, ale mam te gumę sprawdzoną, wchodzi w nadkole B7 i jeśli chodzi o trakcję trzyma dość dobrze przy naciągu. Jest z miękkimi bokami, ma wbrew pozorom pole do uginania się i poddawania w zakrętach i nie ucieka mi auto, jak to miałem na niższym profilu przy mocniejszym naciągu. Tam mogłem liczyć tylko na lepkość mieszanki, a to za mało żeby bezpiecznie pokonywać agresywnie szybko zakręty, opona trzyma 0-1-kowo, niespodziewanie potrafi zerwać przyczepność bez ostrzeżenia, szumu, pisku wczesniej. 235 przy 9 calach jest finalnym kompromisem wyglądu z przyczepnością, gdzie praca boków opon, ich poddawanie się jest niezbędne. Pisze to z doświadczenia, nie jestem znawcą ani ekspertem w tej dziedzinie. Tak jak 245/40 jakie miałem przy 18 calach Toyo Proxes C1S to najlepiej trzymające gumy i rozmiar jaki miałem do tej pory. I wiem, ze większość roboty robił gruby profil opony. 

Auto z TOP 3 na forum jeśli chodzi o mody. Dla mnie nie przesadzony, bardzo zadbany, zrobiony ze smakiem, dużo kwestii skopiowałem z tego samochodu jak konfigurowałem swoje poprzednie B7 @FroS-t

 

Panowie, jest jak szwagier pisze. Może nie jest on, ani ja ekspertem w dziedzinie opon, ale przetestowaliśmy różne rozwiązania, rozmiary, marki i jego obecny wybór jest optymalny.

Dodam od siebie, że w weekend miałem okazję przegonić dobrze ten wózek :witch:i powiem wam, że tak: Jak on się trzyma drogi, jak on chce szybko pokonywać zakręty, to jest nie do opisania!:buhaha: Jeździłem już nim wcześniej, ale bardziej po "prostych". Obecne zestawienie: Opony, zawieszenie i przede wszystkim układ napędowy z RSa, zrobiły na mnie tak piorunujące wrażenie, że po powrocie, przy obiedzie, nie byłem w stanie utrzymać łyżki z rosołem:laughing2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.