Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Shadow B8


Anubiss

Rekomendowane odpowiedzi

@Barti_ źle zrozumiałeś :D 250zł dałem za aktualną kierownicę. Nową którą będę chciał - która będzie modyfikowana ścięta, bice i trice będzie kosztować mnie 650zł + oddaje swoją kierownice. Więc całość wyjdzie mnie 650zł + koszt wysyłki mojej kierownicy 

Edytowane przez Anubiss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wleciały listy progowe :D wygląda cudownie! Przy okazji kupiłem sam ceramikę i na dniach (czekam aż będzie ciepło i bez deszczu) będzie robiona ceramiczka :D 
 

photo_2020-09-03_16-20-30.jpg

photo_2020-09-03_16-20-31.jpg

photo_2020-09-03_16-34-57.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że tak patrzę od boku i no nie wiem... Albo wzór felgi do mnie nie przemawia, albo ta koza.. :decayed:

Oklejenie chromów też pewnie by pomogło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Barti_ napisał:

Powiem Ci, że tak patrzę od boku i no nie wiem... Albo wzór felgi do mnie nie przemawia, albo ta koza.. :decayed:

Oklejenie chromów też pewnie by pomogło :wink:

Chyba jedno i drugie.

Emblemat/y na błotnikach tez by mozna przestawić w odpowiednie miejsca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barti_ co do felg mam już kupione nowe rooty. Co do oklejenia chromu to właśnie chciałbym tak samo zrobić w black piano, ale nie mam z kim się umówić na oklejenie tego bo znając moje umiejętności to będzie kaszana :D Felg nie mam czasu już zmieniać na nowe tym bardziej że kończy się "sezon" :D. @MaciekPL no muszę przestawić właśnie te emblematy haha. Czekam na dokładkę przedniego zderzaka, więc na dniach będzie włożona, znajdą się osoby co powiedzą że pachnie wsią, ale mi się mega podoba bo widziałem w realu (oczywiście dokładka będzie w black piano) Tak samo prawdopodobnie na dniach będę robić wszystkie dekory w black piano. Przy okazji jeszcze @MaciekPL wiesz jakie może jest rozmieszczenie sline znaczków na bokach? tak żeby to miało ręce i nogi 

 

Edytowane przez Anubiss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś położona powłoka ceramiczna... 2 dni się pierdzieliłem z nią, ale efekt wygląda super + efekt hydro jest po prostu genialny, nie ma porównania do wosku 

photo_2020-09-19_15-36-18 (4).jpgphoto_2020-09-19_15-36-18 (3).jpgphoto_2020-09-19_15-36-17.jpgphoto_2020-09-19_15-36-18.jpgphoto_2020-09-19_15-36-16 (2).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wleciały nowe klosze :D wygląda przepięknie! 

photo_2020-09-23_23-18-23.jpg

Mam na sprzedanie swoje stare, jeśli ktos umie je wypolerować to będzie miał "nowe" klosze, ja wymieniłem ponieważ znajomy na magazynie miał i za pół ceny mi oddał ;) (moje klosze stare nie są wgl uszkodzone, wystarczy je spolerować) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Panowie po dłuższej przerwie! :D wleciało kilka udoskonaleń między innymi przyciemnione lampy z tyłu + SPLITTER PRZEDNI V.2 AUDI Black Gloss firmy MaxtonDesign tu kilka fotek! :D Przy okazji na dniach dojdą do mnie znaczki czarne połyski Audi na przód i tył + będziemy przerabiać wydech na od 2.0 (samochód nie jest umyty i niestety prezentuje się licho, ale nie mogłem myć bo wolę żeby na spokojnie klej sobie łapał :D)

Screenshot_1.jpg

lmapy tyl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ogólne wygląda, ale jak patrzę na znaczek z przodu to jakoś mi nie pasuje. Za wysoko. Albo niżej, albo całkowicie zdjąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomafx napisał:

Fajnie ogólne wygląda, ale jak patrzę na znaczek z przodu to jakoś mi nie pasuje. Za wysoko. Albo niżej, albo całkowicie zdjąć. 

Tak mordko, dokładnie znaczek będzie obniżony bo czekam aż przyjdą mi nowe czarne :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rafalpe Gleba lato, zaciski lato, nowe alu wiosna. Jeszcze raz co do felg pisałem że felgi mam kupione roto 18, ale nie ma sensu teraz ich zakładać. Każdy ma swoje gusta. Tobie podoba się auta zrobione po swojemu, mi podoba się auta zrobione po mojemu, mało tego, zakupiłem kolejne "pierdoły" od maxtona, takie jak tył dyfuzor i dokładka tylnego zderzaka. :). A co do krytyki, no wydaje mi się że temat nie jest od krytykowania co się komu podoba, auto robię pod siebie i dla siebie, za dwa lata i tak sprzedam kupując jakieś RS nie bawiąc się w żadne "udoskonalenia". A to że kupuje sobie duperele, no cóż zrobisz takie mam widzi misi :D. Niektórym się podoba, niektórym nie - kwestia gustu ;) 

Edytowane przez Anubiss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rafalpe tak kupiłem "chińczyki" 18 za 2300 nowe, bo jak mam kupić używki za tyle i jeszcze dać X kasy na odnowienie to jaki sens, gdzie ja samochodem poruszam się sporadycznie, niech to będzie 50-80km na tydzień to już taki max. W sumie za 2300 i używki ciężko dostać :D image.png

Edytowane przez Anubiss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...