Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b7 2.0 Tfsi quattro Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Moje świece już były poupalane...Czyli dobrze wyszło na wykresach?

Jakby co to mam caly zestaw starych gratow do sprzedania (kat eberspacher ,kierownice powietrza do IC, oba  IC,wszystkie gumy od turba i Ic

Opublikowano
W dniu 4.08.2021 o 06:44, matyss___ napisał:

Z robotą okolice piątki

To taniutko, u mnie w okolicy za sam fmic zawołali 3-4 tys 

wykresik fajny,

daj znać jak spalanie po modach wychodzi ? :jerk:

Opublikowano
  • Autor

Plus program i wylaczenie 2 sondy plus czyszczenie nagaru i nowa chlodnica klimy plus 4 jeszcze ..

Opublikowano
W dniu 6.08.2021 o 20:33, Tkoczu_ napisał:

To taniutko, u mnie w okolicy za sam fmic zawołali 3-4 tys

który taki pazerny? :D GT'ik chyba robi taniej, a przynajmniej robił :D 

a kreski super wyszły i to z ekologią na miejscu :slina:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj bylem na przegladzie i wszystko ok..

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

A wiec przejeździlem już 1 bak i spalanie mam 12,6 litra .No ale wiadomo korci....mam jeszcze kilka fotek z prac 

Audi_A4_B7_2.0TFSI_034.jpg

Audi_A4_B7_2.0TFSI_025.JPG

Audi_A4_B7_2.0TFSI_024.JPG

Audi_A4_B7_2.0TFSI_016.jpg

Audi_A4_B7_2.0TFSI_011.jpg

Audi_A4_B7_2.0TFSI_007.jpg

Audi_A4_B7_2.0TFSI_006.jpg

Audi_A4_B7_2.0TFSI_010.jpg

Audi_A4_B7_2.0TFSI_001.JPG

Audi_A4_B7_2.0TFSI_038.jpg

Audi_A4_B7_2.0TFSI_015.jpg

Audi_A4_B7_2.0TFSI_004.jpg

Opublikowano
Godzinę temu, matyss___ napisał:

A wiec przejeździlem już 1 bak i spalanie mam 12,6 litra

Musiało być deptane. :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj zabralem sie za montaż filtra powietrza i po wyjeciu starego okazalo sie że jakieś zwierzatko zrobilo sobie w puszce sypialnie..co ciekawe nie  ma w puszce żadnych dziur po za tymi w zderzaku wielkosci 5 zl..Nie wiem jak cos tam wlazło i jak z tamtad wylazło. Tylko kupa sierści została..wyczyścilem wsadzilem nowy filtr k&n plus wlepka:D..

20210924_151912.jpg

20210924_152245.jpg

20210924_152821.jpg

20210924_153639.jpg

Opublikowano

Wydechy, nagary, hamownie, a do puszki nikt nie zaglądał? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Obstawiam, że coś tam wlazło podczas prac..Jak był wsadzony papierowy filtr to nic nie bylo widac przez dziury te od góry.Dopiero jak wyciagnąlem filtr ze środka to zauważylem

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj wpadly fele od kolegi Tkoczu_

IMG-20210925-WA0008.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Kolejne fanty..Tym razem od Rs Dziadek.

345 przód i 330 tył plus osłony .Po niedzieli bede zamawial tarcze i klocki

 

20211108_173625.thumb.jpg.c00187cf37c9106cba32e65950e48369.jpg

20211108_173657.thumb.jpg.d3585ba9fe3d8237b2f6bc6c28f1aeaf.jpg

20211110_151840.jpg

20211110_151847.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wczoraj dotarla paczka od Wandej : tarcze , klocki i płyn...dzisiaj zamontowalem tylko przod (za krotki ten dzien juz..).także dzisiaj tylne tarcze zostaly ztoczone do 322mm..Jak zamontuje wrzuce wiecej fotek..Zdjecie nizej na felgach 17 cali..

20211118_190904.jpg

20211119_173048.jpg

Opublikowano
17 godzin temu, matyss___ napisał:

także dzisiaj tylne tarcze zostaly ztoczone do 322mm

S4 B8? 324 mm z tego co pisał @Dev.

Opublikowano
  • Autor

324 przy jarzmie z a6 c6 poliftowym..Ja tutaj mam jarzma z Rs6 c5 i tarcza na 322 ma byc

Opublikowano
  • Autor

Tył siedzi..Jest ciasno przy 17 ale jest ok....Jeszcze musze porzadnie wszystko odpowietrzyc z jakimś chlopem bo dzisiaj z zoną to zrobilem i pedał hamulca mięknie....

20211120_183231.jpg

20211120_204043.jpg

Opublikowano

Chłop nic nie da, wystarczy żona. Tył jest ciężki do odpowietrzenia, i trzeba się trochę z nim pomęczyć.

Najłatwiej odkręcić zacisk i odpowietrzać w ręku. W zacisk odpowiedni klocek żeby tłoczek nieee wyskoczył, ustawiasz/trzymasz zacisk w odpowiedniej pozycji i odpowietrzasz.

U siebie z przykręcony zaciskiem odpowietrzałem chyba 3 czy 4 razy.

Fajnie działasz  :thumbup1:

Pozdr

Opublikowano
45 minut temu, staniek napisał:

Najłatwiej odkręcić zacisk i odpowietrzać w ręku. W zacisk odpowiedni klocek żeby tłoczek nieee wyskoczył, ustawiasz/trzymasz zacisk w odpowiedniej pozycji i odpowietrzasz.

Dev wielokrotnie wspominał o tym sposobie.

Opublikowano

Zgadza się :)

Opublikowano
  • Autor

Jako ,że dzisiaj niedziela czyli dIeń wolny od wszelakich prac i zajęć domowych to od 11 siedze w garażù i czyszcze piasty (tak szybko nowe tarcze zakladalem że o tym zapomnialem )Piasty maja 0.2 a tarcza strona kierowcy 0.6 a strona pazażera 0.4..

Dobry mam czas wiec odpowietrze ten tyl tak jak piszecie ręcznie..

20211121_104753.jpg

20211121_111515.jpg

20211121_120628.jpg

20211121_120746.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.