Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b7 2.0 Tfsi quattro Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tarcze ustawiałem na najmniejsze bicie i jeśli było trzeba to wierciłem w piaście nowy otworek na śrubkę trzymającą tarczę.

Bicie chyba masz 0,04 i 0,06 ;)

Opublikowano

Bicie na piastach czy na tarczach ?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Dev napisał:

Bicie na piastach czy na tarczach ?

Na piastach 0.02 a na tarczach jedna 0.04 a druga 0.06...

Teraz juz nie ma zadnego wyczuwalnego bicia...a wczoraj biło poniewaz nie wyczyscilem piast przed montazem z przodu ...naprawilem juz swoj blad

Finalnie autko tak wyglada:

20211121_104753.jpg

20211121_144642.jpg

Edytowane przez matyss___

Opublikowano

Bicie masz w normie według mnie.

Fajnie ten hebel wypełnia teraz te 17tki :)

Z zawiasem będziesz coś działał? Mam na myśli to czy będziesz równał przód z tyłem, albo na odwrót.

Opublikowano
  • Autor

Narazie nic nie robie w zawieszeniu..Na wiosne 19 wpadna..Te felgi co mam na zime teraz zalozone to kupilem za 400zł 6 lat temu na sezon a juz 6 lat w zimie śmigam...

Opublikowano
Godzinę temu, staniek napisał:

Bicie masz w normie według mnie.

W normie to jest 0.00, dopuszczalne 0.01

Mercedes i BMW nie dopuszcza zadnego bicia na piastach

Opublikowano
W dniu 10.11.2021 o 19:55, matyss___ napisał:

Kolejne fanty..Tym razem od Rs Dziadek.

345 przód i 330 tył plus osłony .Po niedzieli bede zamawial tarcze i klocki

 

20211108_173625.thumb.jpg.c00187cf37c9106cba32e65950e48369.jpg

20211108_173657.thumb.jpg.d3585ba9fe3d8237b2f6bc6c28f1aeaf.jpg

20211110_151840.jpg

20211110_151847.jpg

Ja bym dał 360 na przód, czasami wchodzi pod 17tki

Opublikowano
24 minuty temu, Dev napisał:

W normie to jest 0.00, dopuszczalne 0.01

Mercedes i BMW nie dopuszcza zadnego bicia na piastach

Sugeruję się tym co jest napisane na ulotce w pudełku z tarczami OZ, bicie piasty mniejsze niż 0,02 a bicie tarczy mniejsze niż 0,1

Wiadomo, że ideałem byłoby 0,00 ale o ideały ciężko ;)

Opublikowano

Dlatego też Zakłada się nowe łożyska I piasty :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No na moje 17 360 juz by sie nie zmiescilo..Mam co prawda do B7 jeszcze 18 i 19 wiec teoretycznie by sie dalo...Jakby bylo ze 400 koni to bym sie nie zastanawiał nawet...

Opublikowano
1 minutę temu, matyss___ napisał:

No na moje 17 360 juz by sie nie zmiescilo..Mam co prawda do B7 jeszcze 18 i 19 wiec teoretycznie by sie dalo...Jakby bylo ze 400 koni to bym sie nie zastanawiał nawet...

A8 D3 miało 17" I 360mm

Opublikowano
  • Autor

 

Na codzień taka zabawka a38p sportback 2.0 cr quattro. Kat euro 4 , dp 3 cale ,egr wywalony i 220ps 425nm..

 

Audi_A3_8P_CFGB_QUATTRO_001.jpg

20210224_172219.jpg

Audi_A3_8P_CFGB_QUATTRO_004.jpg

Audi_A3_8P_CFGB_QUATTRO_021.jpg

Audi_A3_8P_CFGB_QUATTRO_016.jpg

Audi_A3_8P_CFGB_QUATTRO_024.jpg

Audi_A3_8P_CFGB_QUATTRO_013.jpg

Audi_A3_8P_CFGB_QUATTRO_018.jpg

Audi_A3_8P_CFGB_QUATTRO_009.jpg

Audi_A3_8P_CFGB_QUATTRO_010.jpg

20210330_160829.jpg

Audi_A3_8P_CFGB_QUATTRO_014.jpg

Audi_A3_8P_CFGB_QUATTRO_023.jpg

20210219_142746.jpg

20210926_110739.jpg

20210217_161844.jpg

20210217_161854.jpg

Edytowane przez matyss___

Opublikowano

Ta A3 w serii miała 177 koni mocy?

Opublikowano
37 minut temu, staniek napisał:

Ta A3 w serii miała 177 koni mocy?

170 KM.

Opublikowano
  • Autor

Bez programu po montazu dp 3 cale 187 ps..Zdrowa seria

Opublikowano

Chodziło mi o to ile katalogowo/seryjnie ta A3 ma mocy?

170 tak jak @george pisze?

Wynik ładny wyszedł :)

Edytowane przez staniek

Opublikowano
  • Autor

170ps cfgb

Opublikowano
3 godziny temu, matyss___ napisał:

No na moje 17 360 juz by sie nie zmiescilo..Mam co prawda do B7 jeszcze 18 i 19 wiec teoretycznie by sie dalo...Jakby bylo ze 400 koni to bym sie nie zastanawiał nawet...

Kolejny, co liczy hamulec do mocy :rolleyes:

Mówisz, że 400 koni hamuje ze 100km/h do 0 inaczej niż seria 200koni?

Opublikowano
50 minut temu, afroo. napisał:

Kolejny, co liczy hamulec do mocy :rolleyes:

Mówisz, że 400 koni hamuje ze 100km/h do 0 inaczej niż seria 200koni?

zawsze :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zdjecie z pelnym bakiem paliwa i 360kg Pelletu..2 worki z przodu a teszta z tyłu.Kolo wlazlo w nadkole ...nic nie obcierało..

20211203_155030.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.