Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b7 2.0 Tfsi quattro Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Schowek po zamontowaniu otwieral sie sam ale juz ogarnełem..powiekszylem dziurki w mocowaniach schowka bo mi lekko przekaszało i nie domykalo..juz wszystko trzyma ...

Edytowane przez matyss___

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj zamowilem komplet dywanikow gumowych..przy aktualnej pogodzie myślę że bedzie to dobre rozwiązanie..

Screenshot_20220127-170140_Chrome.jpg

Screenshot_20220127-170151_Chrome.jpg

Screenshot_20220127-170155_Chrome.jpg

Opublikowano

Mam te dywaniki (oprócz maty do bagażnika) i ogólnie to według mnie koncepcja dobra, trochę gorzej z wykonaniem (i nie mam tu na myśli jedynie dopasowania)  :(

Gdyby producent trochę bardziej się przyłożył mogłyby to być naprawdę fajne i wyjątkowe dywaniki.

Tylne zrobili uniwersalne do B6/7 i dzięki temu w B6 słabo pasuje lewy tył, a chyba w B7 prawy? Nie dość, że przód i tak by im pasował do trzech modeli B6/7/exeo to jeszcze na siłę zrobili żeby tył również pasował :(

Ale jak dostaniesz to sam wyrobisz sobie opinię.

Ogólnie mogą być :)

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, staniek napisał:

Mam te dywaniki (oprócz maty do bagażnika) i ogólnie to według mnie koncepcja dobra, trochę gorzej z wykonaniem (i nie mam tu na myśli jedynie dopasowania)  :(

Gdyby producent trochę bardziej się przyłożył mogłyby to być naprawdę fajne i wyjątkowe dywaniki.

Tylne zrobili uniwersalne do B6/7 i dzięki temu w B6 słabo pasuje lewy tył, a chyba w B7 prawy? Nie dość, że przód i tak by im pasował do trzech modeli B6/7/exeo to jeszcze na siłę zrobili żeby tył również pasował :(

Ale jak dostaniesz to sam wyrobisz sobie opinię.

Ogólnie mogą być :)

Mam to samo w a3 8p i pasuja idealnie..zobaczmy tutaj jak to bedzie pasowalo

Opublikowano
  • Autor

A więc.W a3 mam miekką gumę a tutaj jest to dość twarde...wszystko pasuje prócz prawego tylu..lewy siedzi idealnie a ten prawy nie wskakuje...z ciekawosci napisze do firmy ktora wysylała i zobaczymy co odpisza..

20220128_154515.jpg

20220128_154508.jpg

20220128_154458.jpg

20220128_154451.jpg

Opublikowano
20 minut temu, matyss___ napisał:

prawy nie wskakuje

Zamieniałeś je miejscami?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, pelonek1 napisał:

Zamieniałeś je miejscami?

Tak

Opublikowano
W dniu 11.12.2021 o 23:24, matyss___ napisał:

felga ma 9 cali

8,5 :wink:

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Tkoczu_ napisał:

8,5 :wink:

Aha nawet nie sprawdzalem...na wiosne pierwsza przymiarka

Opublikowano
  • Autor
W dniu 27.01.2022 o 17:44, staniek napisał:

Mam te dywaniki (oprócz maty do bagażnika) i ogólnie to według mnie koncepcja dobra, trochę gorzej z wykonaniem (i nie mam tu na myśli jedynie dopasowania)  :(

Gdyby producent trochę bardziej się przyłożył mogłyby to być naprawdę fajne i wyjątkowe dywaniki.

Tylne zrobili uniwersalne do B6/7 i dzięki temu w B6 słabo pasuje lewy tył, a chyba w B7 prawy? Nie dość, że przód i tak by im pasował do trzech modeli B6/7/exeo to jeszcze na siłę zrobili żeby tył również pasował :(

Ale jak dostaniesz to sam wyrobisz sobie opinię.

Ogólnie mogą być :)

Zlożyłem reklamacje na ten prawy tył. Kazali porobic zdjecia i czekam na odpowiedz..Jak odpisza dam znac..

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Przymierzyłem dzisiaj na jedna stronę 19 letnie.Napewno trzeba zamontować dystanse...myslalem o 15-17mm na ťył i 10 mm na przód..przy okazji sprawdzilem czy fabryczna dojazdowka 17 wejdzie pod 345 z przodu - jest ciasno ale nic nie ociera

20220214_110947.jpg

20220214_110955.jpg

20220214_111012.jpg

20220214_111034.jpg

20220214_111208.jpg

20220214_111536.jpg

20220214_105348.jpg

Opublikowano

Pakuj 20mm na tył i bd gitara 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 14.02.2022 o 16:02, Tkoczu_ napisał:

Pakuj 20mm na tył i bd gitara 

Wlasnie paczka dotarla..

2x15mm na przód i 2x 17mm na tył plus śruby kulowe...

20220217_100026.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Od dzisiaj u mnie juz " lato"

20220303_110953.jpg

20220303_111027.jpg

Opublikowano

Całkiem inaczej się prezentuje. Tylko pomysł o obniżeniu chociaż przodu. Ja też założyłem już kółka letnie, a tu dzisiaj rano zonk, śniegu nawaliło :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Rob@k napisał:

Całkiem inaczej się prezentuje. Tylko pomysł o obniżeniu chociaż przodu. Ja też założyłem już kółka letnie, a tu dzisiaj rano zonk, śniegu nawaliło :facepalm:

Chodzi o montaz tależyków od b5?Ile to obniza?

Opublikowano
50 minut temu, matyss___ napisał:

Chodzi o montaz tależyków od b5?Ile to obniza?

15 mm z tego co kojarzę.

Opublikowano
21 minut temu, george napisał:

15 mm z tego co kojarzę.

Różnie, ale do 21mm 

Edytowane przez Tkoczu_

Opublikowano
  • Autor

O to ze zdjecia chodzi?

Screenshot_20220304-193850_Chrome.jpg

Opublikowano

Nie takie cos

 

Screenshot_20220304_195733_com.opera.browser.jpg

Edytowane przez Rob@k

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.