Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250


HOLMATRO

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.01.2022 o 11:31, dayd_4 napisał:

Tak. Kupiliśmy to samo. 9x18 ET37

DSC_2363.png

Co do ATS-ów to te też kozak siedzą na A4 i wydaja się jeszcze lżejsze bo mimo wszystko wg mnie te obecne siedzą jakoś tak masywnie.(Zdjęcie z neta) ;)
 

ats.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobna ciekawostka -  właśnie wszedłem w posiadanie 3go egzemplarza Audi S4 DTM 1of250 25th Anniversary Quattro - tym razem #181 z 250 :decayed:

 

318B8AE9-391D-40CC-9807-17B7727EFE30.jpeg.66e0b98c8ce510851299312c8a4a0d55.jpeg

001320D3-3207-4DDC-9867-E47EB7E378B9.jpeg.62eaa29c4468ea83d4dd3f0fc6f87ac1.jpeg

ECE57792-6A8F-4127-BA14-8BBC55E70F07.jpeg.10dbf00ccd04d4016cb85332d8dd6d8b.jpeg

878718B7-BCED-4767-AAD2-84CCFCA9D7AA.jpeg.79629787602fe6a9820eb1c2f2509a66.jpeg

1D9FDCD2-6EF1-4B80-B758-9E296959CDD8.jpeg.ef5411030f4fbe87e95d2d630c192663.jpeg

 

Tym sposobem, o ile uda mi się to potwierdzić, jestem rekordzistą jeśli chodzi o ilość posiadanych egzemplarzy z 250 sztuk kiedykolwiek wyprodukowanych. 
Niby nic to nie znaczy, mało kogo obchodzi, ale cieszy, coś po mnie zostanie :grin:

  • Pomoc techniczna 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, HOLMATRO napisał:

Tym sposobem, o ile uda mi się to potwierdzić, jestem rekordzistą jeśli chodzi o ilość posiadanych egzemplarzy z 250 sztuk kiedykolwiek wyprodukowanych. 
Niby nic to nie znaczy, mało kogo obchodzi, ale cieszy, coś po mnie zostanie :grin:

Jeszcze 4 sztuki i będzie na każdy dzień. :decayed:

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Exmi napisał:

Dobre inwestycje na przyszłość ;) 

Już sprzedane :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, H4mm3R napisał:

Już sprzedane :whistling:

Szybko się roznosi :whistling:
Tak jak Hammer wspomniał,  jutro ma wpłynąć płatność za auto, jedzie zachodnich sąsiadów :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2022 o 20:09, Exmi napisał:

Dobre inwestycje na przyszłość ;) 

Tak, ceny idą astronomicznie w górę. Cały bezwypadkowy S4 DTM 25quattro w USA chodzi już po 30-35 tys USD, wiec nawet lekko powypadkowy jest dobrą lokatą i idzie wyrwać za w miarę rozsądna kasę. Pomijając fakt, ze teraz kosztuje tyle, ile RS4 B7 jeszcze 3 lata temu. 
 

Powyższy egzemplarz #181 jest już sprzedany, cieszyłem się nim 2 dni, mam jeszcze na sprzedaż #18 który jest obecne serwisowany, mój #161 zostaje nadal przy mnie, jako daily :wink:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Ivanek napisał:

A ten zaś ??

Co się stało, nie rozumiem :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna:wub:

Masz jakąś fotkę całej kolekcji? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabaniutki ?? ale swie świeci jak... Piękna sztuka, już mam w głowie otwarty dach latem i dźwięk V8 ☺️☺️☺️

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna:), panowie czy Audi celowo tak maluje samochody żeby była Morka? by ukryć ewentualne niedoskonałości jak się przyjrzymy obok listwy to ewidentnie widzimy tą morke całe samochód taki Grzesiek? 

Mam taki sam kolor i kilka elementów nie malowanych, no chyba że zdarli do blachy :grin: i położyli jak fabryka w co wątpię I też widać ewidentnie morkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, morelo napisał:

Piękna:), panowie czy Audi celowo tak maluje samochody żeby była Morka? by ukryć ewentualne niedoskonałości jak się przyjrzymy obok listwy to ewidentnie widzimy tą morke całe samochód taki Grzesiek? 

Mam taki sam kolor i kilka elementów nie malowanych, no chyba że zdarli do blachy :grin: i położyli jak fabryka w co wątpię I też widać ewidentnie morkę.

Też to zauważyłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, morelo napisał:

Piękna:), panowie czy Audi celowo tak maluje samochody żeby była Morka? by ukryć ewentualne niedoskonałości jak się przyjrzymy obok listwy to ewidentnie widzimy tą morke całe samochód taki Grzesiek? 

Mam taki sam kolor i kilka elementów nie malowanych, no chyba że zdarli do blachy :grin: i położyli jak fabryka w co wątpię I też widać ewidentnie morkę.

Audi niestety nie robi szału jeśli chodzi  o jakość ori lakierowania, mora jest bardzo powszechna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, FroS-t napisał:

Audi niestety nie robi szału jeśli chodzi  o jakość ori lakierowania, mora jest bardzo powszechna...

Dopływa mi B9 2019, za 3 tyg powinienem mieć pod domem, zobaczymy jak wyglada malowanie nowych modeli :eusathink:

8C8C3E62-EAAC-454E-AFD5-1E94272602DD.jpeg.0f60184ca1ac77dd5a62c8dd77eca6c3.jpeg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, morelo napisał:

cały samochód taki Grzesiek? 

Mam taki sam kolor i kilka elementów nie malowanych, no chyba że zdarli do blachy :grin: i położyli jak fabryka w co wątpię I też widać ewidentnie morkę.

Nie mierzyłem auta, zderzak tył do malowania, wg papierów auto bezwypadek, nic się nie rzuca niepokojącego w oczy. Pedantycznie go jeszcze nie oglądałem, ale śmiem rzec ze ewentualne niedoskonałości to praca panów z Inglostadt :doh: 

Może to tez kwestia optyki iPhone, potrafi sobie sam ustalać rzeczywistość podczas robienia zdjęcia. To co na focusie jest idealne, to co w drugim planie czasem abstrakcja. 
Będę przy aucie w tygodniu to się przyjrze i dam znać :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...