Skocz do zawartości
IGNOROWANY

silnik bex 1.8 t 2004 rok


tomek1982.wp.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Sam miałem w podjebce i łączył się zawsze z concertem2 jak i 2+. I nawet kkl w moim b6 się łączył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wziąć jeszcze jedną osobę i jedna trzyma obroty a druga nadstawia ucho czy spod maski, spod auta, coś wpada ewidentnie w rezonans, może plecionka, może dwu mas, albo osłona termiczna jest pod spodem zagięta i akurat na tych obrotach drży

Ja miałem sytuację podobną tyle że buczenie nie ustępowało tylko im (bardziej gorący) dłuższa jazda tym głośniej, okazało się że blacha(uszczelka) między silnikiem a sprzęgłem pod wpływem temperatury wypaczała się i wibrowała.

 

Edytowane przez passoro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam audi 1.8t  b6 od jakiegoś schodzi wolno z obrotów zaworek od skrzyni korbowej wymieniłem czy ma ktoś jeszcze jakiś pomysł na ten problem pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko jak kierownica multifunkcyjna pasowała by do Audi a4 b6 2002 najlepiej wycięta na płasko od dołu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, Czarny71 napisał:

Witam mam pytanko jak kierownica multifunkcyjna pasowała by do Audi a4 b6 2002 najlepiej wycięta na płasko od dołu 

Większość z "Mode" po lewej stronie.. 

Oczywiście do wymiany moduł, kostka airbag, taśma airbag, zwijak... 

Zresztą  zapraszam do lektury :

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2020 o 22:07, Dev napisał:

jak ma VCDSa w podjebce to nie trybi

Czyli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2020 o 06:59, Banan napisał:

Klon klonowi nierówny , najgorsze te 12.12 

U mnie linia k ok wszystko podłączone A.radia nie znajduje kabel vcds 17 A za parę dni sprawdzę kablem 15 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pacjent AUDI A4 B6 3.0 2002R ASN.
Problem polega na nie otwierającą się szyba pasażera przód od kierowcy bez problemu się otwiera. Silniczek podnośnika szyb sprawny.

Gdzie szukać awarii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też borykam sie z tym problemem. Postawię chyba na zmiane koloru elementów powycieranych na czarne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Niestety napotykając wysoki krawężnik rozwaliłem przedni spoiler pod zderzakiem. Czy ktoś jest w stanie powiedzieć, czy żeby go odczepić całkiem potrzeba zdjąć cały przedni zderzak? Jeśli się nie mylę, on trzyma się zderzaka głównie na zatrzaski. Próbowałem użyć szukajki na forum, jednak nie mogłem nic namierzyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie znalazłem podobnego tematu, a borykam się problemem od pewnego czasu. 

W 2.0tfsi 200km multitronic audi A4b7 Cabrio (rok 2006 i w zasadzie wszystko poza grillem to b6 a nie b7) na postoju vag pokazuje mi że mam wciśnięty pedał gazu na 14,9%. Auto nie schodzi ze spalaniem poniżej 12-13l. Obroty w okolicach 800 na wrzuconym P. Załączam print screen. Jakie macie wartości tego wskazania u siebie??

Wywali mi też błąd czujnika kąta skrętu g85 ale to chyba jest związane z przegubem wewnętrznym bo jestem przed wymianą.

 

 

Screenshot_20200719-085819__01.jpg

Screenshot_20200719-090029__01.jpg

Screenshot_20200719-085926__01.jpg

Screenshot_20200719-090104__01.jpg

Screenshot_20200719-085623.jpg

Edytowane przez Michalkatowice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Pany :) Jakiej firmy łancuch rozrządu polecacie , bo zaczyna mi zgrzytać  . Dzięki za info . Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IWIS, przeważnie jest w pudełku Febiego, Ale to nie łańcuch może być winą, tylko napinacz lub ciśnienie oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam pacjent audi a4 b6 1.8Turbo Bex po skasowaniu błędu co jakiś czas powraca ten błąd  ktos mial tak u siebie przypomnę ze tak się stało po wymianie turbo 

20200719_133154.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewno gdzieś nieszczelność - wszystkie węże do sprawdzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Banan napisał:

 

Niby wszystko ok np jakie węże 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...